Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0736 10:43:46
EUR 34.7973 10:43:46
USD 32.3886 10:43:46
ALTIN ONS $2310.6000 10:43:46

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Ons
Merhaba değerli dostlar. Gördüğüm bir tehlikeyi sizlerle paylaşmak için geldim. Aralık ayına kadar ONSta ciddi bir tehlike görüyorum. 1720-1743 seviyesi takip edeceğimiz bir nokta orta vadede. Aşağısındaki kapanışlar 1675-1690 bandına kadar gerilemesini sağlar. Burası tutunacağı son seviye . Ben bu seviyeninde korunamayacağı düşüncesindeyim. Şayet bu olursa 1520 lerde hatta dahada aşağısında bir kış uykusuna girer yaklaşık 1 sene bekletir. 1800-1850 ler maksimum görebileceği köprüden önceki son çıkışlardır. Riskinizi yönetin. Elbette tavsiye niteliği taşımamaktadır tamamen kendi düşüncelerim olup birer eğitim çalışmasıdır.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hatırlatalım istedim.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Henüz alım yapmadım

emreckk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emreckk ()

yavaştan parçalı toplamaya başladığınızda bilgilendirir misiniz aşağıya doğru 2 şer kat taktiğinizi uygulamak istiyorum

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

ılk 9.3 sonra 9.35 uzerıne atarsa devam eder.

Telafi_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Telafi_ ()

gram için dolar tarafında 9.23 mudahele olmazsa uçuşta demiştiniz. Uçuş nereye kadar gözüküyor acaba? Şimdiden teşekkürler

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

rutın sarkmalar gayet normaldır. gorunus yanı trend yukarı.

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Burdan düzeltme gelmezmi 510lara doğru böyle giderse 600ude geçer yıl sonu tahmininz ne @Borsafinans

1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

1761 rutın gunluk sarkma burdan toparlamalara gecer.

Telafi_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Telafi_ ()

Altın ons 1761 kadar sarktı şu an 1762. Teknikte ne görünüyor. Daha sarkar mı. Son duruma bakma imkanı var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Strongking ()

Sadece 1920 den 3 hafta içinde 1535 lere sarkan onsu sana örnek vereyim... sonra da ben diyeyim,2000 yazanları komik buluyorum... ))) Herşey bir kenara foreks te isen dikkatli ol gramciysan da sözüm yok!

Şeyda_türk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şeyda_türk ()

1520 yazanları komik buluyorum. tek söyleyebileceğim bu..

0BeğenmedimŞikayet

Dr_White ()

Evet bu dogru bir düşünce. Faiz beklentisinden dolayı düşüyor zaten

rtemre için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BabaKartal1903 ()

Hocam emeğinize sağlık güzel bir çalışma olmuş inşallah dikkate alınır fed konuşmalarıda bunu destekliyor

0BeğenmedimŞikayet

rtemre ()

enflasyon demek faiz demek. faiz demek değerli para ucuz emtia…ytd

Alpaslanoffical06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

rtemre ()

geçen hafta 1800 den full çıktım. ons hiç güven vermiyordu.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Peki hocam. Bu kısa- orta vadeli bir durum. İzleyip görelim umarım sizin dediğiniz olur yatırımcı kazanır

Alpaslanoffical06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alpaslanoffical06 ()

Düşmesi için bir sebeb yok ki? Hele hele de o dediğiniz seviyelere dünya eflasyona boğuşuyor siz 1500 lü rakamdan bahsediyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

(2 saat önce) Cevap Yaz
arkadaslar sayfamda gram altın gumus dolar ve bıst verılerını tek tek yazdım. onumuzde kı hafta neler olabılır gorebılırsınız.
buda onsun bu hafta yol harıtası.1765 dıp yaptı burdan toparlamalara gecmesını beklıyorum.

onsun bıraz rahatlaması ıcın once 1770 sonra 1781.6 daha sonra 1800 ve 1807 uzerıne geldıgınde cok daha ıyı duruma gelır.1834 uzerıne atma durumu olursa onsta cok hızlı yukselısler baslar. tabıkı burda da tera seneryolar var su konumda onları yazmıyorum. gordugum kadarı ıle cok cok az ıhtımal.

https://altin.in/borsafinans

0BeğenmedimŞikayet

Strongking ()

aylarıdır yazıyorum.. )) eyw..

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Üzülürüm. Riski bazen masadan kaldırıp rafa koymak gerek. Ben sanalcıyım. Bizde bugun yüzde elli düşer üç gün sonra yüzde 500 artar. Dikkat etsinler ev araba parası koyup biraz kazanayım diyenler yıllarca bekleyecek :)

Strongking için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Strongking ()

teşekkurler.. hemfikirim. guzel bir çalışma .. ama maalsesef sıtede herkes yukseliş beklıyor.. yani tehlike falan vızgeliyor mılete.. hatta tu kaka derler senın içinde.. zahmet etmeseydın.. algılama ve anlayış biraz buralarda sıkıntı da.. )))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum