Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 06:54:08
EUR 34.7667 06:54:08
USD 32.3633 06:54:08
ALTIN ONS $2360.4100 06:54:08

Konu: BTC Saatlik Grafik ve Genel Görünüm 13.09.2021

btc 'nin genel durumuna baktığımızda ve;

BTC haftayı 46039.42$ seviyesinde kapatmış görünüyor olduğu ve günlükte ise günlük MA50 ve günlük MA200'ün üstünde pozitif bir durumda kapatmış ve bugün gördüğü en yüksek seviye ise 46491.63$ seviyesidir ve burayı test ettikten sonra en düşük grafiktede gözüken bu sabah 44.350$ seviyesinin de Altın a kadar riskleri uzatmış olduğudur.. BTC 3gen formasyonun içinde hareket ediyor şuan ise bu 3gen formasyonunun dışında olduğu, ve 45.000$'in üstünde yeniden 3genin içine girmesi sözkonusu olacaktır.. BTC'de kafa karıştıran bir görünüm mevcut kısa vadede maalesef riskler devam ediyor.. BTC'de 50 günlük MA seviyesi bugün güncel olarak 45.600$ civarında, 200 günlük MA seviyesi ise 45.870$ civarına tekabül ediyor olduğudur.. BTC 3genin içine girerse şayet, adım adım yeniden günlükte ki önemli HO'lari ve seviyeleri test edebilir ve saatlik görünümde ise 20-50 SMA'nin üstüne çıkmasının ardından % 0.5 FiB oranına tekabül eden saatlik 100 SMA turuncu çizginin üstünde kapanışlar yapmasının ardından bugün test ettiği 46491.63$'in kırılmasıyla birlikte yeniden 47419.95$ seviyesine doğru adım adım gitmesi şeklinde beklenebilir..

BTC'nin 4 saatlik grafiğinde ise önemli dirençlerinde altında olduğu ve 48030.49$'in üstünde net garanti ve 2 günlük kapanışlar yapması BTC'nin yeniden üst seviyelere ve bölgelere gitmesi şeklinde beklenebilir.. BTC'nin 44.125$ altında kapanışlar yapması durumunda ise risklerin öncelikle günlükte bollinger altbandı 43.650$ civarı ve en son test edilen iğne 42900.01$ ve adım adım (42.500$-42.000$) bölgesinin altında kapanışlar yapması durumunda ise BTC'nin haftalık MA20 seviyeside olan 41.420$ civarına kadar riskleri daha da uzatması sözkonusu olacaktır.. BTC haftalık MA20'nin altında haftalık kapanışlar yapmaması boğanın ve yukarı yönlü seyrin devamı seklinde olacaktır.. Bu git- geller sadece alttan daha fazla mal toplamak olduğunu düşünüyorum şimdilik haftalık MA20 seviyesinin kaybedilmemesi önemarzediyor olduğudur..
Bol kazançlar..

Yorumlar (2)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler sayın Mursa size de bol kazançlar, iyi günler..

Mursa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mursa ()

Emeğinize sağlık bol kazançlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum