Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 21:27:49
EUR 34.7748 21:27:49
USD 32.4684 21:27:49
ALTIN ONS $2337.9850 21:27:49

Grafiği gönderen: __Deniz__

⭐⭐__Deniz__ ()
Gümüş

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Zazaki ()

Ne yapacaksak söyle yeter

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

şerifözsu ()

Teşekkürler Patron. iyi Tatiller. Like

1BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Pazar gecesi 05:30 takip

şerifözsu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

şerifözsu ()

Patron Zararkes için ne zaman takibe başlıyalım. Like

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Maalesef kestirmek zor dostum

Ne yaptıklarını bilmiyorum

Veri sonrasında yükseliş olması gerekiyor

Yükseliş olmuyor

Zazaki için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zazaki ()

Düşünmemiş pazartesi ne olur Dostum kestire biliyormusun

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Tamam abi sizi takip ediyor olacagim yinede etiket yapinca daha erken farkediyorum. Sizle aldığımı maliyete satasım gelmemişti 3te birini usd yaptım ilk defa yaptığımdan ki doğru zaman mi onuda bilemediğim den hepsini yapmamıştım elimdeki tl ile de hiç yeni almak istemedim neden se sonra çıkarsa üzülmeyeyim diye az birsen 6.48 den ilave yaptım 6.54 falan olursa Asya'daki vs zararım atmamış olur diye dusunuyorum benim ilk alim yerim 7.44 zararlısı ilk 3 te birine yaptım ama pek beceremedim aldatır bu sefer olur insaAllah

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Evet kardeşim bende onun için dedim 6.07 çok yüksek bu mantığa göre ytd

KISMETTEVARSA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KISMETTEVARSA ()

Yukarıda aşağıda bazen sert inişler yapabiliyor gümüş dostum altın onsuda takip etmek lazım altın ons 1730 Lara inerse dolarda MB tarafından malum enflasyon nedeniyle baskılanırsa gümüş onsun 22.80 leri ziyaret etmesi içten değil kuvvetli olasık hatta Gümüş Gr da 5.98 olabir yani olasılık diyeyim ytd

Mik777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mik777 ()

Bizim de satış emri vardı gerçekleşmemesi

0BeğenmedimŞikayet

KISMETTEVARSA ()

Abbas usta dostum geçen gün sığ piyasada gümüş ons aniden anlık 29 onsa çıkardılar 24.30 onstan o gece iki banka gümüş gr 6.55 lerde iken 7.20 7.30 Lara kadar banka alış yapmış burada bir iki arkadaş bozdular bende burda arkadaşlar diyince Vakıf katılım hesabına baktığımda özel kur banka satış 7.21 banka alış 7.1867 gösteriyordu doğru idi yani ütopya değildi dostum sığ piyasada her türlü oynuyorlar emtialarla

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

5.91 çok yukarı sanki 5.74 5.5 daha mantıklı ytd

0BeğenmedimŞikayet

KISMETTEVARSA ()

Pet dostum geçen hafta 8.28 den girdiğim 54000 bin doları cuma akşamı volatilede 8.4555 den fulll çıktım 8500 TL kâr ile cuma akşamı gümüş için emir girdim ne olur ne olmaz diye 6.07 ve 5.91 e bakalım pazartesi günü ay döngüsü var aşağı hızlı bir inne atarsa anca emirle alabiliriz. saygılar

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Piyasalar açılsinda duruma yine bakarız..

1BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

6.48 altı tehlikeli deniz

Dibi delik gibi gider bayağı aşağı

Zararkes yapabilirim altına inerse geceleyin Asya'da

@Zazaki @şerifözsu @yasingokturk5151
@Gbahar @Kan402

Tedbir kuldan takdirde Rabbim

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

6.60 üzerine atamazsa gitme ihtimali var .. onsta yükselen kanal bozuldu.. haftalık yön sata döndü.. gümüş TL tarafında da haftalık yön sat veriyo küçük yukselen kanal hala bozulmadi dibi 6.43 orayı kalıcı kirarsa temkinli olunmalı .. önemli destek bide 6.27 var altta .. onsta bide düşüş formasyonu var.. bu yüzden tehlike geçti artık yukseliyoruz diyemiyorum .. bu yüzden aldım gümüşlerin birazını TL ye geçeceğim 6.56 üstü gelirse .. 6.60 üzerine yerlesirse biraz izleyip olumlu görünüyorsa geri alacağım..

Omervrl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Gidermi orayaki?

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Birşey olmaz ya bı 5 95 gider geliriz .. rsi felan çok yükselmişz gibi yarıyı geçmiş...

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Evet hatırladım:)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

@Fatihsultan bak burda ıkı hafta once attım

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

6 lıra olabılır .9 maalesf gordum bunlar zemın artık hazır ya yukselecegız ya dusecegız.. haftalık yon sata donmüş.. 4 saatlıkte dıplerdeyz

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Cok dusecek dimi:(((

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

bır ters bayrak dusus formasyonu var bozulması ıcın .24.50 uzerınde gunluk mum acmalı.. yoksa 5 basamaa gıdeblırz

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Elinize saglik. Aciklamasi da olsa keske deniz hanim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum