Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 10:43:39
EUR 34.7828 10:43:39
USD 32.3835 10:43:39
ALTIN ONS $2301.0500 10:43:39

Grafiği gönderen: REŞAT12

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş
altın ons aşağı dolar aşağı rasyo yukarı 13 Hazirandan beri aynı filmin tekrarı. Tabela nedense kısa süre içerisinde bu yönde değişiyor.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bir parçasını çıksaymışınız bugün girmekte daha rahat davrana bilirmişsiniz. Kısmet. Ben yakalarsam az çok demeden bir kısmını geri çıkmaya çalışıyorum. Düşerse üzerine TL ekleyip daha fazlasını geri giriyorum. Ama disiplin yok dün acele ettim.

birine_bakıp_cıkacam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

birine_bakıp_cıkacam ()

tskl hocam elimde bir parca 6,29 dan aldıklarım var tl de var bekliyorum
yukarı cıkarsa satarım asaği duserse alirim dun 6,51 ler geldi kiyamadim satmaya :))

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@birine_bakıp_cıkacam

https://yorum.altin.in/tum/gumus
Kanal dibine doğru hareket ediyor. Hiç alımınız yoksa burayı takip ederek altlardan parçalı toplamak kar görünce de aza çoğa bakmadan bir kısmını çıkarak dönüşlerde takiple TL ekleyerek alım miktarını artırmak iyi oluyor. Benim alttaki parça maliyetim bu şekilde 6,2060 a geldi. Dün acele ettim sırf sıkıldığım için 6,4111 den aldım büyük hata. Dolar 8,20 lere çekilirse fiyat daha da aşağı gelebilir ama dip tepe aramak o da hata dengeyi siz kuracaksınız.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kaç gündür değişen bir şey yok yön aşağı göstermeye devam ediyor, Bu gün kırmızı mumla kapatırsa belki yarın veya öbür gün olumluya dönebilir. Alt yorum. Dolar kurunun gerilemesi gram TL fiyatını aşağı çekti. Çoktandır 8,32 yü görebileceğini yazmıştım tahminimin de aşağısına düştü. Eğer Önümüzdeki bir buçuk iki ay içerisinde geçici bir yukarı dalgalanma yapmazsa iş bayağı zora girecek.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Büyük sürpriz olur gerçekten. Hadi insaallah diyeyim

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkürler tavsiyeniz için. Iyi geceler

Yatırımcı92 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Bağımlılık iyi değildir. Tersteyken ekrana çok bakılmaz değer bi gün çıkar o gün gelene kadar az öz bakmak daha iyi oluyor.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Talebin yoğunlaştığı bir bölgedeyiz. Bir noktadan sonra küçük ve orta yatırımcılardan ortak bir reflex gelirse spontane ( kendiliğinden) bir reddit benzeri bir olay gerçekleşebilir ve kontrol edemeyebilirler.
Bu esnada Dolar TL nin yukarı doğru geçici bir dalgalanma yapması ile de çoğu kişi tersten çıkabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Akın3535 ()

Baskı yıldırma herşey var

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bağımlı olduk bir kere:) Bayağı bir istirahatle ara verdim. Tsk. ler

Yatırımcı92 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Akın3535 Kardeş Alt grafikli yoruma bir göz at istersen manipülasyonu kimse önceden bilemez. Hiç bir şey bilmeyen biri bile grafiğe çıplak gözle baksa bunu görür.
Bunun üzerinde de analiz falan olmaz.

1BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Lütfen çok bakmayın. Kendinizi yıpratmayın olumlu birşey olduğunda zaten tabelaya yansıyacaktır. Önemli olan sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkür ederim. Ellerinize sağlık. 25. x üstü kalıcılık şart bize hocam. O da ilk etapta korkum bu yılı zirvesiz yada zirveye yakın bir noktaya getirmeden gecistirmeleri. Sürekli olumlu bir FM bulmaya çalışıyorum gözlerim ağrıdı bakmaktan:((

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Yaseminnisa 17 saat önce durum neyse gene aynı gümüş manipüle edilmeye aşağı baskılanmaya devam ediyor. Şu an görüntü hala olumsuz ama yukarı doğru bir toparlanma isteği var.kRİTİK BÖLGEDEYİZ BURAYI KIRMAMASI İÇİN UĞRAŞIYORLAR.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

aynı oyun devam ediyor alt yorumdaki soruyu tüm sayfaya tekrarlıyorum ? manipülasyon devam ediyor bazen ikili bazen üçlü. doların fiyatı da aşağı çekilirse satış baskısı artar.

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

Eyvallah dostum sağolasın Beni takdir edin diye yazmıyorum kimin ne dediğine dikkat edin 1 haftada her şey unutulmaz diyorum

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Seninde emeğine sağlık kardeşim hayırlı sabahlar inşallah. Gayretini takdir ediyorum naçizane

Zeki2323 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

dostum eline sağlık sende başarılı bir şekilde iyi niyetle çalışıyorsun tebrikler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum