Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 15:49:43
EUR 34.9839 15:49:43
USD 32.2051 15:49:43
ALTIN ONS $2414.8350 15:49:43

Konu: Altın aylik grafik

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
Grafik

Grafiğin anlamı ve yorum

Yatırım tavsiyesi değildir

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Emeğinize sağlık hocam teşekkürler.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bekliyoruz kardeşim

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Benimde vardı! abc ise yön aşağı ve 19.2 ye kadar gidebilir ilk olarak, 1-3-5 ise 23.89 dan dönmeli... Ve 26.38 lere gider... ytd

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Olur kardesim bakarim bende

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

hocam buna yönelik bir çalışma yapmıştım daha evvel. dediğiniz gibi abc yapısı ile bana göre 4. dalgayı icra etmiş olabilir gümüş ons. bulup etiketleyim hem sizi hem @_LegendComeBack_ hocamızı.

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Olmasi gereken olur abi bakalim olacak mi olmayacak mi bilemedim ama izliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet buradan düşerse nereye düşeceğini biliyoruz ikimizde bence:)

_LegendComeBack_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Abi oralara gelip duserse 22.8 23.6 gelir ordan ralli yapabilir. Fakat burdan duserse nereye duser bilmiyorum ustalar daha iyi bilir

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

26.38 e gitmeden düşmemesi lazım daha derinlere... ama izleyelim bakalım... ytd
Altın ons işi bozmazsa hâlâ şansı olabilir!
Altın ons 1804 altı sıkıntı, gümüş ons 23.88 altı sıkıntı...
Eğer düşüş devam ederse 21.4 den 25.4 e kadar olan kısıma ABC dalgası deriz artık... ama hâlâ netlik yok... ytd

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Hosbulduk abi. Altinda da gumuste de bakalim ne olacak abi izlemedeyiz

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Gümüş biraz daha şanslı 23.89 a kadar kredisi var, altın ons bıçak sırtı 1804 altı kalırsa sıkıntı büyür... ytd
Hayırlı akşamlar hoş geldin

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

nasıl bir analizdi görmek isterim.. mümkünse.

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Tesekur ederim kardesim. En son burda da bir analiz attim bakalim gelecek mi. Yarida kesilirse yine yazarim ama bakalim kesilmez belki

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

o dönemdeki değerli çalışmalarınıza ben şahidim hocam.

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Evet kardesim benim

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

siz yoksa losanarquistas sanırım böyleydi nick o musunuz hocam?

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Ben aliskinim yazin laf soyleyenler 4 5 ay terste kaldi benlik bir durum yok isteyen istedigini yapar.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

ben bu yorumu yaptığımda döveceklerdi beni aman dikkat hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Evet kardesim ayni sekilde dusunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

@_LegendComeBack_ şu şekilde diyorsunuz yani hocam değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

birkaç hafta önce böyle bir grafik paylaşmış ve yeşil çizginin öneminden bahsetmiştim. O günden sonra yeşil çizgiye bir kez tam temas gerçekleşti birkaç kez de yaklaştı. Yükseliş hattını başlatan bobinli bölge hala beklentimdir. Yeşil çizgi üstünde aylık kapanış analizi iptal eder.

Son derece sade ve herkesin anlayabileceği bir analiz, göz atmanızı tavsiye ederim ama buna istinaden yatırım kararı almanızı tavsiye etmem.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Varan 2: biz bunları trend ile anlattık.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Ons aylik yükselen trend çizgisine (yeşil cizgi) temas etti. Kırar ve üstünde haftalık kapanış yaparsa sattığım metalleri geri alır trende dahil olurum. Yatırım tavsiyesi değildir.

-1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Hocam oncelikle altta 1560 dip ustte 183x bende suan icin tepe gorunuyor buralara gelirse ve asagi kirilim olursa sizin dip degerler gecerli. 1840 yukari kirilirsa tepe deger 1923 e kadar olabilir gibi duruyor bende.

1770 altinda hafta kapanislari 167x gelmesi muhtemel ama bu sira fibo calismiyor

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @_LegendComeBack_ hocam, alt yorumlar tedbir iyidir. Bir de sen göz at hocam.

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Eline saglik

6BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Ekim 2008 den başlayan Gann box ıma göre 1795 direncimiz. Burayı kıramayınca 1771-1755 karar bölgemizin içine girdi fiyat. Eğer karar bölgesi aşağı kırılırsa 1672 hedefi olur. 1672 üstü boğa altı ise ayı bölgesidir. 1672 önemli bir yer orası kırılırsa 1474- 1342 alt karar bölgesi hedefi haline gelir.
1771-1755 karar bölgesindeki hareketi benim için önemli. Yukarı kırıp 1795 i geçerse 1836- 1878 zaman direncini test etmek isteyecektir.
Aylık mumda akşam yıldızı olması ve trendi yukarı kıramaması durumunda çekilmeler yaşanabilir. 1795 kırılmalı ve alt yorumdaki trendin üstüne atmalı yoksa altınons çekişmeye devam eder.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Yorum gözüküyor mu acaba?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum