Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0719 13:01:11
EUR 34.7197 13:01:11
USD 32.3680 13:01:11
ALTIN ONS $2301.4500 13:01:11

Konu: KEEP Günlük Grafik 15.10.2021

KEEP/USDT BİNANCE borsasına ve genel görünümüne bakıldığında defiyle bağlantılı altkoin olan KEEP günlük grafik akışında şuan tüm önemli HO'ların üstüne çıkmış durumda ve pozitif bir görünüme sahiptir.. Markette 246. sıradadır ve arzı yüksek olduğu için ASLA FULL alım yapılmaması önemlidir.. 2020 Mayıs ayında Kraken borsasında gözüken en yüksek seviye 2.30$'a kadar ATH'si göze çarpıyor olduğudur ve şuan BİNANCE'da gözüken son veriler ışığında Eylül ayında 0.6627$ seviyesini test etmiş olduğu ve bugün ise 0.63$'a doğru bir iğne attığı göze çarpıyor.. Şuan günlük görünümde supertrend desteği 0.5074$ seviyesindedir (0.5074$-0.4773$) seviyesi bölgesini test edebilir ve bu seviye üstünde kaldığı sürece adım adım yeniden % 0.786 FiB direncinin üstünde 0.63$-0.6627$ ve 0.7855$-0.9417$ seviyelerini hedef alması sözkonusu olacaktır.. Aşağı yönde 0.4773$'in Altın da kapanışlar yaparsa şayet % 0.5 FiB desteği takip edilmelidir, bilginize dostlar bol kazançlar..

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Eyvallah hemşerim kolay gelsin

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Benden yana helali hoş olsun, bol kazançlar..

ACEMİ_000 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayin @CoDeX© emek ve paylasim icin Allah razi olsun Hakkinizi helal ediniz

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTCST/USDT BİNANCE borsasına ve genel görünümüne bakıldığında şuan günlük ve haftalık grafik akışında pozitif bir görünüme sahiptir.. Günlük görünümde ise tüm önemli HO'ların üstündedir.. Şubat ayında en son 497$ seviyesi tepesi göze çarpıyor ve arzı düşük olduğundan dolayı potansiyeli ve yukarı yönlü seyri mevcuttur.. Son seanslardaki zaman diliminde ise 7 Ekim'de en yüksek 90.86$ seviyesini test etmiş görünüyor ve bu tepe seviyesi Nisan ayının tepe noktası seviyeleridir ve bu seviyenin üstünde başarılı gün kapanışları yapması durumunda yukarı yönde seyrin devamı şeklinde beklenebilir.. Kısa vadede ise ve 4 saatlik grafik üzerinden ilerlersek şayet, 20 Temmuz'da 11.64$ seviyesinden başlayan bir yükseliş sözkonusu ve 90.86$'a kadar çıtasını yükselttikten sonra aşağı yönde 36.66$ seviyesine kadar % 50'den fazla düzeltme yapmış görünüyor.. Şuan balinalar hacimsiz ve yatay konumda olan tüm shit jetonlara giriş yaptığı açıkça görünüyor.. Şuan 4 saatlikte 47.44$ seviyesinde bir direnç sözkonusu burayı aştığı takdirde kısa vadeli hedef hedefleri 58$-65.70$-82$ ve 90.86$ tepe seviyesine kadar çıkması sözkonusu olacaktır.. (90.86$ ve 93$) seviyesi ve bölgesinin kırılmasıyla yükseliş ivmesi yukarı yönde daha da hızlanması olacaktır.. Şuan 4 saatlik grafik görünümünde 40.86$'in altında 4 saatlik kapanışlar yaparsa riskler aşağı yönde 36.66$ ve günlükte şuan en önemli destek 34.5$'a kadar uzayabilir ve bu seviyelerden destek alması da şimdilik sözkonusudur.. Uçana kaçana fazla yoğunlaşmamak önemli ve düzeltme yapmasını beklemek stratejinize bağlı adım adım ilerlemek her daim sabırla beklemek hedefiniz olsun, bol kazançlar..

ACEMİ_000 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lapitexh ()

İlginiz için çok teşekkür ediyorum

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

FOR/USDT paritesinde şuan günlük grafik akışında 0.080$'in üstünde özellikle günlük kapanışlar yapması ve tutunması durumunda pozitife dönmesi şeklinde üst seviyelere doğru gitmesi niteliğinde beklenilebilir.. FORUSDT paritesinde yukarı doğru iğne seviyeleri göze çarpıyor yukarı yönde patlatıp aşağı yönde düzeltme yapması hep sözkonusu olmuş.. Kısa vadeli hedefleri 0.08871$-0.09087$ seviyeleridir.. Bu seviyelerin üstünde kalırsa şayet hedef hedefleri 0.09675$-0.10$ ve 0.10686$-0.11029$-0.12545$-0.14477$ ve bazi borsalarda görülen Nisan ayında test edilen 0.17$ zirve seviyesidir.. 0.076$ civarinda 4 saatlik kapanışlar yaparsa şayet, 0.07242$-0.06966$ seviyelerine kadar riskleri uzatabilir..

Lapitexh için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @CoDeX© musait oldugunuzda btc st ile ilgili yorum yapabilirmisiniz

1BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @CoDeX© bir bolumunde kendimi gördüm. Satılacak yeri beceremeyince coin tepe taklak dusuyor. Allah a şükür en azindan uçanı almayi biraktim onuda öğrenecem Insallah

1BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

Elinizden geleni yapıyorsunuz Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Ben genel olarak hep paylaşım yapıyorum ve hemen hemen her gün grafik ve analiziyle birlikte sayfaya da atıyorum ama bizim insanımız çok sabırsız hemen herşeyin XXX olmasını bekliyor..

Yaptığım paylaşımlarda insanlar istiyor ki surdan al desin surdan sat desin maalesef öyle olmuyor..

Durumlar bundan ibaret..

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

KEEP'te şuan balinalar cirit atıyor 0.9606$'a kadar sarkmış görünüyor bu seviyenin altında FiB desteği 0.7855$ ve 0.6627$ seviyeleri mevcut 1.184$'i geçerse hedef hedefi 1.2369$-1.3010$-1.3931$ seviyeleridir.. BTC'nin özellikle aşağı salinimlarinda altdestekler riskinize göre takip etmeniz olsun, KEEP grafiginden faydalanabilirsiniZ..

ZOYA için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lapitexh ()

Sevgili @CoDeX© sizden bir ricam olucak FOR hedeflerinizi ögrenebilirmiyim şimdiden çok teşekkür ediyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Hemşerim yokmu şöyle x Li gidecek koin bu piyasada hala zarardayım saygılar

1BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

tekrar nerelerden alınmalı

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

KEEP 1.1884$ seviyesini test etmiş görünüyor değerlendirenler varsa tebrik ederim, bol kazançlar..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum