Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0858 07:58:48
EUR 35.0566 07:58:48
USD 32.2628 07:58:48
ALTIN ONS $2378.9750 07:58:48

Konu: ons grafik

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sabırlı3509 ()

sepet yapan biriyim hocam, sterlin, euro, kron , az biraz dolar, biraz fon, biraz altın fazla riski sevmiyorum, altın hep beni korkutmustur, karıda zararı da fazla oluyor.

kendinemüslüman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kendinemüslüman ()

risk sevyenize göre altın portföyde bulunması gereken bir varlıktır.
ama fed faiz kararı ve varlık alımları azaltımının etkisi ile güçlenen bir dolar endeksi maalesef altın için bu kademelerin yüksek olabilceği sonucunu ortaya çıkarıyor.
yine de risk algısı ve yatıırım vadesine göre değerlendirilebilir.

sabırlı3509 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabırlı3509 ()

kademeli alım uygun olur hocam..

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Pazartesi kaldı artık

0BeğenmedimŞikayet

kendinemüslüman ()

bu arada yeni bir yükselen trend var, retest bölgesi 1780 gözüküyor 1780-1800 dolar arasında trade yapmak istiyorum.
1780 civarı bir düşüş gelirse 10x kaldıraç ile işlem açarım ve 1800 dolarda işlemi kapatırım.1765 civarı zarar kes yaparım.
yatırım tavsiyesi değil beni bağlar.

2BeğenmedimŞikayet

kendinemüslüman ()

yeni grafik bu şekilde düşen trend kırılımı gerçekleşiyor gibi ama 1800 üzerinde gün kapanışı yaparsa resmen düşen trendi kırdığı onayını alacak.yani bu gece kapanış önemli.
teknik grafik böyle ama temel analiz kısmı çok karmaşık o yüzden ben altın tarafında şu an işlem açma taraftarı değilim.

1BeğenmedimŞikayet

Salvador46 ()

Namı diğer ayrancı aziz sizdiniz değil mi? Onsu daha 1400 yapamamışsınız daha fazla buralarda yorum yapıp milleti etkileyip canını yakmayın.

Strongking için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Strongking ()

Bu gece başlar diye düşünüyorum... son cirpinislar son fakeler!

0BeğenmedimŞikayet

kendinemüslüman ()

kesinlikle önceden fiyatlanacağı konusunda size katılıyorum ama,
şu sıralar piyasalarda tam olarak ne yapacağını bilmeyen balina çok fazla.
bu yüzden toplantı öncesi bir duyum alırlarsa fiyatlayabilir yoksa ben toplant ile hareketin başlayacağı kanısındayım. hareketin yönü bence hala belirsiz.
saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Strongking ()

Toplantıyı b klemez balinalar, önceden tedbirini alır... yani hareketi yaparlar..!

0BeğenmedimŞikayet

kendinemüslüman ()

o mavinin keskin bir şekilde aşağıyı göstermesi temel analizden kaynaklı, 3 kasımda fed toplantısı sonrası eğer faiz artışı ya da varlık alımı azaltımı netleşirse bu kadar derin bir düşüş olmaz ama alt kanala kesinlikle paraşütsüz iniş olur.

0BeğenmedimŞikayet

Strongking ()

Bak o maviyi güzel cizmissin.. )))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum