Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 11:35:36
EUR 34.8189 11:35:36
USD 32.2949 11:35:36
ALTIN ONS $2319.7400 11:35:36

Konu: BTC Grafik 14.10.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC'de gözüken dün en düşük seviye 54.231$ seviyesidir ve kısacası şimdilik btc hala çok güçlü duruyor ve 54K$ destek seviyesinin üstünde destekleniyor olduğu ve düşüşlerin satın alındığıda görünüyor.. BTC en son test edilen 57855.79$ seviyesinin üstüne çıkarak bugün 58.550$ seviyesine kadar bir yükseliş ivmesi sergilemiş olduğudur ve bu seviyenin üstünde adım adım 59.603$ ve 60K$ kapısını aralaması sözkonusu olacaktır ve 64895.22$'a doğru düzeltme yapa yapa gitmesi şeklinde beklenilebilir.. BTC'nin şuan saatlik grafik akışında ise 20-50-100-200 SMA gibi tüm önemli HO'ların üstünde ve pozitif bir konumdadır.. BTC'nin saatlik grafik akışında ise 57855.79$'dan gelen ve dirençle oluşan bir düşüş trend çizgisinin üstünde bir kırılım gerçekleştirmiş olduğu görünüyor şuan bu seviye saatlik MA20 seviyesi desteğine de tekabül ediyor olduğudur..

BTC'nin en yüksek bugün test edilen, 58.550$'dan dünün en düşük seviyesi 54.231$'a doğru aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın % 0.786 FiB seviyesinin şuan üstünde ve en yakın destek konumundadır.. BTC şimdi her ne kadar 58K$ seviyesinin üzerinde kalırsa bugün test edilen 58.550$ ve Mayıs tepesi 59.603$ ve adım adım 60K$ seviyelerine doğru çıkması sözkonusu olacaktır.. En yakın 58.550$'in kırılmasıyla birlikte BTC'de üst bollinger band hedefi 59.1K$ civarı seviyesine kadar çıkmasıda olasılık dahilindedir..

BTC'de şuan gözüken 58K$ seviyesinin üstünde tutunması ve akümüle olması önemlidir ve burada tutunduğu takdirde adım adım yukarıda belirtilen seviyelere doğru gitmesi ve dirençleri tek tek kırması şeklinde olacaktır.. Aşağı yönde şuan % 0.786 FiB desteği mevcut ve bu seviyenin Altın da kapanışlar yaparsa şayet, 56.900$ yani saatlik MA20'ye de yakın bir seviye olduğudur.. Bir sonraki büyük destekler ise 50-100 SMA HO destekleridir.. Saatlik MACD şimdi yükseliş bölgesinde seyrine devam ediyor ve pozitif.. RSI ise 60 seviyesinin üzerinde o da pozitif görünümde olduğudur bilginize dostlar..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Amin Ecmain İnşaALLAH Hocam

Cumanın hayrı bereketi sizin sevdiklerinizin ve tüm inananların üzerine olsun İnşaALLAH Mevlâ mübarek gecenin hürmetine tüm dertli kullarına acil şifalar versin İnşaALLAH...

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Şüphesiz dostum. Amin ecmain.

5BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Yükümüz ağır da olsa..
Yolumuz uzun da olsa..
Gönlümüz zaman zaman kırılsa da..
Tek bildiğimiz birşey var ki..
Bizim Rabb'imiz büyük..

Allah var, gam yok..

Derdi veren dermanı da verecektir..

Rabb'im tüm hasta kullarına Şafii isminin tecellisiyle şifalar vermesi dileğiyle inşaAllah..

İyi geceler..

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Umarım ilaç iyi gelecektir hocam. Kun fe yekûn. Rabbimin yardımıyla daha iyi olsun tüm hastalarımız. Hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

İyi akşamlar Ayhan şimdilik iyi yurtdışından endikasyon dışı ilacı onaylandı gelmesi bekleniyor daha iyi olacak inşaAllah..

Çok tşk ederim Allah razı olsun eksik olmayasın..

Hayırlı Geceler..

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

@CoDeX© hocam nasıl oldu hastanız?

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın tşkler değerli dostlar,

@Pimapenci @ACEMİ_000 @H2R @RXZ5K2 @İnsan_kaynakları @alihoroz3344 ..

Bol kazançlar, hayırlı günler..

btc68 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

günaydın emeğine sağlık dostum

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hayırlı günler dilerim Hocam elinize sağlık teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayin @CoDeX© gunaydin bol kazanclariniz olsun

1BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Günaydın hocam eline emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

İnsan_kaynakları ()

Teşekkürler elinize sağlık, alt coinler de takılı kaldık ve hareketin alt coinler de yukarı yönlü olmasını sabırla bekliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

alihoroz3344 ()

Günaydın hocam kolay gelsin emeğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum