Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0857 06:42:32
EUR 35.0594 06:42:32
USD 32.2679 06:42:32
ALTIN ONS $2376.5700 06:42:32

Konu: ARPA Günlük Grafik 12.10.2021

ARPA/USDT genel görünümüne bakıldığında şuan haftalık ve günlük görünümünde şuan pozitif bir görünüme sahiptir.. Günlük görünümde şuan 20-50-100-200 MA gibi önemli desteklerin ve HO'ların üstünde seyrine pozitif bir şekilde devam ediyor olduğudur.. Nisan ayında test edilen en yüksek seviyesi ise 0.14484$ ve Haziran ayına kadar en düşük 0.02277$'a kadar risklerini de uzatmış görünüyor olduğudur.. 20 Temmuz'da başlayan 0.02618$'dan yükseliş ivmesine Eylül ayında en yüksek 0.09821$'a ve ardından 0.05847$'a kadar düşerek dünkü en yüksek seviyesi 0.11980$ seviyesine kadar yükseliş sergilemiş olduğudur.. Şuan en yüksek zirvesi olan Nisan ayında tets edilen 0.14484$'dan başlayan ve aşağı yönde 0.02277$'a doğru aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın % 0.618 FiB seviyeside olan ve Eylül tepesi olan 0.09821$'in üstünde tutunmaya çalışıyor görünüyor ve bu seviye üstünde kaldıkça adım adım 0.11980$'in kırılmasıyla birlikte 0.12867$ ve 0.14484$ seviyesine doğru yükseliş ivmesine devam etmesi sözkonusu olacaktır.. 0.14484$ seviyesinden sonra yeni ATH seviyelerine doğru gitmesi şeklinde beklenilebilir.. Şuan görünen (0.09821$-0.09287$) seviyesi bölgesinin üstünde tutunması önemarzediyor bu seviyelerden güç alması beklenilebilir ve özellikle 0.09287$'in Altın da günlük kapanışlar yapması aşağı yönde riskleri uzatmasıyla sonuçlanabilir max. arzının yüksek olması nedeniyle asla full alımlar olmamalıdır, grafikteki FiB seviyelerini şimdilik takip edebilirsiniz..
Bol kazançlar..

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Algerden altyorumda az çok ifade etmiştim zaten şuan BTC Dominans günlükte 200 günlük MA'nin da üstünde ve pozitif bir konumda geçtiğimiz haftada haftalık MA20 seviyesinin üstünde kapattı bu haftada bu seviyenin üstünde kapatırsa şayet altlardaki hareketler kısıtlı olabilir istisnalar olacak balinalar shitcoinlere girip çıkması ve özellikle shitcoinlerde dikkatli olmanız tavsiyemdir.. BTC'Dominansinin günlükte ve kısa vadede en azından 200 günlük MA'nin altına sarkarsa kısa vadeli yükselişler sözkonusu olabilir.. ETH ve bazı majör koinlerin güçlü olması gerekir ki altkoinlere nefes aldırmasi olacaktır.. BTC. D şuan 200 günlük MA güncel olarak % 45.98$ üstünde pozitif ve ilk hedef hedefi % 49.24 seviyesidir bu da demek oluyor ki altları eze eze yeni ATH beklentisi mevcut haftalık kapanışlar ve özellikle temel haberler yeni hafta ile birlikte önemarzediyor..

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

New5050 ()

Eyvallah kardeşim

Nobunaga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

@New5050 kardesim bende ayni soruyu sormustum

1BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Siz ne guzel bir insan ve ustadsiniz. Hem siir gibi edebi anlatiminiz icin tesekkurler hemde guzel ve sabirli tutumunuz icin tesekkurler, sagolun ve var olun

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Nobunaga altyorumda az çok ifade ettim altyorumu özellikle okumanızı öneririm.. BTC. Dominans haftayı zaten pozitif bir şekilde kapattı, şuan gözüken ise BTC. D 200 günlük MA'ya doğru gitmesi ve üstünde kapanışlar yapması durumunda altlardaki hareketleri kısıtlar, şayet ne zaman bir direncten ve HO'dan red yerse ve BTC yatay bir şekilde hareket edip akümüle olduğu takdirde dünkü gibi altkoinlerin kısa vadeli yükselişler yapması her daim sözkonusu olacaktır.. BTC zirvesini tazelesin ve manşet olsun heryere BTC. D'nin azalmasi ve düşüşüyle birlikte o zaman altkoinlerde de eski zirvelerine muhakkak gitmek isteyecektir..

1BeğenmedimŞikayet

Kılıç66 ()

@CoDeX© emeğine sağlık kardeşim. kazancın bol olsun

1BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @CoDeX© Rab bim gönlünüzden gecenleri sizin için hayitli kılsın

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

% 49.24 seviyesinin üstünde kapanışlar yaparsa şayet, BTC. Dominans o zaman haftalık grafikteki direnç noktalarına doğru 100 haftalık MA % 59'a kadar yükseliş bile sergilemesi sözkonusudur, şimdilik adım adım ve sağlıklı olarak takip edilmesi önemlidir..

@Tekkoşin @Gye @Mustafaaslan çok tşk ederim değerli dostlar, eksik olmayın..

Bir gönlümüzden geçenler var birde nasibimize düşenler var..

Rabbim hakkımızda ne hayırlısı ise onu versin..

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba,

SHİB/USDT şuan genel görünümüne bakıldığında haftalık ve günlük grafik akışında durumlar pozitif 7 Ekim'de en yüksek 0.00003528$ seviyesini test etmişti ve buradan aşağı yönde en düşük 0.00002058$ seviyesinden destek almış görünüyor bu seviyenin altında kapanışlar yapmadığı sürece şimdilik sıkıntı görünmüyor.. Şuan yukarı yönde önünde direnç noktası olarak 0.000032$ ve FiB direnci 0.00003285$ seviyesi mevcut bu seviyeleri aştığı takdirde 5 gün önce test edilen en son test edilen (0.00003528$) ve üstünde günlük kapanışlar yaparsa adım adım 0.00004039$ ve 0.00005000$ seviyelerini hedef alması sözkonusu olacaktır.. Kısa vade olarak ve 4 saatlik görünümdeki destekler ise şöyle 0.00002823$'in altında 4 saatlik kapanışlar yaparsa şayet, 0.00002402$'a doğru ve en düşük test edilen 0.00002058$'a kadar yeniden destek alması şeklinde beklenilebilir bilginize..

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Teknik bilgiler için teşekkür ederim TL mevcut bende alttan takviye yaparım

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Düşsünler önemli değil ki şuan sadece BTC'ye odaklanmak gerekir illa ki toparlayacaktır altkoinler şimdilik şöyle bir durum sözkonusudur.. Ekim- Kasim ayları pozitif ve kısacası 4. çeyrek yükselişleri BTC için önemlidir..

BTC boğası, bu kadar ürünün kimlerin tepesine boşaltılacağı karar verilince düğmeye basılır.. Tepeden piyasa girenler sadece küçük yatırımcılar değildir ki, fırsatı kaçırma korkusuyla FFOMO yani piyasaya girecek yüzlerce borçlu ve kurumsal şirketler var.. Çünkü çoğuda iflasın eşiğindedirler..
Büyük balinalar ilk önce BTC'de durur, 2X-3X yaparlar.. Hepsi topluca BTC'yi en tepeye çıkarmaya çalışırlar.. Sonra kademe kademe altlara geçiş yaparlar şimdiye kadar bu durumlar böyle gelişmiştir.. Yani büyük balinalar BTC'den ne kadar çok kâr yaparsa bu altkoinlere orta vade de o kadar güzel yansıması olacaktır bilmem anlatabildim mi..

Altlar pert olmalı, altlar ezilmeli, altların suyu çıkmalıdır zararı olanlar mecbur sabredecek başka seçenek yok.. BTC böyle eze eze yeni ATH kırması sözkonusudur ve olması beklenilebilir.. BTC. D'de şuan günlükte 200 günlük MA'nin üstüne çıkmaya çalışacaktır ve üstünde özellikle gün kapanışları yaparsa belirttiğim gibi % 49.24 seviyesine gelmesi 64885.22$'i kırması adım adım sözkonusu olacaktır.. Sonrasında ise neler olabilir BTC. D'nin RED yemesi ve düşüşüyle birlikte altkoinler kendine gelebilir ve yukarı yönde hareketliliklerin devamı şeklinde ilerleyebilir ve ETH gibi kendini kanıtlamış ve altkoinlere liderlik yapan majörler ve sırası gelenin yükselişine devam etmesi olacaktır, şuan diyeceğim tek şey BTC Nisan ATH'sine gidecek olmasıdır sonrasında ise altkoinlere fırsat yükselişi tanimasidir, bu süreçte sabredenler mükâfatını alacaktır diye düşünüyorum..

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Fazlaca düştüler zaten

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuan günlük görünümde 200 günlük MA seviyesine dokunmak üzere % 46.38 bu seviyenin üstünde kapanışlar yapması durumunda Temmuz tepesi % 49.24 seviyesine kadar yükselişine devam etmesi olacaktır, umarım 200 günlük MA seviyesinden red yer ve aşağı yönde şuan BTC'de düşüşler destekleniyor, BTC. D yükselmeye devam ettiği takdirde BTC altdesteklerden destek almaya ve derin bir düzeltme yaparsa altkoinlerin ezilmesi ve düşüşleri çok derinlesecektir..

1BeğenmedimŞikayet

göknur111 ()

Eywallah hocam elinize saglik

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Üstat altlar yerin dibine girdi bide btc sağlam düzeltme yerse vay halimize

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum