Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 13:00:14
EUR 35.0338 13:00:14
USD 32.2804 13:00:14
ALTIN ONS $2382.5800 13:00:14

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Bitcoin
3 hafta kadar önce btc 'nin altları domine edeceği bir döneme girdiğimizi ve BTC ağırlığını arttırdığımı söylemiştim. Aslında benim paylaştığım notun dışında da bu ralli göz göre göre geldi. Herkesin ayı piyasasına gireceğimizi söylediği bir dönemde elbette BTC ayı piyasasına girmeyecekti :) Şaka bir yana BTC'deki bu yükselişin neden 3-4 hafta öncesinden belli olduğu ve bizi bu yükselişe iten temel sebeplere kısaca değineyim.

1- Görüldüğü üzere piyasaki BTC arzı %13'lere kadar düşmüş durumda ki son dönem en düşük seviyesi. İlk işaret fişeği buydu. Basitçe, arz talep.

2- Toplam BTC miktarının yaklaşık %85'i uzun vadeli yatırımcılar tarafından soğuk cüzdanlarda tutuluyor ki satmaya dair pek niyetleri de yok gibi.

3- Çoğunluğun ayı piyasasını andığı bu dönemde yukarıdaki grafikte göreceğiniz üzere whale lar BTC topluyordu. En önemli 2. işaret fişeği de buydu. Çünkü piyasayı domine eden whale ler. Bizim gibi küçükler sadece noise.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Teşekkürler abi biraz izlim bakim ağırlık token takiliyom bakalim

Captain_Attack için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Etherium buradan alınır mı alınabilir hem. btc çıkarken hem dominans düşerken çıkabilen özel bir coin

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Abi eth icin beklemelimiyim alim icin burdan yururmu acaba

0BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Eyw hocam Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

5000 dolardan sonra yukarı denemeler gelir 7 bin dolarlardan sonra kademeli çıkış öneririm

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Güzel bir yerden çıkmak lazım o zaman

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Cokuste 300 dolar güçlü destek etherium da altında kapanış beklemiyorjm

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

10 bin dolara carpabilir gelen boğa da son hedefi odur ben de sonra çöküş başlar

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

80 görmüş xtz yakın zamanda tekrar görmez mı hicam link için stop emir rakamı ıyi mı 280

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

LINK'in önü açık. XTZ için bir şey diyemem ancak zaten hayli yüksek. Ciddi kar elde etmiş olmanız lazım. Son 1 ayda 2 katına çıkmış malum. Selamlar.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Cevabınız için teşekkür ederim geç geldi aldım artık hayırlısı aldığım coinler sizde yok durumu hakkında yorum yapar mısınız xtz link

0BeğenmedimŞikayet

Guclu0 ()

İnşallah temennimiz o yönde sitede onun için bir seferberlik oluştu buda bence iyi bir şey bufi hocada ufaktan al sat yaptırıyor inşallah herkes bu süre sonunda karlı cikar

Ozzy84 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Coin tavsiyesi istiyorsanız o konuda bir şey söyleyemem. Sadece elimde olan coinleri söyleyebilirim. Onlarda: BTC, DOT, CHZ, YFI, ICP, ETC, XRP, UNI ve DASH. Daha önce uygun bir fiyata gelirse alacağım dediğim ve beğendiğim diğer coinlerde SOL, ETH, ADA, BNB ve THETA. Ancak bunlar arasından sadece ADA alabildim. Diğerleri alım fırsatı vermedi maalesef. YTD. Selamlar.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

Yıl sonuna kadar satmayacako

Guclu0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Halil hocam eth hakkında varmı yorumun. Senin yorumların değerli benim için

0BeğenmedimŞikayet

Kripto_67 ()

Hocam ben beam da mayıs ayından beri 1.5 den tersteydim. Bugün 0.98 den çıkış yaptım yükselişle erken mi davrandım sizce bilmediğim için kar cebe yakışır düşünce yine alttan alırım dedim

0BeğenmedimŞikayet

Guclu0 ()

Captan @mexido için bir yorum istedim bizler rahatlatamiyoz belki başka ustaların söyleyecekleri rahatlatır en son zararına satacak bu gidişle

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

19.80 üzerinde kaldığı muddetce Neo bogada

0BeğenmedimŞikayet

Guclu0 ()

Teşekkürler hocam son sorum sizde Neo varmıdır yada bu coinle ilgili bir çalışmanız yada ilginiz Varmıdır özellikle sitede bir arkadaş çok tersde kaldı psikoloji çok kötü durumda bu boğa sezonunda eski ath lerini tekrarlarmi ilginiz için teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam lütfen önerebileceğiniz yok mu sorumluluk benim karar benim

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam merhaba birşey sorabilir miyim?

1BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

Elinize emeğinize sağlık. Uzunca yazıyı sonuna kadar okudum. Okuyucuyu yormayan anlaşılır yazim icin ayrıca tebrikler

3BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

BTC'deki ralli sona erdiğinde altların biraz daha agresif olmasını bekliyorum. Ancak BTC yukarı sert ataklar yaptığı müddetçe altlar uzaktan seyredecektir. Ancak elbette altcoin varlığını da taşımak gerek özellikle kendini ispatlamış altcoinlerin BTC ile birlikte ralli yapma potansiyeli hayli yüksek. Altalar açısından ETH daha yakından takip edilebilir. Nitekim hem DeFi coinleri ETH'yi izliyor hem de genel olarak altalar ETH hareketine daha korele gibi. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Neo ve link emirler çalışmadı 2 lira farkla yukarı dönmüş hocam iptal ettim emirleri xtz burdan alıp 80 emir versem oluru var mıdır

0BeğenmedimŞikayet

Guclu0 ()

Üstad emeklerine sağlık bide alt coinler için yorum alsak sizden müsaitseniz sizi her zaman yakalayamiyoruz teşekkürler

7BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Yoruma grafik ekleyeyim derken yanlışlıkla göndermiş bulundum, malum üzerinde değişiklik de yapamıyorum o yüzden kısaca buradan devam edeyim.

Yukarıda da görüldüğü üzere BTC aslında yükseliş için tüm sinyalleri vermişti. Diğer ekleyeceğim 2 grafikte (Çin'in kriptoları yasaklamasından sonra düşen hashrate'in %40 oranında kendini toparlaması ve Difficulty ribbon indikatörünün düzeltmenin bittiğini işaret etmesi) bu yükselişin habercisiydi. Sonuç olarak yeni bir yükseliş trendine BTC ile girdik ve 52K üstünde kaldığımız müddetçe güçlü bir boğa hareketi görmemiz hayli muhtemel. Bu indikatörlerin hiç birisi henüz yeni bir düzeltme veya güçlü bir trend değişimi sinyali vermiyor. Dolayısıyla düşüşler alım fırsatı olmaya devam ediyor. Ben birkaç gün önce de bahsettiğim üzere önceki yaptığım alımlardan 3 kademe satış gerçekleştirdim ve elimde 3 kadelik satış kaldı. Yani kısaca elimdeki toplam BTC'nin %50'sini realize ederek tethere döndüm. Yeni bir düşüş geldiği takdirde tekrar alım için kullanacağım. Eldeki 3 kademeyi de yukarı hareketin devamı durumunda kademeli olarak elden çıkaracağım. Herkese iyi haftasonları dilerim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum