Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 12:35:20
EUR 34.9839 12:35:20
USD 32.2051 12:35:20
ALTIN ONS $2414.8350 12:35:20

Konu: BNB Grafik 21.08.2021

BNB günlük görünümde şuan tüm HO'larin üstünde ve pozitif görünümde olduğudur.. Günlük 20-50-100-200 MA gibi tüm HO'larin üstündedir.. BNB'de şuan çanak oluşumu mevcut görünüyor ve haftalık grafikte ise haftalık MA20 405$'in üstünde haftalık kapanışlar BNB'yi yukarı yönde devam etmesi beklenebilir.. Mayıs'ta ki zirvesi 691.77$'dan btc 'nin aşağı düzeltmesiyle birlikte en düşük 211.70$'i görmüş olduğu ve şuan % 0.5 FiB seviyesini ve direncini test ediyor bu seviyenin üstünde diğer hedef hedefi ise grafiktede gözüken % 0.618 FiB seviyesi adım adım 508$ seviyesidir.. Haftalık kapanışlar BNB'yi daha detaylı ve yukarı yönde devam etmesi BTC'nin yana doğru ticareti ve yatay hareketleri BNB'yi de yukarı yönlü ivmesi şeklinde devam etmesi sözkonusudur.. Grafikteki FiB seviyelerini takip edebilirsiniz..

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

POND/USDT haftalık grafik görünümünde 0.0986$'in üstünde özellikle haftalık kapanışlar yapması durumunda üst bollinger band hedefi 0.1806$ ve ardından Nisan ayında test ettiği zirvesi 0.3180$'i ara ara düzeltmelerle birlikte test etmesi de şeklinde beklenebilir.. Günlük grafikte ise önemli desteklerin üstünde ve 20-50-100-200 MA gibi önemli HO'larin üstünde ve pozitif durumda olduğudur ve en yakın günlük görünümde MA20 desteği ise 0.08270$ seviyesidir.. Bu seviyenin altında riskler 0.0772$ 100 MA seviyesidir.. Bu seviye kaybedilirse şayet günlükte 50 MA 0.0695$'in destek sağlaması da beklenebilir.. Nisan ayında test ettiği en yüksek 0.3180$'dan 23 Mayıs'ta en düşük 0.04380$ ve 20 Temmuz'da en düşük 0.0443$ seviyelerinde en düşük dip patern modeli oluşturmuş olduğudur.. Kısa vadede 0.0959$'in üstünde % 0.236 FiB seviyesi 0.1085$'i test etmesi şeklinde beklenebilir.. Sırasıyla FiB dirençleri ise şöyledir; % 0.382 FiB 0.1485$ ondan önce 0.1260$ direnci de mevcuttur ve ardından % 0.5 FiB seviyesi 0.1809$ % 0.618 FiB 0.2133$ ve % 0.786 FiB seviyesi 0.2593$'in ardından en son zirvesi 0.3180$'a doğru adım adım gitmesi de beklenebilir..
Hayırlı geceler..

emreckk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emreckk ()

hocam son olarak POND'u sorsam müsait olunca bakabilir misiniz

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tskler değerli @RXZ5K2 bol kazançlar iyi akşamlar..

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam biz de hergün ki istihkaktan telafi ettik endişe etmeyin :)
@CoDeX©

Kılıç66 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Önemli değil senin canın sağolsun sayın abim, özür dilemene gerek bile yok ellerinden saygıyla öperim.. Sitenin genel bir problemi yıllardan beridir var zaten.. Düşmeyen mesajlar, yorumlar ufak kutucuğa sığdırılan yazılar vs. vs..

Kılıç66 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Kılıç66 ()

Kardeşim yanlışlıkla - verdim galiba. Silemiyorum özür dilerim emeğine sağlık.

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

YFİİ/USDT BİNANCE borsasına ve genel grafiğine bakıldığında şuan haftalık görünümünde yaklaşık 1.5 aydır ve 6. haftasina müteakiben pozitifliğini koruyor olmasıdır.. Defi ile bağlantılı olan altkoinin günlük grafik görünümünde ise çok önemli desteklerin üstünde ve 20-50-100-200 MA gibi önemli HO'larin üstünde ve pozitif durumda olduğudur.. En yakın günlükte MA20 desteği ise 4.167$ seviyesine denk geliyor olduğudur.. Eylül 2020 BİNANCE'da en yüksek iğne attığı 9.865$ seviyesini görmüş olduğu ve Kasım ayında ise en düşük 970$ seviyesine kadar devasa düştüğü de görülmektedir.. Kısa vadeli vur- kaç için düşünülebilir terse bırakması da yüksek olasılık dahilinde ve sözkonusu olabilir.. Kısa vade de 16 Ağustos'ta test ettiği 4.500$'in üstünde kapanışlar yapması durumunda 4.766$'i test edebilir ve bu seviyenin üstünde adım adım 5.417$-6.467$ ve 6.930$ seviyelerini test etmesi olabilir bana göre her ne kadar haftalık/günlük görünümde pozitif olsa da riske değmez gibi geliyor başka altkoinlerde şansınızı deneyebilirsiniz en azından markette ilk 100 olabilir bilginize, bol kazançlar..

emreckk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emreckk ()

hocam merhaba yfii nasıl sizce bakabilir misiniz müsait olduğunuzda acaba

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Geç kaldın Mustafa % 0.618 FiB seviyeside de gelmiş.. @Sherloch kimse görmemiş mmaasef.. :)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Aynen haklisin hesabi bosaltilan da eli kolu durmuyor tlf sabahtan akşama kadar kurcaliyor bence o arada patlattilar

Captain_Attack için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Geçmiş olsun ama hatası ve telafisi olmayan bir durum sözkonusu olabilir, umarım çözüme kavuşur Paribu ile bağlantıya geçsin..

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Arkadaşlar ozellile belli programlarda Ve bu forumda cüzdan goruntusu atmayın mümkünse fiyat adet yazmayın telinizde borsaniza ait şifre görüntü vb şeyler bulundurmayin

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Abi bir arkadasin hesabi boşaltılmış paride eth olarak aktarilmis bilgi vere bilirkişiniz

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Zaten direk dikmiş durumda riske girmek istiyorsan şayet 458$-460$'a kadar saatlik geri çekilmeleri de göze almalisiniz..

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Bnb girelimmi buralardan düzeltme olur mu

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BNB tek tek dirençleri kıracak gibi bakalım haftalık mükemmel bir kapanış gerçekleştirmiş görünüyor olduğudur.. 508.38$ ilk hedf hedefidir..

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Dostum uyudunmu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum