Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 03:56:42
EUR 34.9839 03:56:42
USD 32.2051 03:56:42
ALTIN ONS $2414.8350 03:56:42

Konu: BTC Haftalık Grafik Görünümü 24.09.2021

Çin yine ortalığı çorba gibi karıştırma peşine düşmüş.. Başka hiçbir şey değil bu piyasayı eski haberle ısıtıp ısıtıp milletin önüne sunuyorlar.. Geçmişin aynısının lacivertinin mavisinin açık mavisi, açık yeşili gibi.. Çin'in maalesef dünya ile olan sıkıntısı hiç bir zaman bitmeyecek manipüle etmeye devam edecek ve FUD'tan istifade edip herkesi liq etmeye ve piyasayı manipüle edip daha da korku salmak istiyorlar.. Deseler Kore&Japonya felan yasakladı neyse bu yeni haber olur ama Çin'in acaba haberi varmı bu açıklamalardan şimdiye kadar hergün hergün yasak koydular zaten, yasak değilmiy di yani yeni yasak nedir.. Çin'de bir sürü eyalet birimi var ve illa ki birinde yasaklanmıştır işte..

btc 'de haftalık grafikte gözüken ve boğanın devamı için mutlaka bollinger ortabandı yani haftalık MA20 kısacası 40.700$'da bir seviye olduğudur ve bu seviyenin altında haftalık kapanışlar yapmadığı sürece şimdilik bir sıkıntı yok aşağı yönde ihlaller sözkonusu olabilir.. 3 gün önce test edilen 39573.21$'dan bir tepki almıştı ve bugün en yüksek 45159.90$'a kadar ivmesini yükseltmiş görünüyor olduğudur.. BTC'nin şuanda grafiktede gözüken % 0.382 FiB seviyesi kısacası 42464.77$ seviyesine tekabül ediyor olduğudur ve şayet BTC yeniden (42K$-42.5K$) bölgesinin üstüne çıkarsa yeniden üstseviyeleri hedef alması sözkonusu olacak..

Kısa vadede bugün test edilen 45159.90$'a kadar ve ardından % 0.5 FiB seviyesi yani 46747.61$'a kadar yükseliş ivmesine devam ediyor olacaktır ve günlük görünümde zaten bugün sabahta belirttiğim gibi önemli dirençlerle karşılaşacak hemen üstüne atacağını sanmıyorum diye ifade etmiştim ve BTC şayet haftalık MA20 seviyesinin altında kapanışlar yaparsa 3 gün önce test edilen 39573.21$'in altında haftalık MA50 mavi HO (38.660$) civarı ve haftalık EMA50 turuncu HO (37.580$) civarı seviyelerine ve en kötü senaryo olarak % 0.236 FİB'e doğru hedef hedefi olması şeklinde beklenilebilir..

Bu seviyelerden birinden dönmezse şayet BTC'nin riskleri maalesef uzayabilir ve yükseliş hareketi uzun bir zamana yayılması sözkonusu olabilir ve özellikle bu ayı atlatmak gerekir 4. Çeyrek yükselişlerin devamı şeklinde olacaktır.. BTC'de bu düşüşlerin ve bu tür haberlerin fake olduğunu düşünüyorum alttan toplama taktiği ve alım fırsatı verdiğini ifade edebilirim ama siz yine de stratejinize göre riskinize göre değerlendirmenizi öneririm..
Bilginize dostlar, bol kazançlar..
Şimdilik bekleyelim, sabredelim, görelim..

Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler..

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Elifada44 ()

Elinize emeğinize yüreğinize sağlık olsun hocam. Çok çok teşekkür ederim. Bu kadar uzun açıklama yapmanız beni mahçup etti. Sağ olun var olun. Kazancınız bol olsun.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler değerli @Adaletsiz @Pimapenci zamanımız ve fırsatımız olduğu sürece şimdilik sıkıntı yok..

Ne demişler güzel bir söz insanlara faydası olmayana ölülerden say demişler..

Adaletsiz için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Geçen sene BTC 21 Mayıs'ta 9.000$ civarinda idi o zaman da BTC'yi her türlü manipüle ediyorlardı ve GOLDEN CROSS'un oluşumuyla birlikte BTC Nisan 2021'de 64895.22$'a çıktığını görüyoruz şuanda düzeltme yapması son derece sağlıklı ve şuanda da alım fırsatı verdiğini düşünüyorum diye de açıkça belirttim..

Borsa şirketleri yıllardır koinleri şişirip cazibe oluşturuyorlar bunu en iyi yapan BİNANCE'dir.. Şimdi en kötü senaryo olsa bile % 25 arası düşüş olur ve tekrar gün içerisinde toparladiği da görülür.. Bu senaryo hep bu şekilde oldu.. Ama sürekli oyuncular değiştiği için az zamanda çok kazanma hırsı borsa şirketlerini hep kazandırdı ve kazandırmaya devam edecektir ve borsalarda aralarında manipüle etme durumları çok yüksek bunu zamanında yaptılar.. Üstelik gündemdeki haberler bugün ÇİN yarın ABD oyunlara hep alet edildi edilmeye devam edecektir.. Kriptolar 10 yılı aşkın bir süredir var ve alet edilmeyen bir gündem bile kalmadı diyebilirim.. Sadece şuna odaklanilmasi gerekir.. Her koinin bir değeri var ve günlük arz ve talep bunu değiştirebiliyor.. Borsa şirketleri de sürü psikolojisini gayet iyi bir şekilde kullanıyor.. Dün takip edilmesi gereken bazı konuları ele aldım yazdım belirttim ordaki konulari dikkate alırsanız siz her zaman kazanacaksınız emin olun..

Elifada44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Elifada44 ()

Hocam valla dik duruyorum , bekliyor ve satmıyorum işe yarayacağını düşünüyorum

1BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Teşekkür ederiz hocam hakkınız ödenmez gerçekten

1BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

bu güzel yorumunuz için sizi alkışlıyorum
teşekkürler insanlara bu şekilde güzel moral verdiğiniz için hocam

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Piyasa yapıcılar yine ve yeniden tekrarlamak gerekirse biktirincaya kadar zigzaglar ve git- geller yaptiracaklar..

Algı, senaryo hep aynı ortaya bir FUD herkese panikle sattirip kaybettiriyorlar..

Biraz duruşumuz ve sabır gerçekten önemlidir ve gerçekten duruşumuzun olması gerekir ki, paramızın yanı sıra ticarettede böyledir her zaman duruş ister kar'ı ve zararıyla..

alihoroz3344 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

alihoroz3344 ()

Emeğine sağlık hocam insAllAh güzel olacaktır

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum