Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0667 00:22:46
EUR 34.7523 00:22:46
USD 32.5555 00:22:46
ALTIN ONS $2379.3600 00:22:46

Konu: dxy - haftalık - ikili dip formasyonu -w

Yatırım tavsiyesi değildir. Dikkatimi çekti paylaşmak istedim.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah dostum. İkinci kırmızı kesik çizgiyi yukarı kırıp devamında ondan desteğini de aldı. Artık temkinli olma zamanı. Dxy bu şakası olmaz.

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Emeğine sağlık Aras abi.

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Sol tarafta Dxy ikili dip W formasyonuna ilişkin daha önceki çalışmamış. Sağ tarafta Haftalıkta formasyonun seyri. Bağlantılı yorumda da ilk grafiğin orjinali yatırım tavsiyesi değildir.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah teşekkür ederim.

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Emeğinize sağlık Aras hocam

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben orta vadede çalışacağını düşünüyorum. Hayırlısı olsun

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

elıne sağlık ınş calısır dıyorum :)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Rica ederim. Orta vadede durum bu bence.

gökyüzümavisi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gökyüzümavisi ()

Eline sağlık dostum. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah rica ederim

çömezpilot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

çömezpilot ()

Ne güzel bilgiler veriyorsunuz yine. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Haberi bekliyor ya aşağı yada uçuşa geçecek bakalım

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Ons şimdilik direniyor bakalım.

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Adamlar profesyonel başkan onlar olmasa halimiz harap Allah gönüllerine göre versin

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Olsun abi uğraşıp çiziyorsun emek var bide bizimle paylaşıyorsunuz teşekkürler saygılar

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Aras abinin dxy grafiği ile Asrn hoca'nın ons grafiği nı göz önüne getir uyum muazzam.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ne hakkımız var dostum helal olsun , gönlünü ferah tut. Başarı da başarısızlıkta sizin , ben başarıda kendime pay çıkarmadığım gibi , başarısızlıkta da çıkamam.

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Teşekkürler hocam emeğinize yüreğinize sağlık hakkını helal et

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Bu haftalık ana trend için çizdim dostum. Bir iki git gel elbette olacak. Yatırım tavsiyesi değildir diyelim.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Rica ederim arkadaşlar @_delioglan_ Görünen bu ama gerçekte piyasa ne yapar bilemeyiz.

dost55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Emeğine sağlık Aras abi diyorsun ki dxy 97 kadar yolu var erken sattın malı Sosa :)))

1BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

eyvallah emeğine sağlık dostum, doğru yerden bakınca aynı şeyler görülüyor sanki :)

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Emegine sağlık Aras abi tsk ederiz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum