Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 08:44:28
EUR 34.7263 08:44:28
USD 32.3856 08:44:28
ALTIN ONS $2316.1250 08:44:28

Konu: BTC Grafik 02.09.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC ETH'un önderliğinde yükseliş ivmesi kazanarak ve yüksek tepe oluşturarak bugünü ise günlük MA20'nin üstünde kapanışlar yaparak şimdilik saatlik görünümde 20-50-100-200 SMA gibi tüm HO'larin üstüne çıkarak bugün en yüksek 49916.06$ seviyesine kadar ivmesini yükseltmiş görünüyor olduğudur.. btc 'nin önünde ve dünde ifade ettiğim gibi hala 50.000$'ın Altın da ivme kazanmak için mücadele ediyor olduğu ve, pazarın aslında bir altkoin sezonuna doğru ilerliyor olması da muhtemel gibi görünüyor.. BTC Dominans düşük seviyelerde şimdilik seyrine devam ediyor olduğudur.. BTC'nin saatlik grafik akışında ise 47.800$ civarında ve aynı zamanda günlük MA20'ye tekabül eden bir direnç seviyesinin ve bir düşüş trend çizgisinin üstünde bir kırılım gerçekleştirmiş olduğudur..

BTC kısa vadede şayet, 50.000$'lık seviyenin üstünde kapanışlar yaparsa son test edilen 50562.11$'in kırılmasıyla birlikte yukarı yönde ivmesi de hızlanması sözkonusudur.. BTC'nin şimdilik ve dünde test edilen en düşük 46532.42$ seviyesinde bir destek tabanı oluşturdu sayılır ve şuan kazançları konsolide bir görünüm mevcut gibi.. BTC'nin aşağı yönde 48.400$-48.600$ civarı bölgesine kadar bir düzeltme yapması da beklenebilir.. BTC'de bugün görülen en yüksek 49916.06$'dan dünün en düşük seviyesi 46532.42$'a kadar aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın % 0.786 FiB seviyesi ve en yakın destek 49191.96$ seviyesidir ve bu seviyenin altında kapanışlar yapması durumunda riskler % 0.618 FiB seviyesine kadar uzayabilir..

Aşağı yönde destek kısacası % 0.786 FiB seviyesinin altında 48.800$ civarında günlük MA20 destek seviyeside mevcuttur.. Bir sonraki destek bölgesi ise saatlik MA20 48.400$ civarı ve kısacası 48.600$ civarındaki % 0.618 FiB desteğidir.. BTC kısacası son seanslarda da test ettiği 49.500$-49.666$'in üstünde kalır ve tutunursa yükselmesine devam edebilir ve bugün test edilen tepe seviyesi 49916.06$'in kırılmasıyla birlikte hedef büyük direnç ve psikolojik bir seviye olan 50.000$'dir.. 50.000$ bölgesinin üstünde akümüle olması ve yatay bir konumda ve yana ticareti altkoinlere yeniden hareketlendirmesi ve ivme kazanması niteliğinde toparlanması devam etmesi şeklinde olacaktır.. Saatlik MACD şimdilik yükseliş bölgesinde olduğu ve pozitif durumda.. RSI ise, 67 civari seviyesinin üstünde ve pozitif durumdadır..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Pureview , önemli değil bu hafta BTC haftalık kapanış yapsın DOGE'de de ivme artabilir.. Özellikle BTC 50K$'in üstünde ne kadar uzun soluklu yatay gider ve akümüle olursa dirençleri geçtiği takdirde DOGE'de 20-30 arası özellikle pump yapabilir..

@cht_trk ,

ICP/USDT ve BİNANCE borsasına göre grafik verisi çok az ve yeni bir altkoin olduğu için haftalık verisi bile oluşmamış.. Günlük görünümde ise 63.5$ önemli destek seviyesi olarak göze çarpıyor.. Bu seviyenin altında özellikle gün kapanışları yapması durumunda aşağı yönde riskleri uzatabilir 57.90$ ve bollinger altdesteği olan 55.90$ seviyelerine doğru güç ve destek almak isteyebilir.. Ve bu seviyelerin altında günlerdir üstüne kaldığı ve tutunduğu seviye ise 50 günlük MA 52.5$ seviyesidir.. 11 Ağustos'ta en yüksek 77$ seviyesine iğne atmış görünüyor.. Kısacası şuan (71$ ve 77$) arası ve bölgesi yükselişin devamı için önemarzediyor olduğudur.. Altyapısı nedir ne değildir neye hizmet ediyor ve arzı dolaşımda ne kadar ICP var gibi durumları araştırmanızı öneririm..

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

Emeğine tekniğine sağlık dostum, nadide bir insansın. 0.33ü kırıp kalıcılık sağladığı takdirde adım adım athsine yola çıkacağını düşünüyorum. Diğer tüm coinler neredeyse güzel yükselişler yakaladı lakin doge 2 ay önceki seviyesinden % 40 aşağısında hala . Ethereumda tepeden çıkamamanın hüznü var 3550 den çıkış sağlayıp dogeye geçmiştim lakin biraz erken çıkmışız. Daha da yükseleceğini tahmin ediyorum eth için lakin doge den bir %20 almaya çalışacağım geçişten önce... Emeğinize sağlık çok teşekkürler her mesajımı ilgi ve alakayla cevapladığınız için. Cumanız hayırlı ve bereketli geçsin...

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

DOGE/USDT haftalık grafik görünümünde ve akışında hala haftalık MA20 seviyesi de olan bugün güncel olarak 0.304$ seviyesinde kapanışlar yapması gerekmektedir.. Günlük görünümde de şuan günlük MA20 0.30$ bu seviye in üstünde akümüle olması ve kapanışlar yapması haftalık MA20'yi kırıp % 20-30 arası pump yapma durumunu ortaya çıkartacak olmasıdır.. Şimdilik bu seviyelerin altında akümüle oluyor ve güç topluyor olmasıdır.. Mayıs'ta en yüksek 0.74$ zirvesi göze çarpıyor ve buradan aşağı BTC'nin aşağı salınımıyla birlikte en düşük 0.1599$ seviyesini test etmiş olduğudur.. Şuan günlük MA20 ve haftalık MA20'nin üstünde özellikle haftalık kapanışlar yapması durumunda adım adım 16 Ağustos'ta test ettiği 0.3517$ ve % 0.382 FiB seviyesi olan 0.3815$'a doğru gidişatı tetiklemesi sözkonusu olacaktır.. Bu seviyelerin üstünde adım adım 0.45$ ara ara düzeltmelerle birlikte 0.5184$ - 0.6159$ ve adım adım zirvesi olan 0.74$'a doğru gitmesi beklenebilir.. Özellikle 0.45$ seviyesindeki kapanışlar yükselişin devamını getirmesi şeklinde beklenebilir.. Aşağı günlük görünümde en önemli destek ise 0.264$ 100 MA seviyesidir bilgine..

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

Günaydın usta bir doge yorumu da alabilir miyiz ? Elinize sağlık matic ve eth için grafiklerinizi çok beğendim.

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Hocam selamlar Snx hakkında bi grafiginiz varmı şuan hepsine göre çok ucuz kaldı en az 120 130 tl olması lazımken grafigini paylaşirsanz saygilar

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın çok teşekkürler değerli dostlar..

@Melisss @Pimapenci @_muge @Tekkoşin @Savaş06 @Kelaynak @RXZ5K2
Bol kazançlar, iyi günler..

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Günaydın Hocam Hayırlı Bereketli bir gün olsun İnşaALLAH
Elinize sağlık teşekkür ederiz güzel paylaşım için sağolasınız takipteyiz pür dikkat

1BeğenmedimŞikayet

Kelaynak ()

teşekkürler. eline sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Emeğinize sağlık günaydın

1BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Günaydın hocam eline emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Emeğinize bilginize sağlık Hocam.
Teşekkür ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Emeginize saglik hocam, cok tesekkurler:)

1BeğenmedimŞikayet

Tekkoşin ()

Teşekkürler eline emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Hocam teşekkür ederiz bilgilendirme için

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum