Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0824 07:39:36
EUR 34.9678 07:39:36
USD 32.2852 07:39:36
ALTIN ONS $2358.5250 07:39:36

Konu: SOL Haftalık Grafik Görünümü 24.08.2021

SOL/USDT altyapısıyla ve geliştirdiği projesiyle ileri dönük üst seviyelere ve hedeflere açık bir koindir ve günlük/haftalık grafikte şuan pozitif bir görünüme de sahiptir.. Sol haftalık grafikte çanak formasyonunun 1. hedefini tamamlamış olduğunu ve 58.38$'in üstüne çıkarak ivmesine devam ettiğini ve % 1.618 FiB seviyesine ve direncine kadar çıktığını kısacası 82$'a kadar şimdilik ivmesini artırdığı ve yükselttiği göze çarpıyor olduğudur.. 2. hedef hedefi 96.597$ seviyesi ve psikolojik seviye olan 100$ ve ardından adım adım % 2.618 FiB seviyesi de olan 120.217$ seviyesini hedef alması sözkonusu olacaktır..
Bol kazançlar..

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Wachman35 ()

Bu açıklamanızi gormedim, teşekkür ederim. iyi gunler

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Evet @Wachman35 altyorumdan ufak bir bilgi mahiyetinde altyapısıyla ile ilgili 400.000 kişinin takipçisi olan kişiye yazmıştım ama ondan önce ki yorumda ve bu arkadaş bana SOLANA'da hacim düşük diye yazdığını belirtmek isterim ki bende aksine kısa vadeli hedeflerini ve seviyelerinden bahsetmiş oldum.. Bu yorum sizin gözünüzden şimdilik kaçmış olmalı..

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim değerli @RXZ5K2 güzel dilekleriniz ve temennilerini için çok sağolun..

Size de bol kazançlar ve mutlu bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle..

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam emekleriniz için çok teşekkür eder sizin için ALLAH tan Sabır ve kolaylıklar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Yorum yok değerli @KAPAKÇI_GELDİİİ verisi yok kısa vade al- sat yapılır yoksa risktir terse düşürebilir.. Saatlik grafikte 0.00032084$'in kapanışlar yapması riskleri aşağı yönde uzatması şeklinde beklenebilir..

KAPAKÇI_GELDİİİİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

hocam x. ec ne dersin

1BeğenmedimŞikayet

Hamarat ()

İyi günler beyfendi ben soldan çok güzel iki kez karla çıktım en son 1.235 çıktım tekrar alacak olsan kaçı beklemeliyim tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

Ümraniyeli3434 ()

Üstad bch aldım satış nere koysam al sat yapım

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Birisi SOLANA dememiş sanırım bu grafikte herşeyi açıkça ifade etmiştim..

Gerisi artık kişiye kalmış bir olaydır..

Zorla aldıracak halimizde yok maalesef..

Hatta birisi çıkıp 400.000 takipçim var SOLANA'da hacim yok diye belirtmişti.. Üstüne açıklamalı bir şekilde altyapısıyla ile ilgili bilgiler bile vermiştim..

Daha ne diyebilirim ki..

1BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Hedef 159 $ Türk balinalar içinde sonra kaçın

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@btc68 altyorum sana idi değerli kardeşim bilgine..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

SOL'da olduğu gibi değerli kardeşim SRM'de de çanak- kulp hedef hedefinin gelmesi şeklinde beklenebilir.. Geçen hafta belirttiğim gibi SOLANA'da 82$'in kırılmasıyla birlikte bugün 130.11$'a kadar ivmesini yükseltmiş görünüyor olduğudur..
Bol kazançlar..

1BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

Ellerinize sağlık, emeğinize teşekkür ederim...

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tskle iyi günler bol kazançlar..

Es06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sol zaten NFT altyapısında ve FTX borsasının ağı olarakta anılmakta olduğunu ve en düşük 19.117$'dan sonra 20 Temmuz'dan bu yana kısacası en düşük 22.10$ seviyesinden bugün gelinen zirvesi grafiktede gözüken 82$'a kadar ivmesini yükseltmiş olduğudur ve geçtiğimiz haftalarda 58.38$'a kadar çıkacağını grafiklerle ifade etmiş olduğum ve şuan günlükte de RSİ'nin 80 aşırı alım bölgesinde olduğunu ve düzeltme yaparsa şayet alınabileceğinin kanaatindeyim.. Şuan akümüle olması, yatay konumda gitmesi bile yay'in ileri doğru firlatilacaginin kısacası 82$'in üstünde grafiktede ifade ettiğim gibi 96$-100$-120$ ilk kısa vadeli FiB seviyeleri hedef hedefleri olmasıdır..

Crypto_kalo için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

ray haftalık bolinger bandının üstünde tutunmaya çalışıyor, muhtemel destek almak için bolinger bandına bir test düşüşü olabilir ytd

btc68 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

ray düşüyor ç. antayı sattınızmı yoksa

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_kalo ()

Solana ekosistem projeleri, başka bir ayağı daha yükseğe çıkarmaya hazır görünüyor. Yeterli pozlama olmadığına karar verdim - bu yüzden devam ettim ve bir çanta RAY kaptım. 19 Mayıs çöküşünden direnç için çift haneli rakamlara geri dönüş arıyoruz.

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Adamın bi sayfa verdiği emekten bunu mu çıkardın ? Yada bi jetonu teknik olarak etkileyen tek etken hacimmidir. ? Sol ile ilgili teknik değilde temel bi analiz alabilir miyiz sizden peki

1BeğenmedimŞikayet

Es06 ()

İyi günler. Emeginize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

hocam ray hacim nasıl

1BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

dostum emeğine sağlık herkeze bilgi veriyorsun

1BeğenmedimŞikayet

Crypto_kalo ()

Hacim düşük

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Sn codex btt maksimum hedef analiziniz varmı bu koşuda

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum