Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 00:45:21
EUR 34.7956 00:45:21
USD 32.4379 00:45:21
ALTIN ONS $2303.6000 00:45:21

Grafiği gönderen: Panalgine

Panalgine ()
Dolar

2.5k usd çıkılmış tır. Kalanı bekletiyoruz.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

O dayi algoda 17 alıp ,21 de sattı. 17 alıp 18.50 sattı tekrar 17 de alıp bekliyor. Dolardan anca yakıt parasi çıkar )

dolarci03 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarci03 ()

Ne demiştim dayı sana :)

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarci03 ()

karışlaştırdığınız olaya bakın :) neyduğu belirsiz para birimi bile olmayan bitlikoinle döviz aynı şey mi :)

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Yok ben kullanmıcam kararlıyım. Dönmem sözümden:))
stopladıgın yerden saniyede çıkarsa ne yapacaksın?
tohtorlara stop serbest:))

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Hemşire hnm sinir bozucuda olsa stop kullanmak lazım en azinda bu alanda. İyi ayarlamak lazım.

__Dersimli__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

stop kullanmam hiç
müsait zamanın ve ekran takibin iyi olmalı
oda bizde yok. Beklemeye hiç gelmeyen bir b. t.c

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

63 binden gelen B- t- c 52 bin civarına geldiğinde çoğu kişi ucuza mal bulduk diye sevindi sonra hop 48 bin sonra hop 42 bin sonrasi malum. Gumuste de oldu bu durum. Ben döviz bürosu değilim o yüzden alınan parçaları kâr gördükçe çıkar başka alanlarda işlem açarım.

dolarci03 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarci03 ()

bence yanlış hamle 8,70 lerden gelen doları 8,46 geldi diye satmak çok mantıksız geliyor. Bistte 1300 lerden geldi. Bence riskli hamle bunun yerine biraz daha bekleyip hamlenin zamanını iyi ayarlamak lazım. kesinlikle ytd

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Çok kotu bir anda yakalandım stop patlattı 3/4 defa en sonunda stop koymadık bu sefer 42 doğru iğne attı. Bu seferde malda yakalandık. Akillanmayip gece tekrar mala girdik az önce 44 bin destek bulup 46.000 geldi çok enteresan yetişemiyorum hızına

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Böyle yapilmazsa külliyen zarar ederiz. Ben denge gözetirim buradan gelen ile bir parça akşama dogru BIST-30 işlem açarım.

Roubini için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

dün yaptığı hareket değişik bir seydi.

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Vallahi aynen öyle diyoruz B- T- c de biraz dövdüler ama öğreniyoruz yapacağız bu sporu inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Fırsat buldukça Tohtor bey:)
Nasıl keyfler? aldım aldığımı da kar yapıştırr derim diyorsun:)

0BeğenmedimŞikayet

Roubini ()

yükselişleri satış fırsatı olarak değerlendirmeniz ve dirençlerde satış yapmanız başarılı.
keşke herkes sizin gibi olsa.
hem para kazanır hem de parasının değerini korur.

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Sağol hemşire hnm görüşemiyoruz.?

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Bereketli olsun.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum