Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0862 15:10:57
EUR 34.9908 15:10:57
USD 32.1925 15:10:57
ALTIN ONS $2424.4400 15:10:57

Grafiği gönderen: celik2119

Bundan sonraki günler, özellikle fed sonrası için iki önemli rakam var. 46.500 üzerinde günlük kapanış yaparsa düşüş tehdidi bitmiş olacak. O zaman güvenle alıp 54 bin üzerini hedefleyebilirsiniz.
37.500 Altın da günlük kapanış gelirse yükseliş trendi bitmiş ve ayı piyasası resmen başlamış olacak. En son zararkes noktası olarak orası seçilebilir.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

subat- nisan 2021 arasındaki değişimin %50 kucultulmuş halini ciziyor ben uzun vadeli alt coindeyim yatırdıgım parada zarardayım en az 6 ay kalacagım o yuzden kafam rahat

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

O da var ama daha önemlisi kullanıcı bilgilerinin ifşa edilmesi.

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

vergi mi demek istiyorsun

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Merkeziyetsiz ve özgür olmaları kriptoların en büyük avantajı idi. Regülasyon sektörü olumsuz etkiler. Konunun detayları ile ilgili @shaokahn Çok kıymetli bilgiler veriyor.

artıdeğer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

artıdeğer ()

Hocam, dün SEC başkanı "Regülasyon çok yakında olacak" dedi. Başkan bu konuda çok bilgili ve kararlı görünüyor. Regülasyon kriptolar için milat olacak, bazı koinler belki piyasadan silinecek, sert hareketler yaşanacaktır. Olası bir olumsuz duruma karşı kendimizi nasıl koruyabiliriz? Örneğin sahipli coinlerin finansal yapılarını takip edeceğimiz bir yer var mı?

6BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet kardeşim. 46500ü geçerse tekrar alacağımız coinler her zaman gözdelerimiz olanlar olur. Eth, ada, sol, egld ve avax. Bir sonraki turda hedefler ada 5, sol 400, egld 450 ve avax 100, ether 5000 dolar

Fin34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fin34 ()

Böyle bir olasılıkta almayı düşündüğünüz alt co in var mı hocam.

Yine eth ada sol mu dersiniz.

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Vallaha ful aldim 77 2 saat once sattim 72 fulledim çok cok duserse 77 satmadim der kacarim taktik bu buna dayanarak o miktarı riske atacam abi bakalim cikarsa vururum parayi:)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ben mesela buradan almaya korkarım, ama 47 binde tüm servetimi basarım. Siz daha cesursunuz.

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Şahsen FED ten olum/olumsuz bir şey olacağını düşünmüyorum. Öylece ortada bırakacaklardır.

Bilgiler için teşekkürler Hocam.

Like...

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Eline saglik abi ful mal aldim son sansimi denicem bakalim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum