Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 06:14:38
EUR 34.9839 06:14:38
USD 32.2051 06:14:38
ALTIN ONS $2414.8350 06:14:38

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Hala almayan var mı? Çok üzüleceksiniz almadığınız her gün.. geç değil hala bir yükseliş sağlayamadı bir yerden trene binmek lazım

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Daha erken sat zamanı demeden siz satmam hocam

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Satmak için acele etmeyin hocam. Ve full işlemden lütfen sakının. Mesela karınız kadar satın ilk girdiğiniz ana paranız dursun. Ama ben hala mal satılacak dönemde olmadığımızı düşünüyorum

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Yok hocam çok şükür aldiklarimda zarar yok sadece biraz durağan dent ile avax bugün şükür hepsi iyi çok sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Umarım şuan zararda değilsiniz hocam. Flm güzel bir çıkış yaptı. Tutmaya devam

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kskn55 ()

Mrb hocam Bülent h. nikonin h. btc 58 binde çıkış yapmayı düşünüyor, sonrasını düşüş bekliyor, siz ne düşünüyorsunuz, fikirlerinz cok önemli teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Siz dediniz dent tutuyorum avax öyle flm omg bugün aldım hocam

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Flm aldınız mı hocam? Mal satılacak yerde değiliz unutmayın. Vade sorununuz yoksa eğer

Melis065878 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Siz burda dediniz ya. 2 ye bölün sepeti genişletin diye. Bu konuda çok haklıymışım mısınız. Siz sözleriniz benim için altın değerin de :))) bir de dün dent iyi satmamışım. Sabır sabır :)) hayat felsefem oldu

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Hot tr:0.086

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Eldeki coinleri ve giriş yerlerini yazar mısınız hocam bi değerlendirelim birlikte

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Chz yarısını satıp aldım. Dün rose de almıştım. Çok şeker coinlerim oldu:))) inşallah hayırlı kazançlar getirirler

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Peki çok tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Grafik paylaşmıştım hocam. Söylediğim seviye üzeri tutunursa alınır. Yıl sonu yeni zirve beklentim var

Ruşen_1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Chz zararda değilseniz. Yüzde ellisini satıp flm alın. İki yerden beklemiş olursunuz hocam sepet genişledikçe riskte azalır

0BeğenmedimŞikayet

Ruşen_1221 ()

Hocam hot alınırmı burdan

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Ben sizi biliyorum hocam. Chz satıp bu seviyeden almak mantıklı onu bilemedim. Dün bütün nakitimi kullandım malesef. Yokse sizin söylediğiniz coin gözüm kapalı alırım

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Girilir hocam . Absürt hedefler vermiyorum yoksa kafa göz girer herkes. Kısada net 2 si var.. ve buradanda girilir

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Ful işlemde değilim. Sanırım 10 yakın coin aldım. Şuan dünden beri kpırdamayan chz var. Ama flm baktım iyi çıkmış burdan girilir mi bilemedim

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Tekrar etiketleyim hocam sizi

Mirve için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Full işlem yapmayın. Yatırımı bölün hocam.

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

1.70 uzeri kapatirsa 2.75 usd a kadar yolu varmis

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Bende yok chz satsam film girsem mi ki

0BeğenmedimŞikayet

Mirve ()

Göremedim ama

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Profilde paylaştım hocam

0BeğenmedimŞikayet

Mirve ()

Günaydın enj coin ne olur

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum