Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0647 09:13:21
EUR 34.7298 09:13:21
USD 32.5968 09:13:21
ALTIN ONS $2383.8450 09:13:21

Grafiği gönderen: REŞAT12

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş
DENEME

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim kardeşm Allah razı olsun

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Geçmiş olsun kardeşim, Rabb'im acil şifalar versin inşallah. Sen tedavine bak işler bir şekilde yürür Dostum.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amin teşekkür ederim değerli dostum.
Yakın zamanda güzel değerlendirmeler yaparken görüşmek üzere inşallah

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sayfaya düşmüyor. Emek verilenler sohbetlerden kayboluyor. Allahım hamd sana mahsus acil şifalar ver.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ olsun bazıı arkadaşlar yaptı ancak emek verilip yazılanlar sohbetlerden kısa sürede kayboluyor. Allahım acil şifalar ver.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba kardeşim şu an gözlerim çok iyi durumda değil fazla bakamıyorum kusura bakma umarım diğer arkadaşlar değerlendirme yapmıştır.

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Son durum nedir Murat bey? Aldığımız parca aynı noktaya yaklaştı!

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Merhaba, 6,30 32 rakamını verip 6,33x den almanızda hiç bir problem yok zaten önceki tahmin di. İşlemi tahine göre değil İndikatöre yaptığızı da ben dahil bütün takipçileriniz biliyor.
Varsayalım ki indikatörler yanılttı ki bazen hatalı işlem de yapılabilir bun da da problem yok her türlü bilginin yüklendiği yapay zekanın bile % 50 civarına kadar yanılma payı var.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Kısmeti kimse anlamak istemiyor. Keşkeler ile ilk başta teselli bulmaya çalışıyor, ülkeler yetmiyor bu sefer suçlu aramaya yöneliyor, böyle yaparak kendi hür iradesini yok sayıp avunma yoluna gidiyor. Ben bir gece sabaha kadar uyumadan bekledim ekranın başında, yalan olmasın 5,2lerden 5,73 lere fırladı sabah 5 civarı ve ben bunu rüya sandım, çünkü gözümden uyku akıyordu, sat tuşuna basmadım ve saat 6 civarı 5,2 lere geri düşmüştü, ayıkınca gördüm gerçek olduğunu. En pahalı uyku idi:) kısmet değilmiş o an

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Size cevap yazdım sayfaya düşmedi kısaca çoğunluk nerede nasıl işlem yapacağını bilmediğinden yaptıklarınızı o an sayfada paylaşmanız bence çok doğru. Kimseye de bana göre hareket edin demiyorsunuz.
Şartlar değişebilir alttan çıkılan üstten girilebilir veya alır başını gider fırsatta kaçabilir.
Sonuç kısmet herkesin yaptığı işlemin sorumluluğu kendisine ait.

0BeğenmedimŞikayet

Nehit ()

@TANER_Murat Bu yıl sonuna kadar veya yıl içinde gümüşün tekrar 26 -27 doları bulacağını düşünüyormusunuz? Cevap verirseniz menun olurum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum desteği 23,662 yerine 26,662 yanlış yazmışım.

1BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Takipteyiz Murat bey. Gerçekten sizin ındikatirler müthiş çalışıyor.

5BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Merhaba.
Simdi, aslinda belki de cok dogru degil ama yaptigim her islemi o an, tarih ve saatiyle burada yazarak paylasiyorum ve mesajlarim içinde kayıtlı kalıyor.
Bugün de işlem yaptığım bölgeleri anlık paylaştım. Talimat verilmesi ya da paylaştığım değerlerden bir kaç kuruş farklı noktalarda işlem yapılması tamamen sizin kararınızdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
6,33x 'ten almamın nedeni o an, indikatör alarmının çalışmış olması. YTD

Yine de daha aşağı düşmeyeceği anlamına gelmez. Bu yüzden parçalı işlem yapıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@TANER_Murat alt yorumu size yazmıştım etiketlemeyi unutmuşum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Takipteyim dün sizin rakama göre talimat verdim hala duruyor. Ama gene kaşınıyorum belkide üçe beşe bakmayıp buralardan alacağım. Hedefim aza çoğa bakmadan mümkün olduğunca fazla giriş çıkış yaparak eldeki gümüş oranı nı artırmak. Şu an elimde az oranda gümüş var.
Anlık kur farkım 1,8 kuruş civarı az işlem yaparak özel kuru kaybetmek istemiyorum. Çok al sat fırsatı kaçırdım.
Alttaki 26,662 desteğini kıramıyor dolar 8,32 lere gerilerse de 8,32/31,1x26,662 = 6,33
8,32/31,1x23,5 = 6,2868 e denk geliyor. Şu anki görüntü dolar düşmezse gümüş gram TL fiyatı çok aşağı gelmeyecek gibi...

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Emeğine sağlık kardeşim
@REŞAT12 ilk olumlu tepkide 24.90 hızlı gideceğini düşünü yorum
ytd

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eline sağlık kardeşim kafamda ki senaryo bu
Baş seviyesi altına inmedikçe

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu ve alt yorum hakkında görüşlerinizi alabilir miyim.

@calculator @Benim_ciğerim_ @iknownothing @Murat5635 @BossVurguncu @Onursal5701 @celik2119

TOBO ve Talep yığılması

Araştırdığım kadarıyla omuzlarla ilgili zaman sınırlaması yok.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum