Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0746 12:35:59
EUR 34.7937 12:35:59
USD 32.3562 12:35:59
ALTIN ONS $2300.5500 12:35:59

Konu: <@kıncı> Sasa..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

orta uzun vadeli portöfe garanın yanına eklenmişdir.. kademeli alım için alım denemesi için güzel yerlerdi bana göre... stoplara sadık kalmak hayat kurtarır... YTD

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

-1BeğenmedimŞikayet

BYilmazz ()

yap yap helal olsun bol guneslenmeler.

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

evet nereden bildiniz sizede pravo, şirketlerin gelecekleri üzerine yatırım yapıyorum...

BYilmazz için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

BYilmazz ()

masallah masallah ne kadar da gelecegı gormussun helal olsun. Ne ısle mesgulsunuz gelecek uzerıne yatırım mı yapıyosunuz?

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

1 yıl önce 26-27 lerden sasa alınır dediştik bas bas şuanki fiyatı bölünme öncesine göre 112 lira %400 artış tek bir ürüne sabıt kalınmamalı konjöktöre göre pozisyonarınızı farklı ürünlerde almayı denemek gerekir..

0BeğenmedimŞikayet

AveD ()

Hocam pazartesi al sat için önerir misiniz sasa

0BeğenmedimŞikayet

NUTTZ ()

Hocam çok heyecanlandım :) Umarım kısa vadede ısınır.

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

roketin motorları ısındı ısınacakk... :)

0BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

2 gün önce kayıt oluşturmuşsun 100 adet yorumun var 50si $ 10.80,9.90:/ 706dan neden alıma başladın diye sormazlarmı arkadaşım?

Bilinmeyenn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Bence iyi oldu bu

deligiz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deligiz ()

anladım teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

3 gündür olan bir uygulama bizlik bir durum degil açıga satış işlemi için olan bir durum dah yukarıdan satma şartı gibi

deligiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deligiz ()

hocam "BIST50 Endeksinde bugün geçerli olmak üzere açığa satış işlemlerinde yukarı adım kuralının (up- tick rule) uygulanması kararlaştırıldı. "
bu ne demek?

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

analizsiz hiç bir şey yolunu bulamaz.. teknik analiz herşeyin yolunu gösterir yeterki siz dogru analiz etmeyin bilin

Bilinmeyenn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bilinmeyenn ()

Şu ortam analizlik bir ortam değil politika kararsız günün ne getireceği belli değil

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

üst başlıkdaki analizde oldugu gibi 27 liradan başlıyan yolculugumuzun ilk dalgası bitmiş olup şuan 2. dalga olan düzeltmenin sonlarındayız orta vadeli yol haritamdır, YTD...

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

orta vade 1-3 yıldır benim için bu süre içinde olabilecegini düşünüyorum..

ers16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Bir üst bölge rakamı daha önce 28-31 dolar demiştiniz. Tahmini nezaman için geçerli olur. Örneğin 3 yıl gibimi. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ALLAH cümlemizden razı olsun, bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Emekleriniz için teşekkür ederim. Ben sasa siz yapamadım. Yine alım yapmıştım. Çok şükür kazanıyoruz. Allah razı olsun. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

4 ay önceki analizimiz %100 getiri sağlayıp hedefe gelmiş kabul ediyorum 54.500 son fiyatı ile... orta vadede çok daha yukarılarıda vardır.. bir üst bölge farklı dünya olacak.. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Sezerali24 ()

akıncı madem biliyorsun bizede söyle altın düşermi ekrana kilitlenip kaldık düşer ve ani yükselirse diye

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

3 ay önceki analizimiz ilk hedefe gelmek üzere neredeyse %100 lük bir kar ile yola devam ediyoruz..

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

üstdeki başlık altında 3 ay önce paylaştıgım grafigin son durumu üçgen yukarı kırılmış durumda bugünde haftalık kapanış ile teyit alıcaz nasipse..şuana kadar yaklaşık %35 lik bir kar marjı oluştu ve yoluna devam ediyor.. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hayır bir degişiklik yok şuanda, dip yapmaya çalışıyor bana göre. Bize düşeni yani sabır ile beklemekdir yapmamız gereken, dahada geri çekilme olursa bir kademe daha alım düşünebiliriz belki..

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam, siz paylaşım yaptıktan sonra alım yaptım sasa hissesi.. bir süredir 1 ileri 1 geri şeklinde devam ediyor. Orta vadede görüşünüz de değişiklik var mı acaba.. teşekkür ederim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

@Q777 26,90 dan longum bakalım..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum