Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 11:15:33
EUR 34.7600 11:15:33
USD 32.3976 11:15:33
ALTIN ONS $2307.5850 11:15:33

Konu: Dekont

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ben galiba 2018 hazirandan 2020 temmuza kadar olan kısımdan ettiğim güzel kârların molasını veriyorum.

Burak2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Ne oldu sattığınıza inanmadı dekont istedi sizden sonra da güzel dilekler sundu ha :) baktı çoğalıyor bir tane daha anti- onursal kazanmıyım dedi zaar:)

0BeğenmedimŞikayet

Burak2121 ()

Tşk ederim güzel dilekleriniz için. İnşallah hep beraber güzel karlar elde ederiz..

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

İnşallah en yakın zamanda kıpkısa süre içinde geri alımınızı yapar ve ardından anında bir artış ile de kara geçersiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Burak2121 ()

Haklısınız Onur Bey. Umarım herkes kazançlı olur.. Allah herkesin gönlüne göre versin..

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Elbette çok doğru dediniz @Burak2121 arkadaşım. Bu blgiyi verdiğiniz zaman maalesef insanlar o sattı bende satayım o aldı bende alayım, veya ben sattım sizde satın, tarzında anlıyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

Burak2121 ()

Ortalamayı düşürmek adına 6300 den tekrar alımlara parçalı bir şekilde başlamayı düşünüyorum. Ayrıca eylül ayında ons tarafında 26700 beklentim var..

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Teşekkür ederim. Bu isteğinin sebebini lütfen yanlış anlamayınız. Bu tür açıklama yapan kişilerin bir kaçı maalesef klavye satışı yapıp , acemi yatırımcının da zarara satışını sağlamaya çalışıyorlar. 10 bin TL zararınızı sanal durumdan gerçek duruma geçirdiniz. Peki 6,37 den sattığınız 37k gümüşü kaç liradan almayı planladınız.

1BeğenmedimŞikayet

Burak2121 ()

Akşama kadar anlatsam arkadaş anlamak istemiyor malesef..

Demir006 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Demir006 ()

Gms gr yazıyor atıp tutmaya senin yüzünden 3 sefer hesabıma girdim adamın attığı dekontun aynısı bendekide oyalama sayfayı

fizik3846 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eren3802 ()

Bunu sana şöyle açıklayım gms hesabından ve TL hesabından baktığında ayrı görünür gms hesabından dekont atarsan gms Gr yazar TL den atarsan TL yazar bu kadar aslında gereksiz konulara takıldın herkes kendine göre işlem yapıyor sonuçta sayfada kimi düşüş kimi ise yukselis bekliyor o da kendince doğru olanı yapmış

0BeğenmedimŞikayet

fizik3846 ()

Tamam dediğin gibi olsun, sen kendi kuveytturk dekontuna bak bakalım içeriği aynı mı değil, TL. yazıyor attığı dekontta, bizimkilerde Türk Lirası yazıyor. Onun attığında Gms yazıyor, bizimkilerde Gümüş yazıyor...

Eren3802 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

0305_altıncı ()

akşama kadar işim banka dekont ödeme ile benimde. olmayanda olmuyor kardeşim ne kadar ısrarcısın:)

1BeğenmedimŞikayet

Eren3802 ()

Ben bankacıyim dijital dekont ta söylediğin gibi filigran falan olmaz ısrarla aynı şeyi söylüyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Demir006 ()

Bende girdim satış dekontlarıma senin dediğin gibi bir şey yok

1BeğenmedimŞikayet

Burak2121 ()

güzel kardeşim anlatamıyorum galiba. Ben satım işlemi gerçekleştirdiğim de onursal dekont istedi, bende paylaştım.. Ben kimseye al ya da sat demem. Kimsenin de vebalini almak istemem.. Bunda anlaşılmayacak bir şey yok sanırım.. Filigran falan da bilmem ne olduğunu..

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Kardeş onun suçu yok. Onursal inanmadı dekont istedi ondan o da atmış dekontunu.

0BeğenmedimŞikayet

fizik3846 ()

Filigran diyorum kardeş, ne demek biliyor musun filigran. Bankanın ismi yazar orta kısımda flue şekilde. Orasını kesemezsin...

0BeğenmedimŞikayet

fizik3846 ()

Üslubumda bişey yok, ne yazdım ben sana. İşine bak dedim. Kimse sana alımını satımını sormadı dedim. Durduk yere şu kadar sattım diyorsun. Bize ne... Var mı teknik çalışman daha düşeceğine dair, yoktur kesinlikle, zaten olsaydı alım yapmazdın...

1BeğenmedimŞikayet

Burak2121 ()

Benim gönderdiğim kısım satış kısmı, diğer özel bilgiler kesilerek gönderildi..

-1BeğenmedimŞikayet

fizik3846 ()

Arkadaşlar aldanmayın, hiç bir dekontun orta kısmı boş olmaz, filigran olur, yani bankanin ismi yazar...

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

satımmı alımmıo

1BeğenmedimŞikayet

Burak2121 ()

Önce üslubunuza dikkat edin.. Ben kimseye al ya da sat demem.. Beni engellersiniz olur biter..

-1BeğenmedimŞikayet

fizik3846 ()

Şimdi ne bu, insanları sata mi yönlendiriyorsun. Word"de mi çizdin, fotoshoop" mu yaptın. Vebal alma işine bak. Kimse sana aldığını sattığını mı sordu?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum