Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 04:36:18
EUR 34.9058 04:36:18
USD 32.5419 04:36:18
ALTIN ONS $2331.3150 04:36:18

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Platin

Platin ETF'lerinden çıkışlar devam ediyor. Özellikle geçtiğimiz hafta gelen sert düşüş ciddi bir çıkışa sebep olmuştu. Şu aşamada yukarı hareketi tetikleyecek bir gelişme yok platin açısından. Ancak platinin ben hala pozitif bir trend içinde olduğunu düşünüyorum ve bu düşüşü kendi adıma alım fırsatı olarak değerlendireceğim. Hem ons bazında hem de TL bazında makul görünüyor orta- uzun vade için. Kademeli alım yapacağımı da belirtmek isterim. Özelikle ons bazında. Son kademe noktası olarak kendi adıma 750'yi belirledim. Oraya düşecek babında değil ancak olurda iğne bile atsa alımın tetiklenmesi açısından ve yukarı trendin başladığı nokta olarak o noktayı 5.kademe alım noktası olarak seçtim. Herkesin kendi takdiri. YTD. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar (5)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BabaKartal1903 ()

Hocam onslarda son durum nedir değerli bilğilerinize ihtiyacımız var artık yön bulmakta zorlanıyoruz
Saygılar

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Siz paladyum takip ediyor musunuz kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

stdarg ()

Platin gramda çok yatırımcı 300-330 aralıklarında maliyetlendi. Bu seviyeleri tekrar bulabilir mi orta vade de?

6BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Değerli metaller ile ilgili olan fikirlerimi yukarıdaki notta ve daha önce paylaştığım notlarda detaylı belirtmiştim. Bugün güzel bir yukarı hareket gördük. Bu tip yükselişlerde elinde fazalık olanlar bir nebze kar satışı düşünebilir. Ya da düşünmeyebilir. Bekletinize kalmış. Ancak sert düşüşlerde panik yaşayanlar için bu tip yükselişler eldeki fazlalıkları boşaltmak için fırsat olabilir. Ben kendi adıma hala taşımaya devam edeceğim. Sadece 22'lerden açtığım opsiyon pozlarının ikisini bugün kapattım. Onun dışında spotta yaptığım alımları azaltmadım ya da değiştirmedim. Kendi yatırım stratejim açısından beklentimin orta- uzun vadeli olduğunu da belirteyim. Bazı arkadaşların malum kafası karışabiliyor. Haftaya tekrar ETF'ler ile detaylı tartışırız. YTD. İyi haftasonları dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

750 :( bittik resmen bari oralara gelse ortalama indirsek hocam :(
Yeşil enerji mesil enerji dediler inandık atladık balıklama birde altını 2010 yılında geçmişti platin onunda etkisi vardı :( kötü patladik 750 dolar düşerse nereye kadar çıkar acaba kademeler uygun mu sizce burdan ? Selamlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum