Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 19:49:43
EUR 34.7938 19:49:43
USD 32.3763 19:49:43
ALTIN ONS $2343.5350 19:49:43

Konu: Rasyo görüntüsü

⭐⭐Hayalbaz35 ()
Gümüş

ydt

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

gardaşşş naptınnn

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi0404 ()

Teşekkürler hocam

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Retest Kılım gerçekleştikten sonra düşüş yapıp orada düşecekmiş gibi yanıltma hareketi yapması ve asıl amacı yükselişin yanı al sinyalin yakması anlamı taşır.

Acemi0404 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Sağolasın..

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

kimse kusura bakmasın olumsuz olursa diye önce işlem yapacam sonra sayfaya yazarım vaktim olunca, şu an ekran başında kararı bekliyorum. Takip etmek için profilimden bakabilirsiniz veri takibi google amca yazan yere girin.

GEÇİLMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

dostum nokta atuşını buraya yaz kararı:)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Çıkan sonuçlara göre önceden ne yapacağınıza karar verin, sonuç çıktıktan sonra panik yapmamak için. umarım herkes için olumlu olur ytd

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Oralarda aldim ama 5 10 kurus cikip daha asagi dusuyor diye kar goreni sattim daha onceki fed dey di sanirim bu seviyelerden aldigim gumus var sadece elimde %60 kadar tl yaklasik

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

düşünmen yeterli dostumm napıon eller tetıkte mı:)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Ah bunlafı bide 6 12 lerde deseydiler gitti bitti 4 5 konuşuldu
Bu platformu bundan sevmiyorjm
Düşerken hiççıkmayacak
Çıkarken hiç inmeyeçek sözü illaki zarar ettiriyor

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Valla 6,20 lerden beri diyorum çok olsa 5,80-6,20 aralığına düşer oda 6,12 oldu çıktı, çünkü dolar böyle arttığı sürece aşağı rakamları beklememizin anlamı yok. Şimdide aynı durum söz konusu eğer dolar düşmezse burdan almayanlarda ons hedefim gelirse haftalık grafikte 26xxx geldiğinde buralardan almadığı için üzülecek. Parçalıda olsa elinde madenler yada dolar bulundurmak lazım. Çıkarsa kâr edilir, düşerse alttan tl ile toplanır gibi. ytd Genede herkes kendi riskini alır bakarsın günlük grafikteki düşüşü yapar sizin işine yarar. ytd

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Ben kararda duserse diye alim yapmadim tl hala duruyor dovizlerde metallerde alim vermeyecek sanki

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

7,28den sonra olacak pardon hedef oydu geldi sabah ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

3 like verdim
Bitirdik likeleri

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

inşllhh inşllhh

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

sabah yazdım 7,22den sonra 7,22 gelebilir böyle hareketler yapar diye... sonrada ons bazlı 24,80 bekliyorum ama 24,50-2480 arasında düşebilir dedim. Hepsi tuttu :) eğer kararda faiz indirimi olursa ve dolar 9,34 e sabitlerse onsde hedefime gidebilirse 24800/31,1x9,34=7,41 bu akşama kadar bile yanabilir. yada kademeli çıkarız oraya ytd

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

gardaş hazır mısın karar sonucunu buraya bir nokta atışı yapıver:)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

retest ingilizce bir kelime yeniden test gibi bir anlamı var.

Acemi0404 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi0404 ()

Restet ne hocam

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Yeni grafik atacağım birazdan... Sizde beğeni yaparsanız daha çok kişi görsün...

1BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

rasyo düşüş te mi hala

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Formasyon çalıştı Gümüş bu süreçte iyi değer kazandı. Değerlendirenlere hayırlı olsun ...

şahin_şahin1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Ve bu arada dxy de önemli hâlâ 94 lerde o bir aşağı gelirse tamamdır

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Bence 68 ler falan iyi olur

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Rasyo 73 olursa 8li rakamlar yanarmi dersin

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Aynen dostum.

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

OBO dimmi emeğine sağlık like.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum