Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 02:48:04
EUR 34.7927 02:48:04
USD 32.4031 02:48:04
ALTIN ONS $2303.3900 02:48:04

Grafiği gönderen: celik2119

1997de satın alma gücümüz şu 4 ülkeden fazlaymış. Şimdi üçü bizi geçmiş.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hep 50 liralık gaz alınca Korelinin artık daha fazla gaz alabildiğini hesaplayamıyor, bu da onu mutlu ediyor.

nomuraz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nomuraz ()

Kollektif zeka gerilemesi?

0BeğenmedimŞikayet

gncaslan ()

Pardon soruyu yanlis anlamisim.
Gitmedim hocam.
Ya cocukken kafa farkli calisiyor, o zamanlar bana deseler gel almanyaya gorureyim seni, vatan birakilir mi derdim

WassAbi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WassAbi ()

Gitmedin mi almadılar mi? :)

gncaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WassAbi ()

Yardım gidiyor demedim hocam, euronun gücü dedim.
Bulgaristan hala euro ya geçmedi.

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Yok yardım filan gidiyor dedin de AB den...

1BeğenmedimŞikayet

gncaslan ()

Bende gitmedigime pismanip, yilda buraya tatile gelirdim turkiye super derdim, kiskaniyorlar derdim.
Bmw, mercedes atlayip giderdim.
:)))

0BeğenmedimŞikayet

WassAbi ()

Bulgaristan bizi gecememis zaten, listeye bir daha bak istersen :)
Hem de 1 leva 5 TL ederken

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

AB üyesi de onun içinmi 1.5 milyon bulgar Bulgaristandan kaçıp Avrupa ülkelerine kaçtılar çalışmak için... Bulgaristan AB ye üye olduktan sonra...

0BeğenmedimŞikayet

WassAbi ()

Almanyanın parası hepsine yetiyor hocam.

0BeğenmedimŞikayet

gncaslan ()

Bir euro etkisi zincirleme bir etki yapip bes para etmeyen Avrupa ulkelerini ayakta tutuyor vay be...

0BeğenmedimŞikayet

WassAbi ()

Türkler almanyaya 1960 ve 1970 lerde gitti hocam. Onlar gittiğinde AB yoktu, hatta türk pasaportuna vize bile yoktu.
Ortak para birimi tek başına yeterli zaten.

1BeğenmedimŞikayet

gncaslan ()

Ortak para birimleri ve pasaportsuz geçisten baska birbirlerine sağladıkları hiç bir avantaj yok, oyle olsaydı turkler almanyaya. yigilip kalmazdi

0BeğenmedimŞikayet

SeptiSemiH ()

adam konuyu tek grafikte kapatmış hala cevap verme peşindesin :)

0BeğenmedimŞikayet

WassAbi ()

Hepsi ab üyesi hocam :)
Onların gücü mü, yoksa AB yani almanyanın gücü mü?

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Onlar ab girdi hocam bizde girseydik bugün bu ekrana bakanlar Euro çok düştü derdi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum