Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 07:32:05
EUR 34.7748 07:32:05
USD 32.4684 07:32:05
ALTIN ONS $2337.9850 07:32:05

Konu: BTC Grafik 24.09.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC toparlanmaya ve yükseliş ivmesini 43K$-44K$'in üstünde bugün 45021.39$ seviyesine kadar yükseltmiş olduğudur.. btc şimdilik 44K$'in üstünde akümüle olmaya çalışıyor ancak aşağı seviyelerden güç almak için düzeltme yapması sözkonusu olabilir.. BTC şuanda saatlik grafik akışında 20-50-100 SMA gibi HO'ların üstünde ancak 20 SMA'nin üstünde tutunamazsa 44K$'dan aşağı doğru diğer HO'lara doğru gitmesi şeklinde beklenilebilir.. BTC'nin saatlik grafik akışında 44.200$ civarında ve regresyon trend desteğiyle oluşan yükselen bir kanal oluşumuda mevcut.. BTC 50-100 ve bollinger altdesteğide olan 43.4K$ civarı ve 43.500$'a doğru güç almak isteyebilir.. BTC son seanslarda en düşük 39573.21$ ile bugünün en yüksek seviyesi seviyesi 45021.39$ arasında gidip geliyor olduğudur..

Son seanslarda test edilen 39573.21$'dan bugünün yüksek seviyesi 45021.39$'a doğru aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın % 0.236- % 0.382- % 0.5- % 0.618- % 0.786 tüm FiB seviyelerinin üstünde ve pozitif görünümdedir.. Yukarı yönde BTC şayet, 45021.39$'in üstünde kapanışlar yaparsa adım adım 200 günlük MA seviyeside olan 45.700$'a yakın bir seviyeyi kısa vadede test etmek isteyebilir ve bir kerede bu bölge geçilmeyebilir.. Şayet 45021.39$'in üstünde kapanışlar yapar ve 200 günlük MA'nin üstünde özellikle gün kapanışları yaparsa öncelikle 20 günlük MA 46.400$'a yakın ve ardından adım adım 46.850$ civarında olan 50 günlük MA'yi test etmek isteyebilir.. BTC'nin önünde gerçekten günlük grafiktede gözüken çok önemli dirençlerle karşı karşıya olmasıdır ve burdan direkt bu seviyelerin üstüne hemen çıkmayabilir, atmayabilir..

BTC aşağı bölgede kısacası 44K$'in Altın da 43.500$'a doğru düzeltme yapar ve üstünde tutunursa yeniden 44K$'in üstünde 45021.39$'i kırmak isteyebilir.. Şayet 43.500$ ve civarında tutunamazsa şayet sağlıklı bir yükselişin devamı için (42K$-42.5$)'i test etmek istemesi olasılık dahilindedir.. 43.500$ ve 42K$-42.5$ bölgesi kısa vadede önemli ve destek, güç almak için 44K$'in altında kapanırsa test etmek isteyebilir.. Saatlik MACD, şimdilik momentumu azalıyor olduğu RSI ise 50 seviyesinin üstünde ancak 50 seviyesinin altına sarkarsa düzeltme kaçınılmazdır bilginize dostlar..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok tşk ederim Mazar abi her daim fikir alışverişinde yeniden bulunabiliriz sene 2017-2018'den çok farklı bir piyasa ve 12.136'i aşkın altkoin var ve bu sene BTC 64895.22$'i gördü fakat bazı altkoinler hala 2017-2018 zirvesini bile test etmedi NEO - XRP gibi şimdi tombul parmaklar yeni çıkan altkoinlere ve projesi sağlamlara yöneliyor NFT & DEFİ ile bağlantılı altkoinler ilgi çekiyor hergün yeni altkoinler çıkıyor ve markette maalesef para akışı tüm koinlere yayılabiliyor.. Gözlerim_dolardi yani Ramazan'ı çok kızdırdılar çok uğraştılar o yüzden o da bir kaç kez gitti geldi ama yapamadı değerli bir arkadaştı ama bu piyasa adamı vezirde eder rezilde eder biliyorsunuz..

mazar için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BNB'nin daha gidecek yolu mevcut Mazar abi önü kısacası açık diyebilirim.. Bu piyasada olduğumuz sürece fırsatlar her daim olacaktır.. En iyisi zamanında sepet yapıp beklemekti ama TR'de hayat çok zor ve maalesef bu zorlu hayat bizi de ister istemez ordan oraya sürüklüyor.. Sağlıklı olarak sevdiklerimizin yanında olmak bize hayatın en güzel hediyesidir..
İyi akşamlar abim, kendine iyi bak..

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Selamlar sayın Mazar abim, tşkler Allah razı olsun sizi gördüm daha iyi oldum, sizde yoksunuz uzun süredir umarım iyisinizdir? .. Eski dostlardan pek kimse kalmadı maalesef Ramazan'da ayrıldı you... 'da yayın yapıyordu en son bilgin olsun..

0BeğenmedimŞikayet

Kuzeykent ()

Estafurullah hocam. Hayırlı cumalar

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sol için yazmışım kusura bakma bir yandan iş bir yandan takip grafik arada karışıklıklar olabiliyor mazur görün..

Kuzeykent için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kuzeykent ()

Aynen oyle ustam. Yalniz 128.15 i anlamadım usta.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Müsade senin risk senin para senin değerli @Kuzeykent bu riskleri bile bile göz göre göre almıyor muyuz, biz zaten yeşil sevdalısıyız ama kırmızı renkte iken almamız gerektigini bilmemiz gerekir.. 128.15$'a iğne atmış bilgine..

Kuzeykent için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kuzeykent ()

Sayın @CoDeX© Bu arkadaş a bir takviye bende yapayım müsadenle sanırım kötü haberlerin direnç te iyi haberlerin destek de sunulduğunu artık öğrenmesi gerekiyor :)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Eylül ayları BTC ve kripto piyasasının genelinde sıkıntılı ve satışlarla kırmızı mumlarla bir şekilde kapattığı ay olarak tarihin tozlu raflarında yer almakta olduğunu zaten bilmenizi isterim ama siz yine de stratejinizi, sabrınızı, duruşunuzu bozmadan en sağlıklı kararı verdiginizide tahmin edebiliyorum.. Bende zaten grafik okumayı grafikteki uyumsuzlukları ve temel bilgileri hiç bilmiyordum değerli @Musti_can ve bu haberle beni derinden bilgilendirdiniz ve ışık tuttunuz size çok tşk ederim..

Musti_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engizem ()

Ayarlı zaten düşürmek isteyene bahane mi yok

Ozzy84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Musti_can ()

Mutlaka ayarlı ama piyasa 15 dk önce hiçbirşey yoktu hemen sata döndü altlar 3 günde çıktıgını 15 dk mumda geri veriyo illaki düşecek çıkacak ama ani haberler piyasanın ayarıyla oynuyo 2 gün toplanamıyolar toplanırsa tabi

0BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

Belki hersey ayarlı ? çini bahane ederek düşüp cıkıyor kac aydır böyle çin hep aynı çin

0BeğenmedimŞikayet

Musti_can ()

Niye düştü 45 k üstü atmışken 2000 bin usd çakıldı o zaman etkiliyo işte piyasanın kaderiyle oynuyo güvensizlik oluşturuyo yatırımcı kaçıyo

0BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

Hala çin haberi düyorsunuz ya çin aylardır aynı şeyleri söylüyor zaten

0BeğenmedimŞikayet

Musti_can ()

Ne düzeltmesi arkadaş çin haberi geldi yoksa 45 k üstü dururdu düşmezdi

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sabah düzeltme yapacağını belirtmiştim (42K$-42.5$) bölgesi önemli..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim Pelin hanım, size de bol kazançlar..

Hayırlı Cumalar..

Pelinn_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pelinn_ ()

ellerine sağlık @CoDeX© sabah sabah bir sürü grafik paylaşmışsın

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın tşk ederim sayın @Nisyar

@H2R

Hayırlı Cumalar, kolay gelsin bol kazançlar..

Nisyar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nisyar ()

Size de bol kazançlar, sağlıklı günler sevgili @CoDeX© emeğinize saglık

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

günaydın emeğine sağlık dostum anladıma göre 45021 -39573 arası gidip gelecez

1BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Günaydın hocam eline emeğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum