Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 03:26:04
EUR 34.9017 03:26:04
USD 32.5467 03:26:04
ALTIN ONS $2317.1600 03:26:04

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Yanlız o msj ben okudum şu anda bulamıyorum. İki rakam vermiştin geçmezse yarı yarıya TL dediğin:(

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Hayır abim gözükmüyor. O kardeşler olmasa hayat kıraç vadiler gibi olur

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Sayfanda görünmüyor dostum.34 dk önce bir msj yok en yakın 36 dk o msj da eğitimci olduğunu yazdığın msj

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Dostum,34 dakika önce yazdığım gümüş tl yorumum sayfamda görünüyor mu?

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Eyvallah kardeşim ee tabi ağacın kurdu içinde olurmuş. Onlar başka kategoriler dediğin gibi; )
Hayırlı bereketli kazançlar inşallah

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Eyvallah can Dostum ne güzel ve sıcak bir msj olmuş

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Canlar arasında hak aranmaz dostum. Sağlık helal olsun. Dostun kahrına aman, derdine derman olabilirsek zaten kendime insan olarak değer veririm. Hiç canını sıkma. Birlikte, gün gelir kazandığımızın keyfine varırız, gün gelir teste kalmışsakta yine kurtulmanın dayanışmasını yaşarız. Bana ikiside uyar:)))

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Bu sözünüz çok hoşuma gitti.

"Bir dostun düşmandan fazla kahrı olurmuş. "

İnsanın en büyük yaralarını da hep en yakınkaları açarmış
Söz meclisten dışarı tabiki.

Bereketli kazançlar, iyi akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Sevgiler saygılar bizden Dostum. Bende dışarıda idim. Maalesef bir hareket yapamadım. Kaçırdım. Nasip bakalım ben yarını bekliyorum.
Hakkın helal et
bir dostun düşmandan fazla kahrı olurmuş:) bu yüzden iyi niyetine sığınarak rahatsızlık vermeye devam edeceğiz mecbur. Verdiğin hedefler takibimde varolasın

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Dostum, kusura bakma, iş güç birikince, kafamı kaldıramadım. Yeni girdim eve. Daha yemeğe kaşık bandırmadan size yazıyorum. Ama biz hareket tarzımızı, kar realizasyonumuzu, hangi rakamda ne yapacağımızı, ben yazdın, seninlede teyitleşmiştik. Bunun verdiği rahatlıkla ben tekrar hatırlatma gereği ya da siteye girip tekrar aynı şeyleri yazma gereği duymadım. Neyse, ben bir yemek yiyeyim. Sen zaten gerekeni yapmışsındır. Nasipse akşam tekrar görüşürüz. Sevgiler saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Emeğinize sağlık hocam teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Yani takip noktası 24.12 mi Dostum bunun aşağısına mı dikkat edelim Dostum

1BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Eline emeğine sağlık hakan abi begeniler emeğinize saygılar

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim can kardeşim. Sevgiler hürmetler.

Raşid için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Elinize emeğinize sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Sagolasin abi

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim Fatihim. Hatırın var olsun can kardeşim. Teknik anlamda ilk önemli aşamadayız. Takip edelim bakalım:))Sevgiler saygılar.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık hakan abi
İyi ki varsın

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, çok teşekkür ederim. Sizin varlığınız bana moral, güç oluyor. İyi ki varsınız. Sevgiler hürmetler.

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Gümüş ons saatlikte rsi desteğinde, burayı geçerse daha da aşağı sarkar dostum. Kısada kritik ilk yerde4yiz. Sevgiler saygılar.

2BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Eline emeğine yüreğine sağlık Hakan hocam, yine şiir gibi döktür müşsünüz..

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Emeğine sağlık Dostum, sıkı takipteyiz inşallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum