Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 22:56:04
EUR 34.8238 22:56:04
USD 32.3379 22:56:04
ALTIN ONS $2301.8900 22:56:04

Konu: 1-2 gune bu ucgenın ıcınden cıkacak

⭐⭐__Deniz__ ()
Gümüş

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Formasyon çalışacak olursa 6 lira ile 5.86 aralığında bir hedefi var .. bu düşen kanaldan çıkması demek.. yukarı kirarsada 6.75 kadar çıkabilir.. düşen kanal içinde kalmaya devam ederse 6.21 dip görünüyor.. bu 4 basamağı daha tam dolduramadi .. böyle kutu içinde devam edecekse 6.70 doğru gitmesi daha mantıklı görünüyor.. şuan sadece izliyorum biraz TL biraz gramda assa giderse alım yukarı giderse satım pozisyonu alacağım :)

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

6.34 kolay kırılmaz önce haftalık sonra aylık kapanış gerekir altında.

Eğer olursa umarım olmaz diyeyim sen anla.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Tekrar bakayım bilgi vereyim sonra

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

6.35 kırılırsa nereye kadar düşüş olur, grafikte 6 altı gördüm

1BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Saygilar her şey gönlünüzce olsun inşALLAH, alakanız için teşekkür ederim

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Arkası gelsin bundan sora hep karların bol olsun inşALLAH

Omervrl için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Zararkes riskli olabilir çok düşük fiyatlarda oldumuz için yinede sen bilirsin .. ama ful çıkma çıkarsan bile.. alım düşündüm bir ürün olursa yine soylerim

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

100-50 50 görüyorum :)

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Katılıyorum düşerse ilave yaparız düşmessede düşük olandan alırız ayrıca teşekkür ederim, gümüşte çok yukarda kaldım zararkes düşünüyorum ama ya çıkarsa iki taraflı zarar ederim diyede cesaret edemiyorum hayırlısı nasip pilatin hiç almadım bilmiyorum almayı düşunmuyor deyilim

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Yön beklentisi hangi tarafaysa kırılım tersi olacak diye tahmin ediyorum. Adamlar terste bırakma hamlesi yapacağı için. Şuan düşüş beklentisi fazla gibime geliyor YTD

1BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Emeğinize sağlık, basamak gibi her şekilde aşağıya inmiş inşallah iki basamak daha inmez aşağıya...

2BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

İsi bilecen ise gitmeyecen :) lakin daha dolarda haftalık yön hala sat veriyo 8.28 gitme ihtimali hala var ora giderse ekleme yaparsın yine.. biz destekten aldık 4 saatlik göstergelerde al veriyordu o yüzden terse düşmedik.. platin de takip ediyorum .. uygun biyer gelirse alınabilir..

0BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Hep beraber inşALLAH,

2BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Teşekkür ederim ilkdefa aldıgımdan kardeyim hayret ufakta olsa

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

As hayırlı günler bol bereketli kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Slm hayırlı günler bol kazançlar olsun eline saglık

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

tepeı 6.55 dıbı 6.35 bı tarafa kıracak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum