Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 09:22:42
EUR 34.8065 09:22:42
USD 32.4062 09:22:42
ALTIN ONS $2301.2500 09:22:42

Grafiği gönderen: DAHDr

⭐⭐DAHDr ()
Sterlin

sterlin de 1 saatlik grafikte yükselen kanalda aşağı yönlü bugün kırılma oldu malumunuz. Neden oldu? denildiğinde anladığım kadarı ile küresel olarak dolar da (dxy) bugüne has gerileme, TCMB faizi pas mı geçer düşünceleri ve iyi açıklanan 3. Çeyrek banko bilançoları gibi çeşitli argümanlar uzmanlarca dile getirilmekte. Benim anladığım yarın MB 100 bp faiz indirir ise ve küreselde de dolar toparlarsa sterlin tekrar bu kanala geri döner, faiz indirmez pas geçerse de Sterlinde 12.50 lere kadar bi gerileme (ters flama bayrak FM yapar) olabileceğini düşünmekteyim. Artık hayırlısı diyelim. Saygılarımla. YTD.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Hayırlı olsun güle güle sağlıcakla oturun inş.

Kurabiye35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kurabiye35 ()

Cuma günü bozmuştum. pazartesi yi beklesem çok daha karlı olacakmış. Kısmet bu kadarmış. Evi aldığım için artık uzun bir müddet buralarda olmam. mesajinizi da yeni gördüm:) emekleriniz bilgi paylaşımlarınız için çok teşekkürler.

DAHDr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

inşallah beklediniz :)))

1BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

son ana kadar beklerdim. artık şansıma derdim. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

Kurabiye35 ()

Hocam, pazartesiye kadar gbp den çıkmam gerekiyor. Ev alacağım. Su an bozup bozmamak da kararsızım. Siz ne yapardınız?

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah6363 ()

Hocam sterlin de yeni hedef neresidir ?
Kraliçe depara kalkmış durumda , ne zaman yorulur acaba?

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Gerçekten endişe verici iyi ki beklemedesiniz hocam. Tahmin etmeliydim son parça beklemeliydi benimde ama artık izlemeye devam hayırlı bereketli kazançlar olsun inş.

1BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

bende düşünüyordum nispeten ama gidişat endişe verici olduğundan beklemeye devam. ytd.

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Gaflete düştüm son parçayı da çıktım izliyorum şimdi. İnanılır gibi değil. Hakkımızda hayırlısı hocam

0BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

bu şartlar altında katılıyorum dediklerinize :((

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

DAHDr hocam rayından artık çıktı gibi. Sizce kendi açımdan bir düzeltme beklemek ayal mi oldu artık:(

0BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Hiç zannetmiyorum Sevgi hm. Resmen harakiri olur.

Svg07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Svg07 ()

Hocam hem 200-400 baz indirip piyasayada yuklu dolar salabilirrmi.?

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Bilgilendirme için Allah razı olsun sağolun hocam. Arttırma dahil ineceği yer dipsiz kuyuymuş misali imalardan türlü yorumlara kafalar iyice karışıyor malesef. Bende kendimce indirim ve pas bu olasılıklardan hangisi olursa ne boyutta etkilenirimi düşünerek durumumu belirledim bu yüzden bu mantıklı bilgilendirme ytd olmadan çok kıymetli oldu. Hayırlı bereketli kazançlar dilerim.

2BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

TCMB 100 bp indirirse dolar 9.3-9.4 aralığına tekrar geri döner ve kanal içinde yükselişine devam eder. pas geçerse ise 9.05 e kadar çekilebilir tahminim. YTD.

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Dolar içinde varmı grafiginiz daha hocam

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Sn DAHDr bilgilendirdiğiniz için sağolun.
Aynen hayırlısı diyelim hocam teşekkürler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum