Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 01:02:36
EUR 34.9777 01:02:36
USD 32.5420 01:02:36
ALTIN ONS $2332.7700 01:02:36

Konu: Farklı bakışlarla platin değerlendrirmesi ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

1. grafik ons grafiği elimizde neler var kanal dibi 906 bölgesi gelirse platin için fırsattır ama oraya pek uğramıyor yakın seviyelerden dönüyor o nedenle öncelikle izleyeceğimiz
952 bölgesinde fibonun en önemli iki desteğinden biri var
rsi pozitif uyumsuzluk veriyor yani fiyat düşerken rsi yukarı gidiyor bu düşüşün aslında satış kaynaklı olmadığını ve artık daha fazla gidemeyeceğini düşündürüyor

2. grafik Tl platin grafiği aynı uyumsuzluk tl grafiğinde de var ayrıca 252 bölgesinde yine fibo desteği mevcut
3. grafik tl platin grafiğinde oluşan kelebek formasyonu colculatör hocamın yol göstermesi ile çizilmiştir bir dönüş formasyonudur çalışırsa buralardan dönüş beklenir

Bunlar teknik göstergelerdir son sözü piyasa söyler rakamlar takip edilir risk bireyin kendinindir

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

zararına satış yapmak zarardan başka birşey getirmez bence bekle biraz daha mb kararına göre zaten belli edecektir kendini nereye gideceğim diye

Gramcı45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

bunca zaman yüksek faiz de durdurmak zaten piyasayı denge de tutmak içindi ama faizin yüksek olması yıl sonu yaklaşırken enflasyonu da yukarlara çıkması demek riskli bir durum faizi sabit tutmak bence

0BeğenmedimŞikayet

Gramcı45 ()

Faiz kararı sabit kalır beklentisi var .. bu nasıl etkiler gram altın ve dolara?

Nasuh8486 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gramcı45 ()

495 elimdeki ortalama ustam.. haftaya perşembeye kadar 60 bin tl gerek bu yüzden yarınki merkez bankası faiz kararı tedirgin ediyor beni

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

almak için bu seviyeler bile bazen tüh keşke alsaydım olur insana ama zararına satış yapmamak sabırlı olmak gerek bazen mb toplantısından sonra bakalım neler olacak

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

sakin ol panik satışı zarar ettirir 1 saatlik ve haftalık kapanışlara bakmalısın ve elinde ki ortalamana

0BeğenmedimŞikayet

Gramcı45 ()

Vlla dünde çıkıyordu 495 lere sonra yine 489 düşmüş şu an 493 lerde ne yaptigi belli değil..

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Ben tKip etmiyordum artiktevafuken gordum grafik falan da bilmecigim icin simdi de sanirim pek mantikli olmaz yukselmis baya ama yinede bilemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

altın da var ben de sadece platin yok altın 492 üzerinde kaldığı sürece sıkıntı yok

0BeğenmedimŞikayet

Gramcı45 ()

Yarın için ne olur piyasa platin senin galiba ben gram altındayim

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

teşekkürler ben eğer ki yorumu erken okumuş olsa idim tereddüt etmeden alır idim bu biraz şans işidir

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Bereketli olsun 255 e dusunce bi niyetlendim daha once zararina bozmustum cesaret efemedim

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

sabah 8,30 gibi aldım 266 idi aldığımda

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

aynen hocam o zaman kaçırdım ne yazık ki yorumu geç saatte okudum çünkü

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Tamam abi sağolasın akşam bir daha görüşürüz saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Nezaman kactan aldiniz platini

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Destekte alsan 20 artmıştı :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Bence ona fed ten sonra karar verecekler kardeşim bugünun duruma göre pas geçmesi en büyük ihtimal burdan indirim yapmak bir şey kazandırmaz aksine çok şey kaybettirir 100 indirim bu ay 100 gelecek ay yapacağına 200 gelecek ay yapar
Ben olsam 50 artış yapardım

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

valla hocam şuanda 10 tl arttı bile bakalım hayırlısı emeğine sağlık yüreğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Hoş geldin abi MB kararı ne olur sence

0BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

dostum bende plt ile ilgili bir grafik paylaştım kısada hedefe doğru gidiyoruz sanki :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Bereketli olsun kardeşim insaAllah formasyon tam çalışır
@Fatih001 Eyvallah kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

bi 10 liralık da ben aldım hocam 264 den tamamına 300 e de satış emri girdim teşekkürler eline emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

eline emeğine sağlık değerli hocam

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Var evet 254 ten aldim ben
@_delioglan_ teşekkürler kardeşim

ÖzLem_09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Emeğine sağlık muratım tsk ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLem_09 ()

Ben hiç alamadim platin bizim bankada varmiydi

4BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Arkadaşlar platin ons attığım grafikte kanal dibini gördü centi centine değdi ve yukari atti, platin gram aynı sekilde 252 desteği ile tutundu, alçalan kama kırıldı 264 üstü kapanış aldi platin de düşüş bitti görünüyor formasyon hedefi 300 Tl ytd

0BeğenmedimŞikayet

Efsaneee06 ()

Emeğine sağlık abi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum