Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0772 18:25:13
EUR 34.8233 18:25:13
USD 32.3040 18:25:13
ALTIN ONS $2322.3100 18:25:13

Grafiği gönderen: celik2119

İkinci tur shortları kapattım. Neo 39 olursa tekrar shortlarım.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Malesef kac yil bekleriz hic bilmiyorum.

ibrahim2345 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kademe kademe gidelim. 46500ün aşağısına düşünce hızlı yükseliş bitti. 38500ün altına düşerse düşüş trendi başlayacak. Sonra en önemli destek 29000de. Daha 40800ü kırmadan aşağıları konuşmaya gerek yok bence.

Hüma94 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

19k gelir mi hocam ayı demek illa oraya düşmesi mi demek burdan ayıya giremez mi

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Avax şubatta 14 dolardan almıştık. Sonra 40 civarı sattık. Bu tur sadece sol aldım sattım. Yoksa avax ada sol bnb ether hep alınacak coinler.

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Eos kral @Sherloch ona sor bence:)

Ali_gny için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

avax da pangolin var srm kadar yükselmesini beklermisinz hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Ali_gny ()

Eosda çok zararım var satıyım hiçmi çıkmaz hocam.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Cinliler fena kitledi biz mali hcam. Cin donmeden bu neo yukselmez. Hatta cinliler bu coini piyasadan bile kaldirabilirler bunlara guven olmaz. Bu gidisle zarardan cikamicaz senelerce

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

Teşekkürler Çelik hocam yorumlarınızı eksik etmeyin..

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Solun yavruları ray ve srm var. Etherin yavrusu çok var.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ether solana en babaları

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

Hangileri İsviçre coini hocam ?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet diğerlerine göre zayıf kaldı. İsviçre malları iyidir, onlar para getiren şeye karışmazlar.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

O zamanlar cin kripto üretiyor tüm dünyaya satıyordu. Biz de neocuyduk. Cin kriptoyu satınca biz de neoyu sattık :)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_gny ()

Eosda Çin malı olduğu içinmi yükselmiyor

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

Neo bir ara 60 dı 80 olacak demiştiniz almıştım ardından 120 hedefi vermiştiniz o seviyeleri de geçmişti nerden nereye

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Anladım btctürkte çift yönlü işlem yapamıyoruz yani.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yok hocam. Neo cin malı, hepsi yükselse de o bekliyor şimdilik. Ondan shortladım.

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Çelik hocam btc short var mı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum