Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 11:48:32
EUR 34.9839 11:48:32
USD 32.2051 11:48:32
ALTIN ONS $2414.8350 11:48:32

Konu: Haftalık grafik , ons gümüş.

⭐⭐Onursal5701 ()
Gümüş

Günlük grafikte 24,4 desteği jırılımı oldu ve bu hafta içerisinde de 24,4 seviyesi direnç durumuna geçti. Haftalıkta 24,73 seviyesi kapanış olumlu olacak, 23,2 olumsuz olacak. Bu hafta değil tabi ki, önümüzdeki hafta.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Allah razı olsun

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Eyvallah. 4 haftadır beğeni alamamışsın, en son beğeniyi bana laf atarak almışsın. Dur bir tanede ben vereyim.

bay_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bay_x ()

Yorumlarınız kendinize güzel

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

@Nevkar1976 dostum alt grafik ve yorumu bu haftanın olması gereken ama olmadığı taktirde de olumsuz tarafını gösteren yorumdur.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Alt grafik yorumunda belirttiğim , hafta bu haftadır. Başlangıç olumsuz oldu, geçen hafta 24,4 direnci iki defa test edildi ve sınırdan döndü.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Haklısınız Eldekinin büyük bölümü yatırıma aktarılmazsa öyle ama sürekli gram artışı yaparak büyük bölümünü de yatırıma aktarabilirsek bir yıl içinde asgari 3 katını alırız diye düşünüyorum. Şu anki hızla gidersem hedefin ancak yarısını tutturabilirim bu da bana reel olarak yıllık % 20 gibi bir şey sağlar. En az gümüş oranımı % 50 üzerine çıkarabilsem şimdilik yeter. Ah kendime biraz inansam 20 günde zaten şimdi % 80 gümüşteydim ve en az % 15 Tl karım olurdu.
Elime imkan Ağustosun 10 unda geçti 18 ine kadar tek işlem yapamadım.
Her gün kar edeceğim diye Nok aldım erken çıktım 0,9378 şimdi 0,9772 Aud aldım onu da erken çıktım, Japonu tutuyorum onunda 1/3 ünü çıktım. Çaprazda başarım şu ana kadar 0.
Ama gümüşe 2 parçayla başladım 5 parça oldu maliyetini de düşürdüm. Asıl hedefim gümüş.

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ek gelir yapan kişi hazırdan yer. Kâr miktarı alınıp harcanır ise, bir süre sonra mutlaka anaparanın azalması şaşırtmamalı. Unutulmamalıdır ki kâr alındığı zaman gram azalışı olur ve eğer ki her ay bu geliri almak istiyorsa kişiler, bir önceki aydan daha yüksek bir fiyata satması gerekiyor.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Öyle umuyoruz Dostum, bu yüzden ısrarla beklemedeyiz:)

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

ayni fikirdeyimm#hayirlisi insallah

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben de buna yürekten inanıyorum ama korka korka giriyorum. Takmışım kafaya her gün TL kar yazacak mümkünse gram artırayım diye uğraşıyorum.
Buralar evet çok düşük rakamlar ama 11 Hazirandan beri öyle bu nalt tılar ki ruh ha stası edecekler neredeyse.
Dediğiniz gibi vade problemi olmayan full girse ve vay efendim girdim de şuu kadar düştü demese kapatsa ekranı katlamalı alır.
Ama insanların pek çoğunun ek gelire ihtiyaçları var kayba tahamülleri yok.

6BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Gerçekler elbet gün yüzüne çıkacak kardeşim. Bu rakamlar gümüş için çok düşük rakamlar, olmaması gereken seviyeler. Birileri büyük oyunlar yapıyor gümüş üzerine. Şimdiye kadar zararda geçirdiğimiz aylar öyle bir geri kazanım sağlayacak ki, o kayıp ayların acısını misli ile çıkartacağız.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Elinize sağlık. İnşaalah haftayı 23,2 civarında kapatıp muallakta bırakmazlar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum