Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 10:29:03
EUR 34.8238 10:29:03
USD 32.3379 10:29:03
ALTIN ONS $2301.8900 10:29:03

Konu: Eosbtc

⭐⭐Sherloch ()
Bitcoin

Herkesin anlayabileceği sade bir dil ile sadelestirilmis grafikle anlatiyorum.

Bir ürünün btc parite si var ise. O üründen yüksek miktarda kar almak istiyorsanız usd t paritesinden ziyade btc paritesine bakmak en doğru olandir.

Eosbtc paritesinde su anda 19 mayistan bu zamana kadar ichikomu bulut icerisinde mum açamamıştır. Su an ki seviyede 1250 uzerinee mum açabilirse bulutun içine girmiş olacaktir. Önceliğimiz bu !

Daha sonra Trend hatti olan düşüş modundan çıkabilmek için 1850 sathosinin uzerinde mum acmasi gerekmektedir. Show bulutun uzeri olan 2260 seviyesi uzerinde mum acmaya başladığında olacaktir. Btc nin su an ki fiyatinin sabit olduğunu düşünerek 2260 seviyesine geldiginde eosbtc paritesi takribi 11.50 $ civarinda olacaktir.

Benim ana satış hedefi düşündüğüm nokta 60$ siz benim hedefimi beklemeyin bu kar bana yeter dediğiniz yerden cikabilirsiniz.
Ben beklerim, herkesin terste olduğu piyasada ben x22 deyim.

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

Bütün borsa btc paritesine göre programlı.

Değerlendirmelerde o şekilde gerçekleşiyor.

Btc yukselirken Bir ürünün btc paritesi değer kaybediyorsa ya da sabit ise. Btc ile birlikte usdt paritesi yukselir.

Btc yükselirken bir ürünün btc paritesi yukselirse usdt paritesi daha fazla yukselir.

Örnek : btc su an ki seviye ile sabit olduğunu dusunursek. Eosbtc paritesi su anda 959 sathoside. 4.74 usdt tekabul eder. Eğer ki eosbtc paritesi 2500 seviyesine bir yükseliş gerceklestirirse 12.36$ seviyesine yükselmiş olur.

Ya da eosbtc paritesi 2500 yukselirken BTC de 6000 e gelirse bu sefer eosusdt yaklasik 15 16$ seviyelerine gelmiş olur.

demet35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

demet35 ()

@Sherloch mrb. hocam bir coinin btc paritesine bakın yazınızı okudum. Beni aydınlatırsanız öğrenme babında sevinirim.

Örnek ben dota baktım. usd ile btc grafigi genel anlamda aynı. Ama btc paritesi ekside usd ise artıda. Nasıl farklı oluyor?
Btc paritesinin çalışmasını anlatmanız mümkünmü ?
Biz acemiler için iyi olur.
Şimdiden teşekkÜr ederim.
Saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Hocam eosta direnç kaçta

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

@Sherloch kardeşim doğru dersin ama benim gibi teknik grafik okumaktan anlamayan biri shathoşi değerinden nasil yorumlar ki nerden alınır kaçtan satılır. Anca senin gibi tecrübeli yatırımcılar sağolsun al al sat sat şu anda bizimki.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Emeğine sağlık üstadım tesekürler paylaşım için

0BeğenmedimŞikayet

39umit ()

Teşekkürler

Sherloch için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

Gayet anlaşılır bir dil ile ifade ettim. Saygılarımla bol kazançlar.

39umit için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

39umit ()

Beklentiniz 60$ mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum