Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 03:22:43
EUR 34.7832 03:22:43
USD 32.3206 03:22:43
ALTIN ONS $2292.8300 03:22:43

Grafiği gönderen: REŞAT12

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Arkadaşlar eğer burayı da kırarsa yükseliş trendinin başlama ihtimali olabilir. Henüz yükseliş trendi başlamadı

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Sıfır noktası bu yükselişte, gümüş onsun 23.20'ye geldiği nokta.
Yani öyle tepe değil.
Benim anladığım kadarıyla tabiki.
İşlem yapa yapa insan cesaret kazanıyor sanırım.
Fazla alışık olmayınca sanki deveye hendek atlatacağız gibi zorlanıyoruz:)

Arslan3311 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arslan3311 ()

Sıfır noktasını bekleyen alamazda satamazda bakar kalır benim gibi... :))

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arslan3311 ()

Sıfır noktasını bekleyen alamazda satamazda bakar kalır benim gibi... :))

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Reşat bey, sıfır noktasını okuyabilseydim zaten satmış olurdum.
Maalesef satamadım.
Bütün mesele sıfır noktasında:)

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Benziyoruz o konuda hocam :) ytd

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bakın bu grafikte 0 noktası satış noktasıydı geri dönüş noktasını da okla işaretledim eğer yükseliş devam edecekse doların geri çekiilmesi şartıyla alım düşünülebilir. Malesef araya birşeyler girdi şimdilik satış yapamadım.
Zaten şimdiye kadar kendi yaptığım analizlere güvensem 2 ayda en az % 50 kar ederdim, cesaretim eksik acemilikten kurtulmaya çalışıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

LOVEROSE ()

Teşekkür ediyorum hocam önerinizi dikkate alacağım.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim ben zarakes yapmıyorum sadece parça feda edip arada bir kar satışı yapıyorum düşme ihtimali olduğu kadar yükselme ihtimali de var. Ben doların gerileyeceğini düşündüğüm için satıyorum öyle olduğu halde şu an kar oranım arttığı halde % 50 den fazla gümüşteyim çünjkü maliyetim 6,22 lerde sizin durumunuz farklı. İllede zararkes yapacaksanız 6,60 üzerinde çıkış imkanı verirse % 5 yani 1/20 deneyin isterseniz hiç olmazsa yukarı giderse az zararla yerine koyarsınız. Ya da 6,70 üzerin de bir % 5 daha bu şekilde yukarı devam edip akordiyon şeklinde aşağı çekebilirsiniz eliniz de çok alternatiif olur. Bir de düştükçe parçalı geri toplamanız lazım.

LOVEROSE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Gümüş çok uzun zamandır düşüş kanalında olduğu için bu yükseliş sanki bir simülasyon. Hemen tekrar düşüşe geçecek diye endişe ediyor doğrusu insan.
Sattığınız zaman yazmanız mümkün mü?

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Sn Reşat ben de sizi takip ediyorum bazen özellikle sayfanızdan bakıyorum yorumlarımız bazen çıkmıyor. Ben bugün biraz riskli görüp alımı on ana bıraktım ama şükür aldım. Emeklerinize sağlık beğenim bitmiş bu şekilde teşekkür etmiş olayım

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Kardesim bu hafta benim icin bu isler cok zor bu hafta hic takip yapamadim bu gun hic bakma imkanim yoktu net olmayan bir yerde olacaktim dgisiklik oldu net var ama hic bakip takip edemedim su an bakiyorum bur seycik anlamiyorum. Tl var almali mi herhagi bir sey gumus var kar satisi yapmalimi hic bir fikrim yok yirumlari ve paylasimlari detayli okuyup deferlendiremiyorum bu karisik gelen veriler nasil yorumlayayim fikrim yok birisi dwrseki su eakam dan su islemi actim kafama yatarsa kismen uyarim gerisini Allaha emanet yanlis yapmajtansa yapmiyorum napayayim grafik anlamitorum beraberinde verfiginiz aciklamayi degerlendirmeye calisiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Tamamdır hocam teşekkürler:)

0BeğenmedimŞikayet

turna58 ()

3 like hocam sana

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayır bu gün cuma asgari burayı kırması lazım Aksi taktirde ben bir yerlerden parça çıkışa başlar maliyeetimi düşürürüm geri gelir alım fırsatı verirse geri alırım. Şimdilik sadece takip ediyorum.Henüz çok erken yükseliş trendi başladı demek için an be an değerler değişiyor. Çok kritik.

0BeğenmedimŞikayet

LOVEROSE ()

Like hakkım bitti hocam teşekkürler ben 7.40 lardan zarardayim zarar kes yapamadım dusme olasılığı hala mevcut sanırım uygun yerden zarar kes yapmak istiyorum lütfen benide etiket yapınız ki sizi takip ederken birseyler kaçırmak istemiyorum saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Yok reşat kardeşim çalışmalarım boşa gitmiyor o konuda üzülme. Emin ol arada senin grafikleri analizlerini benim gibi okuyan bir sürü kişi vardır burda.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çok teşekkür ederim. Emeklerim boşa gidiyor diye üzülüyordum, çünkü ben ne zaman önemli bir uyarı yapsam ya sayfada çıkmıyor ya da birileri kasten sayfa ya yorum yağdırıp okunmasın diye kasten yaptığım yorum sayfadan yok ediliyordu.
@Yarcan bu gün için geçerli 24,70 üzeri kapanış yapması lazım o zaman büyük ihtimalle yükseliş trendi başladı diyebiliriz. Şu an çok erken anlık takip ediyorum buralardan belki parça çıkışa başlayabilirim. çünkü dolara güvenmiyorum gerileyebilir.
@Gbahar @Gmş @LOVEROSE

Şu an için22,670 e kadar geri çekilebilir yükseliş devam edecekse doların düşük olması şartıyla alım fırsatı olarak değerlendirilebilir. Ama tuzak ihtimali de her zaman var

Yusuf_Dagdeviren için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

23.07'mi kırarsa demek istediniz?

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Hocam 23.07 üstü kapanışlar mi gerekli bize?

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Ben bi sizin grafiklere bakıyorum sevgili reşat kardeşim. Çalışmaların güzel.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum