Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 07:04:19
EUR 34.6776 07:04:19
USD 32.3244 07:04:19
ALTIN ONS $2319.6050 07:04:19

Grafiği gönderen: ULAŞILMAZ_34

IDEAS 36.18 de dip seviyeden alım tepkisi gelmiş.
Direnci sarı çizginin uçları.
62.00 ler
Buralara çıka ilir.

Şu a ki fiyatı 42.80

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Gözde selec var abi

ekrem_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Günaydın abi iyim saolasın sen
Mepet gsdde arsan verusa brsan glbmd krtek indes acsel inveo clebi derhl
En son aldığım mepet gsdde indes

ekrem_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

Nasılsın Yusuf epeydir girmiyorum sayfaya neler var hisse olarak

Yusuf° için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Sen nasıl bakion anlamadım
Altpazardan anapazara geçerken 60 liraymış bu ideas eee anapazarda 40 lara gelmiş nasıl yükselmiş ben anlamadım
Bu i nek çoktan sagilmis i nek die tosunun altına yatmaya lüzum yok Allâh muhafaza

ULAŞILMAZ_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Yok be abi zaten altpazarda iken 60 filan civarıydı ideas fiyatlama yapmaz die almamıştım
Idgyo ve emkel almıştım pazarı değisenlerden
Düğünde çok oynamışım hiç bi tarafım dutmuo anam vay :)

0BeğenmedimŞikayet

Etzel34 ()

başkan varsa birde arzum yorumu yapabilirmisin maliyet 24

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

Yusuf senin abidik gubidik dediğin hisse IDEAS
1 Temmuzda alt pazardan Ana pazara geçmiş. O yüzden sanırım yükselmiş. Sana fiyatı o yüzden pahalı gelmiş.
Profilde paylaştım pazar değiştiren hisseleri
Gerçi senin haberin vardır belkide. Genede incele

0BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

Misal, ben EREĞLİ hissesini yönlendirecek tahtacı tanımıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Sende haklıdır Abidik gubidik kagitlar düzgün kagitlardan daha çok yukselio

1BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

Yaa belki bizi bozar ama vakti olmayan insanlar var. Takip edemeyen.
Her kesime hitap etmeliyiz.

Hasrüs için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

Pahalı diyorsun ama yükseliyor.
Almıyalımmı
Senin ucuz dediklerinde yukselmiyoo

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Murat abi bize 5-10dakikalik paket servis yapip yolliycagimiz hisseler ver gozunu seveyim. Uzun vade bizi bozar al sat varken gereksiz bir durum. Emegine saglik ugrasiyorsun sagol varol. @ULAŞILMAZ_34

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Abi bu ideas gerçektende bu kağıt çok pahalı ben sana eşleştirme yaptığım zaman 6.5M lot sayısı olan 10TL ile 15 TL arasında fiyati olan en az 14/15 kağıt sayarım olası endeks kırmızıda ısrar ettiği zaman sakatlık çıkarır ciddi sermaye kayıpları yaşatır

0BeğenmedimŞikayet

mortality ()

İndes analiz yapabilir misiniz acaba

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

İDEAS Grafiğini alt yorumda 2 hafta önce paylaşmışım direncine doğru yoluna devam ediyor.
Kaçmış kaçlara gelmiş.
Sabırla bekleyen güzel kazandırmaya devam ediyor.

1BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

USTA yine hedefi buldunuz IDEAS tavan

0BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

Hocam IDEAS bugün gördüğü dipten %9-10 yaptı alan ve satan kar aldı cüzdana koydu devam eden de kazanmaya devam eder inşallah diyelim. Yine hedefi vurdunuz.

1BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

Ustayı elestırı anlamında soylemıyorum 5 ayda 64 kat gıtmıs defter degerı 1 tl olan kagıt benı yanlıs anlamayın

K_Ç_B için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

usta sen bize bunlarla gel kayıp zarar bizi bağlar evi arabayı sat dediğinizde biz gaza gelmiyoruz ama çekemeyenler duvara sürahi dayamış açık arıyorlar beyefendiler bir çay kaşığı hisse önerme cesaretini göstermezler sürekli kapı arkasında dedikodu yaparlar. Siz önerin almak yada almamak kararını biz veririz, hepimiz okumuş çocuklarız tüm paramızla bodoslama dalacak halimiz yok çorba parası çıkacak kadar alsak kazansak yeterli.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum