Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0648 03:22:00
EUR 34.7004 03:22:00
USD 32.5673 03:22:00
ALTIN ONS $2374.6450 03:22:00

Konu: BTC Grafik 14.09.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC dün LTC haberiyle birlikte btc 'de en yüksek 46895.82$'i gördükten sonra ve ardından aşağı yönlü Walmart haberinin yalanlanmasıyla birlikte 43.400$ seviyesine kadar aşağı yönde riskleri uzatmış görünüyor olduğudur.. BTC bugünü hem 46.000$'in Altın da hemde günlük MA50- MA200 gibi HO'larin altında kapatarak nötr bir durumu ortaya çıkartıyor.. BTC günlük MA50- MA200 ve 46.000$'in üstünde kapanışlar yapamazsa risklerin aşağı yönde devam etmesi şeklinde beklenebilir.. BTC'nin şuan saatlik grafik akışında 20 SMA'nin üstünde ancak 50-100-200 SMA gibi HO'larin altında seyrine devam ediyor olduğudur.. BTC'nin dünkü grafiklerde de ifade ettiğim gibi 3genin içine girmesi için öncelikle 46.000$ civarında bir dirençle oluşan bir düşüş trend çizgiside mevcuttur.. BTC kısa vadede, yukarı yönlü ivmenin devamı için günlük 50 ve 200 MA'nin üstünde 3genin ve 46.000$'in üstüne çıkması kapanışlar yapması gereklidir..

Dünkü en düşük seviye ise 43.400$ ve günlük görünümde şuan bollinger altdesteğine tekabül ediyor olduğudur.. BTC'de dün görülen en yüksek seviye, 46895.82$'dan dünün en düşük seviyesi 43.400$'a doğru aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın % 0.236 - % 0.382 - % 0.5 FiB seviyelerinin üstünde şuan ve 50 SMA mavi çizgi HO'nin üstünde tutunmaya çalışıyor görünümdedir.. 50 SMA mavi çizgi HO'nin üstünde kapanışlar yapması durumunda adım adım 100 SMA turuncu çizgi ve HO'yi hedef alması sözkonusu olacaktır.. % 0.5 FiB seviyesinin üstünde tutunması halinde % 0.618 FiB seviyesine doğru hedef hedefinin ardından ana hedef 46K$ civarına doğru gitmesi şeklinde beklenebilir.. Olumlu ve yukarı yönde ivmenin devamı için kısacası 46.000$'in üstünde tutunması net başarılı kapanışlar yapması önemarzediyor olduğudur..

Sonraki dirençler ise 4 saatlik grafikteki görünümde dünkü test edilen 50 SMA 46.850$ civarı ve saatlik görünümde şuan 200 SMA kırmızı çizgi ve HO 47.050$'a yakın bir seviye olmasıdır.. BTC 46.000$'lık direnç bölgesinin üstünde kapanışlar yapamazsa şayet riskleri kısa vadede yeniden uzatabilir.. Aşağı yönde destekler saatlik MA20 44.900$ % 0.236 FiB seviyesi ve ardından saatlik bollinger altdesteği 44.000$ seviyesidir.. 44K$'in altında kapanışlar yapması dünkü test edilen 43.400$'in ardından 42900.01$ ve (42K$-42.5K$) büyük destek bölgesine kadar riskleri uzatması sözkonusu olabilir.. Saatlik MACD şimdilik yükseliş bölgesinde pozitif durumda ve güç toplamaya çalışıyor olduğu, RSI ise şimdilik 50 seviyesinin üstünde ve üstünde kaldığı sürece dirençleri denemesi sırasıyla olacaktır..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

Evet güzel kardeşim, Zaten ben En başından beri Coin'ler ile uğraşmıyorum dedim, Ve buradaki çoğu zarardan olan kardeşlerimede nasihat ettim, zarardan çıkınca bir daha bu işlere bulaşmayın diye, Çünkü hepsi stres, panik yaptılar ve Sağlıklarından oldular 24 saat gözlerini buradan ayırmayanlar vardı halende var, Değermi para kazanmak için sağlığını heba etmeye zaten böyle devam ederlerse kazandıkları paraları sağlıkları için harcayacaklar.

Saygılar, Bamya'yı çorba olarak bir deneyin derim güzel kardeşim.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bu işe aciliyet sözkonusu olan bir meblağ ile girmek günlük hayatımızda birtakım sıkıntılara da yol açabilir.. Rabbim önce sağlık, sıhhat ve huzur versin gerisi sonra adım adım gelecektir..

Çünkü bu piyasa özellikle;
kişilerin sinir uçlarıyla oynar ve sinir uçlarıyla oynayanlara ASLA ve ASLA kazanmasına da müsaade etmeyeceksin.. Bu piyasanın sinir harbi olduğunu unutulmamalı..

Hedeflerimiz çerçevesinde ve stratejimize sadık kalarak hareket edersek herşey istediğimiz gibi gelişecektir..

Bol kazançlar..

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

EyvALLAH Hocam geceniz hayrlı ve huzurlu olsun

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

İş sadece kriptoyla bitmiyor ki değerli @RXZ5K2 insanlara yararlı, faydalı bilgiler sunmak yol göstermek, rehber olmak gerekir..
Bu piyasa insanin psikolojisi ve aklıyla adeta alay ettiğini bilmek gereklidir..

Bizler irademizi, sabrımızı ve bilgimizi artırmadıkça, özellikle bu piyasada ve piyasa yapıcılar size verdiklerinin 10'u 100 olarak almadan durmayacaklardir..

Tşk ederim hayırlı akşamlar..

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Ben bamya yiyemiyorum maalesef ama toprak, kişiliğimize güç katar mutluluk hissi verir.. Ruh ve bedenimizi besler.. Adeta dinlence hissini tırmalar ve ruhen insanı rahatlatarak, mutluluk bile sağlar.. Buralarda kendinizi harcamayın bence DeCo bey..

Kısacası toprak hayattır..

Mutluluğu uzaklarda aramamıza gerek bile yok.. Mutluluk bir dokunuş kadar uzağımızda sayılır..

Erenabi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Kendi adima uykusuz geceleri coktan gectim hocam:)gayet rahat uyuyorum, giden para olsun ama zaman geri alinmiyor; ) benim icin duygular ve şarkilara paha bicilemez, felsefem bu, dalga gecilen bir hayatta hic bir sey ciddi olamaz, birebir soylediklerinize katiliyorum:)

1BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

Haklısın güzel kardeşim, Ben zaten ondan bamya işi ile uğraşıyorum, Stres ve sıkıntı sıfır.

Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam elinize sağlık fevkaladenin fevkinde yorumlarınız ile bizlere rehber oluyorsunuz her anlamda her alanda sağolasınız teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Önemli değil sayın DeCo çok tşk ederim, yeter ki bu piyasada ruh sağlığımızın bozulmaması için yapılması gerekenleri az çok bilelim ve benimseyelim bize yeter..

Erenabi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Kazanacağınız 3-5 trilyon onu da ya kafayı yedirecekler ya da başınızda saç bile kalmayacak en sonunda kendinizi de hastahanede bulacaksınız..

Bu zor piyasada akıl ve iradeniz sağlam ve bir o kadar demir, çelik gibi sabrınızın olması gereklidir.. Bu şartlar altında olursa şayet, kripto piyasasından uzaklaşmak en sağlıklı olanıdır..

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

@CoDeX© hocam bu sanal para insanda bağımlılık yapıyor. Onun içinde tedavi görmek lazım sanki :)

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @CoDeX© hep diyorum ögütleriniz altın degerinde . saglikli huzurlu günleriniz olsun

1BeğenmedimŞikayet

Tekkoşin ()

Teşekkürler yüreğine sağlık

2BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

Çok güzel yazmışsın güzel kardeşim, Eline emeğine sağlık en alttaki sözlerini alıntı yaptım haberiniz olsun.

Saygılar.

17BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Yaşam şeklimizin düzenli olması için kripto piyasasından uzak durmak ve altını çizmek gerekirse çok çok önemlidir.. :)

Ruh sağlığımızın bozulmaması için mutlaka yapmamız gereken durumlar şunlardır..

*Düzenli yürüyüş, yüzme veyahut diğer spor aktivitelerinde bulunulmalı..
*Haftanın 1 günü mutlaka keyif aldığımız bir hobiye ayırmalı..
*Günlük en az 7-8 saat uyumaya dikkat edilmelidir..
*Yoğun ve kötü olan sağlığa zararlı içeceklerden uzak durulmalı..
*Hafif besinler tüketmek ve sağlıklı beslenmeye özen gösterilmelidir..
*Uzunca saatler aç kalinmamalidir..
*Sosyal medya ve internet kullanımı sinirlandirilmalidir..
*Her gün en az yarım saat kitap, gazete okumalı ve tlf. konuşmalarını mümkün olduğunca azaltılmalıdır..
*Hafif müzikler dinlemek ve gün içinde gevşeme egzersizlerine devam edilmelidir..

Borsada şöyle bir olgu vardır aslında düşen bıçak tutulmaz.. Bırakın yere düşsün sonra geri alırsınız bıçağı öyle değil mi? .. Hemde tutmaya çalışırken elimizde yaralanmaz..

Gece sizi uyutmuyorsa aldığınız altkoin veya BTC stratejinize bağlı olarak verin ve kurtulun sağlıklı uyumak ve sağlıklı olmak bu hayatta sizin için en mühim olanıdır..

Bol kazançlar..

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Kismet hocam:)isler yogun, keza bu durumlarda uzaktan takibi tercih ediyorum, ruh sagligim acisindan..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tünaydın Müge hanım, seviyeler revize oldu siz uyanana kadar, size de bol kazançlar hayırlı günler..

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Hocam gec de olsa gunaydin:)kiymetli yorumlariniz ve emeginize tesekkur ederim.

5BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok tşkler değerli dostlar hepinize bereketli ve bol kazançlar..

@RXZ5K2 @Pimapenci @ACEMİ_000 @Mursa @ersoy33

Hayırlı günler..

Nisyar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nisyar ()

Emeğine sağlık @CoDeX© size de bol kazaçlar

1BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @CoDeX© günaydin emeginiz ve paylaşımınız icin sagolun bol kazanclariniz olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Mursa ()

Günaydın emeğinize sağlık bbol kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hayırlı günler dilerim Hocam elinize sağlık teşekkür ederiz güzel paylaşım için sağolasınız

1BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Günaydın hocam eline emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

günaydın allah razı olsun değerli kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum