Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0762 03:49:31
EUR 34.7635 03:49:31
USD 32.2803 03:49:31
ALTIN ONS $2294.7100 03:49:31

Konu: trend takibi yapmak isteyenler için

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Trend- Based Fib extetion a tıklayıp mıktanısa basıp en yakın dip en yakın tepe ve sonraki dibe tıklayarak trend takibi yapabilirsiniz.
Şu an yükseliş trendinin başlayabilmesi için 22,698 üstüne çıkması ve 22,828 i kırması gerekiyor. dolar 8,85 gerilerse 8,85/31,1x23 = 6,54 üzerinde kalıcılık sağlayıp yukarı doğru devam etmesi halinde trendin yukarı dönme ihtimali olabilir.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Usta etme ben dün iki parça aldım birini eklemiş oldum diğerini de sattığımın yerine aldım geri sattım TL karını alıp maliyetimin yükselmesini engelledim. Bu gün de alt yorumdaki seviyeyi gördü.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Arkadaşlar alt yorum sayfada çıktı mı ? Dolar geri çekilirse belki alamayanlara alım fırsatı verebilir ben çoktandır dolarda geri çekilme bekliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

6,44631 den çıkıp 6,39636 dan girdiğim parçayı 6,4837 den tekrar geri çıktım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Arkadaşlar ben alt yorumdaki grafiği 17 saat önce paylaştım 22,376 altında kapanış almadığı sürece herhangi bir düşüş söz konusu değil yukarı dönme ihtimali de var haberiniz olsun bu da benden son uyarı parçalı işlemden şaşmamak galiba en iyisi gene de herkesin kararı kendine ait. 6,44631 den çıktığım parçayı da 6,39636 dan yerine koydum düştükçe girişe devam.

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumlar sayfada çıktı mı sesimi duyan var mı ? Yoksa boşa mı uğraşıyorum kendi kendime mi konuşuyorum!

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

hedef geldi ve 6,46342 den çıktığım parçayı 6,40423 ten yerine koydum bu ve alt yorum

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hep talimatları dizip uyuyordum bu gün inşaallah bir süre takip edeceğim.

Yarcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Simdi gece 2 den sonraki yönünü gormek lazim.

0BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Iste bu durumda birsey soylemek icin ilk once 22.70 gecip kalici olmasi sonra 23 uzeri kapanis gerekli. onsa bakiyorsunuz bugun 22.30 dan 22.67 yi goruyor sonuc kapanış yok yukselis birsey ifade etmiyor

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Hocam uyutmaz bunlar adamı :(

1BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Teşekkür ederim hocam fikirleriniz ve yorumlarınız için :) zaten hep sınırda kapatıyorlar

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

benim yüklediğim buydu alakasız bir grafik çıktı sizin düşünceniz nasıl hep ölçmüş biçmiş gibi sınıra yakın yerde bırakıyorlar. Bundan 10 saat önce yazmıştım.

SAKARYA_lı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Bir sonraki fed toplantisina kadar da devam bence. cunki adamlarin istedigi bu

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benim yüklediğim grafik bu alttaki grafik alakasız bu da yeni çıktı!

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Yarcan Maalesef gene hedefin üzerine çıkamadı ve her zamanki gibi galiba kapanışı sınırda yapacaklar, fibonacciyi tersinden çekersek 22,376 ya kadar bir düzeltme olabilir ki inşaallah onu da yapmaz.

Bari yarın veya cuma günü 23 ün üzerinde bir kapanış yapsa. Gece inşaallah bir süre daha takipte olacağım zuzun süredir ilk defa gene uykum kaçtı.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Açıklamalar alt yorumlarda

0BeğenmedimŞikayet

GMS13 ()

İnşallah üstad yoksa gerçekten Sabrimin son demlerini yasiyorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

En son mum diyor ki manipülasyon yapılmazsa soluğu önce 7 sonra 8 üstünde alırım ama silkeliyorlar.

GMS13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İşçii_313 ()

Çıktı kardeşim emegine saglık

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Arkadaşlar birileri harcanan emeği kasten okut tur muyor alt yorumlar sayfa da çıktı mı?

0BeğenmedimŞikayet

GMS13 ()

En son mum bize neyi gösteriyor ustad

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sohbetlerden kaybolmuş açıklaması alt yorumda

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum