Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1108 12:25:27
EUR 38.0157 12:25:27
USD 34.1991 12:25:27
ALTIN ONS $2647.6550 12:25:27

Grafiği gönderen: Invincible_lion

Gümüş gram tl saatlikte 6.37 bölgesi üzerinde kalması olumlu 6.35-6.32 bölgesi alt destek noktaları üstte 6.44-6.48 üzerinde olmalı.dpo sıfırın Altın da olumsuz.macd kırmızı satıcıları gözlemliyoruz mavi çizgi sıfırın altında olumsuz turuncu çizgi sıfırın üstünde tutunmaya devam ediyor.aşağı yönlü istekli görünüyor.ytd

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

V. aleykümselam.

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Selamunaleykum 3kahve verildi

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

İnşallah değerli kardeşim

Kocaeli_4141 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

İnşallah lion hocam artık herkes bi tersten çıksın kurtulalım

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

İnsallah değerli kardeşim 6.65 üzeri kalmalı kalırsa yukarıda 6.75-6.83 şeklinde takip edebiliriz. ytd

Bukan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Merhaba sayın @zeynepp10 grafik üzerinden otomatik fibo değerlerine bakıyorum 0.618 fibo altın oran 6.37 üzeri olumlu takip ediyorum buraya attığım grafikteki kesik kesik çizgilerin olduğu bölge. ytd

zeynepp10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

zeynepp10 ()

merhaba siz bu direnç noktalarını nasıl hesaplıyorsunuz ben 7,02 den terste bekliyorum yükseliş başladımı

1BeğenmedimŞikayet

Bukan ()

Tşk hocam emeğiniz için inşallah hayirlisyla hep birlikte bu zarardan çıkarız inanın 7.4 dan tersteyim 7 görünce mecburen bozup alttan almaya calisacam

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Tekrar bakayım son duruma belki noktalar var 6.48 üstüne atmalı ardından 6.55 yukarıda asıl yükseliş yönünde olumlu konuşmak için 6.65 bu bölge üzerinde kalmalı. ytd

honourr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim değerli kardeşim saygılar sevgiler bereketli bol kazançlar dilerim sağlıkla inşallah

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aleyküm selam değerli kardeşim şükür siz nasılsınız? Bununla ilgili uzun detaylı bir yorum attım şimdi. ytd

Bukan için cevaplandı (yorumu göster)

13BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Günaydın değerli kardeşim kardeşim ekim çarşamba saat 15.15 abd adp(özel sektör) tarım dışı istihdam buda önemli onslar için geçen ay 3 eylülde kırmızı gelmiş yükseliş yapmıştı lakin asıl önemli gün 8 ekim cuma saat 15.30 abd tarım dışı istihdam- saat 15.30 işsizlik oranı ve yine 15.30 ortalama saatlik kazançlar aylık yıllık verileri var. bunlardan tarım dışı istihdam olukça olumsuz kırmızı gelmişti 3 eylülde kur 6.35ten 6.64 yapmıştı saat 15.30da veri açıklanmış saat 19.00 kur 6.64 civarındaydı. iki kırmızı bizim için olumludur. lakin önemli bir detay çarşamba özel sektör olanda(eylülde beklenti 613K)bu ayki 428K)cuma tarım dışı istihdam olanda önceden(eylülde 750K)bu ay 488K yani beklentiler düşük tutulmuş. kırmızı dahi gelse bu veriler örneğin 120K kırmızı böyle yükseliş yine randımanlı olur. tabiki çarşamba için böyle. cuma biraz daha farklı durum hem tdi hem işsizlik oranı örneğin %5.1 onun üstünde 5.1% sabit veya 5.2% kırmızı geldi ortalama saatlikler aylık yıllık olumsuz gelirse bunlarında yükselişe katkısı olacaktır. bakalım beklentiler düşük tutulduğu için 3eylül kadar etkili olmasada iki günde olumsuz gelip yükselecek mi yoksa çarşamba düşüş cuma yükseliş mi olacak. bir dip not daha vereyim beklenti oranı örneğin 488K 790K-850K gibi sonuçlar gelirse onslara yukarı yönlü tepkiler verdirebiliyor. ytd

Kocaeli_4141 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bukan ()

Selamün aleyküm hocam nasılsınız iyisinizdir inşallah hocam veriler iyuy gelersr 6 ve 8 inde gümüş 7 üzeri atabilirmi acaba

1BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Elinize sağlık üstat sagolasınız
Katkınız çok büyük siteye

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

Günaydın hocam hoşgeldiniz sizce durum ne olur elimde ki gümüşleri satmadım daha beklemedeyim 6-8 ekim arası dediniz bekliyorum o yüzden:))

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Günaydın değerli kardeşim bereketli bol kazançlar dilerim sağlıkla inşallah

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim kıymetli kardeşim

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Günaydın hocam emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim ben teşekkür ederim değerli kardeşim

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Günaydın değerli kardeşim 6 ekim çarşamba saat 15.15 abd adp(özel sektör) tarım dışı istihdam buda önemli onslar için lakin asıl önemli gün 8 ekim cuma saat 15.30 abd tarım dışı istihdam- saat 15.30 işsizlik oranı ve yine 15.30 ortalama saatlik kazançlar aylık yıllık verileri var. ytd

Magicmove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Magicmove ()

Gnydn @Invincible_lion tdi verisi Çarşamba mı cuma mı

1BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Çok açık yazdığınızda gayet iyi anlıyoruz. Allah razı olsun evladım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum