Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0693 17:17:06
EUR 34.6271 17:17:06
USD 32.3591 17:17:06
ALTIN ONS $2290.5300 17:17:06

Grafiği gönderen: Onursal5701

⭐⭐Onursal5701 ()
Gümüş

Gümüş için Onursal5701 yorumu (24 dakika önce) Cevap yaz
Grafiklerden anlamadığını yazan kişiler, burda bizlerin yazdıkları ile kendilerine yol çizmeye çalışan kişiler , sizler hiç olmazsa gümüş gram grafiğini açtığınız bir sayfa mutlaka olsun. Bunu mutlaka öğrenin ve açın. Orda en basit analizi nasıl yapacaksınız peki. Kırmızı ve yeşil mumlardan oluşan 4 saatlik mum grafiğini açarsınız ve düşüşten yukarı ne zaman geçebilir sorusuna cevabı ise en son kırmızı mumun sağında oluşan yeşil mumun gövdesi kendisine en yakın kırmızı mumun gövdesinin üstünde kapanış yapmış mı ona bakın, sonra sol tarafa doğru sağdan sola doğru sırayla kırmızı mumları takip edip hangi mumu yutmuş veya yutmamış en son oluşan yeşil mum ona göre satış yapıp yapmayacağına nerde kaçta yapacağına karar verirsiniz.

https://altin.in/onursal5701

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Pardon 77 direncine

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Balık tutmanız için yaptığım yorumlarda bu grafik rasyo grafiği üstünde anlatalım. Elinde gümüş olan kişiler rasyoda kırmızı mumları sevsinler. Şimdi mavi alan içinde olan mumlar hangi mumları yutmuş, solunda olan mumları yutmuş ve bu durumun sonrasında oluşacak mumlarda şimdi 4 saatlik başka bir mumunda kırmızı olmasını bekleyeceğiz ve sonra en sol tarafta yeşil alan içindeki mumu yemesini bekleriz. Rasyoda direnç aşağıda olur destek yukarıda olur gümüş yatırımcısı için. Şimdi bundan sonra 70 direncine odaklanacağız.

0BeğenmedimŞikayet

Ben_bilmem09 ()

Tamam sağolun

0BeğenmedimŞikayet

fahri314 ()

bu teknik grafikteki çizgiler mi? hiç bilmiyorum

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Puanı kapatıyorum. Hadi bakalım artık egonuzu sokun içinize içinize. Bende tatmin edemiyeceksiniz

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Düzelttim şef

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Allah Allah buna dizlayk niçin attınız.

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

En yakın kırmızı mum hangisi 1766 mumunun sağındaki yeşil mum ilk bu kırmızı mumu gövdesi dolu bir yeşil mum ile tamamlar ise yani solundaki mumu yutmuş ise bu sefer bir soldaki kırmızı muma odaklanacak ve onu geçmesini bekleyeceksiniz. Bu geçiş denemeleri 3 mum ile olur, geçmemiş ise geçemeyecek denir . sağdan sola doğru kırmızı mumların üstğnde yazan rakamları sırayla geçmek için mumları takip edeceğiz.

Ben_bilmem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ben_bilmem09 ()

Hocam teşekkür ederim bize balık vermeyin balık tutmayı öğretin lütfen şimdi dediğiniz kırmızı mumlar son yeşil mumun gövdesinin üstüne bu yükselebilir demek mi birde yükselirse tahmini yer hangi mumda dır . doğru mu yorumladım bilmiyor

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Selamünaleyküm diyene dizlayk atan yılduzlular, çay yollayanlara beğeni atan kişiler bu alt yorum silsilesi ile size balığın çiftliğinde müdür yapıyoruz ama beğeni 2 adet. Battım bittim diye yazanlar, hiç olmazsa siz şunları okuyun belki işinize yarar. Kimseye muhtaç olmazsınız ve kimseye beddua okuyup yatacak yer tahsisi işine girmezsiniz. Ama nerde illa , alayım mı satayım mı düşer mi çıkar mı diye sor cevap bekle, işlem yap , olumlu olursa kendine Mükafaat, olumsuz olursa da diyene suç at dimi.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bırakın artık kim ne bekliyor nerde satacak alacak diye aramayı. Alın size kendinizi idare edeceğiniz bilgi. Sağdan sola her kırmızı mumu geçebilen yeşil mum oluşuyor mu, oluşmuyor ise sağındaki kırmızı mumun alt hizası aşağısında kapanış yapıyor mu yaptıysa aşağı iniş devam eder yapmamış ise ve sağındaki kırmızı mumu geçmiş ise sola doğru sırayla kırmızı mumları artık direnç olaral kabul edin ve onları aşarmı aşmaz mı onu takip edin , şansınız yaver giderse de sizin kazancınız olur.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum