Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 10:20:23
EUR 34.9839 10:20:23
USD 32.2051 10:20:23
ALTIN ONS $2414.8350 10:20:23

Konu: ne zaman tersten çıkarız diyenlere

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Bir öncekine kıyasla devam edersek belki yakın bir sonuç çıkabilir. 29 Eylüle kadar onsun 27 civarlarında olma ihtimali olabilir. dolar kuruna göre
gram TL 7,27 - 7,80 aralığına gelme ihtimali olabilir.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum

Bence ümit var siz ne dersiniz ? Her ne kadar geri çekilme ihtimali olsa da çok sert bir şekilde de çıkabilir. 25,50 kırıp burayı destek yapması lazım, şimdilik 24,109 u kırmış olma ihtimali yüksek.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben de bindim hem de sırf sıkıldığım için bile bile 6,4117 den bindim bir kısmını indim, maliyeti düşürdüm. gümüş oranımı da artırdım. Bende disiplin yok acemilik var ama ekranı kapatıp uyuyorum arık sürekli bakmıyorum. En azından genel toplam sürekli artıyor akmasada damlıyor. Şükür. Otomatik talimat veriyorum. Siz trene kaçtan bindiniz, hayırlı olsun.

Ecem58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

elinize emeginize saglik
bindik trene nasip

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Refes ()

Grafiklerinizi başarılı buluyorum. însallah dile getirdiginiz rakamlar gelir

1BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Eline sağlık.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Al_Işık grafiği eklemeyi unutmuşum
Alt yorumdaki hedeflerle ilgili.

0BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Teşekkür ederim.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu an için görüntü olumsuz ve 6,30 civarina geçici bir düzeltme ihtimali olsa da alt yorumdaki hedefler doğrultusunda ilerliyoruz. Kimbilir belki bu hedefleri de geçebilir. Arık yeşil mumların boyu uzadı. Birde iğnesiz olursa sert bir yükseliş mi olacak diye düşünmeden edemeyeceğim.

Açılışı güzel yaptık alta iğne atmadan şöyle uzun içi dolu bir yeşil mumla kapatıp kanalı üsten kırarsa artık üste yeni kanal çizebiliriz. Yeni hedefimiz 24,700 buradan devam ederse alt yorumdaki hedefler belki de az gelir. Bakalım ne olacak. Sonrasına tekrar bakmak lazım henüz çok erken.

1BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Merhaba falcon hocam gümüş bu hafta ne olur ilerisi için fikriniz nedir teşekkür ederim

falcon38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Beklentim devam ediyor, manipülasyona devam ederlerse bir süre sonra daha önce olduğu gibi kontrollerinden çıkar ve ons kısa sürede çok yukarılara gidebilir.
Manipülasyona ne kadar süre devam edeceklerini veya edebileceklerini bilemiyorum.
22,81 de son dipi yaptığı varsayımıyla takibimi sürdürüyorum ve bu çerçevede gümüş oranımı artırmayı düşünüyorum.

falcon38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

falcon38 ()

Bu grafik yattımı o zaman ustam saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

bizde beyfendi

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Öğrenmeye çalışıyorum sağ ol

1BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

şimdi
bu grafige göre
elinde gms olan bakacak bu grafige
cizgiyi kirmasini bekleyecek kirdiginda zaten karda sabredip iyi fiyata satacak
elinde tepeden gms olanda
bu cizgiyi kirip nereye kadar cikarsa
orda tersten kurtulacak

al sana ustad dedigin hoca dedigin
sadece grafiktir

bunun haricinde laf konusanlar
sadece umduklarini konusanlar

grafik temel analiz bilmiyorsan
dxy bilmiyorsan al sat yapmayacaksin
sadece alip unutacakisin
ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

basarilarinin devamini dilerim hayirli gunler

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

simdi 4s mum yesil ustundeki mumda yesilse devam
ustad da hocada profosorde tecrubede
sadece bu

1BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

az kalmis bu bile yeter bana sagolun

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

iste bu eyvallah ustad

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

trend yakaladiysam dalarim
trend assagi ne zaman kirarsa kacarim
al usta hoca ustad bu

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

grafiği unutmuşum. Ben acemiyim öğrenmeye çalışıyorum.
Benim takibe aldıklarımı ve sayfada diğer tecrübeli arkadaşları takibe alırsanız daha sağlıklı olur.

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

bosver ustalari hocalari
grafik usta hoca ustad

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

eline saglik
odaklanacagim yer
""duseni kirmismi kirmamismi""
o ışık var gibi sizde
takibe aldim sizi

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet. Saygılar. Üstte ana alçalan trend çizgisi altta ara alçalan trend çizgisi en altta yükselen kanal hareketi.
En son düştüğü dip ile çıkışın başladığını varsaydığım 22,881 den çekilen fibonacciye göre destek ve direnç noktaları. Bence önemli olan 0,786 bölgesini kırmaya çalışıyor ve burası gördüğüm kadarıyla yükselenin alçalanı kırdığı yer.
Ustalar inceler eleştirirlerse şimdiden teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Eline sağlık kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

elinize saglik
acaba son dusen tepelere yukardan assagi cizgi cekseniz o cizgi kırilinca yukari duseni kirdimi denir
aklimizda kalmis birilerinden saygilar

1BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Elinize sağlık usta

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum