Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0625 21:31:59
EUR 34.5620 21:31:59
USD 32.5071 21:31:59
ALTIN ONS $2388.2950 21:31:59

Konu: 16.8.2021 XAGTRYG Destek Direnç

Kıymetli site sakinleri, kendi gördüğüm destek ve dirençleri TL bazlı Grafikte çizdim, istifadenize EĞİTİM AMAÇLI olarak sunmaktayım, kesinlikle YTD

*TL Bazlı destek ve dirençlerin 2 ayağının birinin ONS diğerinin ise dolar olduğunu unutmadan grafiği incelemenizi tavsiye ederim.

Nasıl çalışacağını birlikte gözlemleyeceğiz, dileyen kenara not alıp her yükseliş/düşüşte panik yapmadan destek/dirençleri kontrol edebilir.
YTD

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

yldrm1 ()

Satılan fazla risk almadan 6.51 maliyetli yerine kondu ytd
Profilden grafik bölümünde destek direnclere göre ve @TANER_Murat üstadın indikatör taktikleri ile kendim al sat yapıyorum ve şükür kazanıyorum, uzun vadede Onursall hocamın dediği gibi kaybettirir mi kazandirir mi tecrübe edineceğiniz nasipse :) ytd

yldrm1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yldrm1 ()

Direnç ve destekler güzel çalışıyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

yldrm1 ()

Sanırım şimdi 6,65-56 bandına oturacak, 6,49 ve iğnelerle 6,45lere kadar da geri gelip 6,65i aşmaya çalışacak diye yorumluyorum deneme amaçlı, kesinlikle YTD
6.65e iğne atmış ve aşamadığı için bir parça sattım, şimdilik alım için takip edeceğim rakamlar 6,50'nin altı olacak, çünkü satış maliyetim 6,58ler, aktif takip edemedim günün yoğunluğundan daha yüksekten satamadım, herkese bol bereketli kazançlar, iyi tatiller..
YTD

0BeğenmedimŞikayet

yldrm1 ()

Teşekkür ederim değerli hocam, arada profilinize girip faydalı paylaşımlarınızdan istifade etmeye çalışıyorum :)
Bende 6,49 üstünde tutunması halinde ilk etapta 6.56 hedef görünüyor, orada ki çoklu kapanışlar 6.65leri getirebilir YTD

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Tebrik ediyorum sevgili kardeşim

6.49 üstünde geldi 3 defa tutunamadı

Üstüne bakalım kapanış yaparsa

6.55 gelir diye düşünüyorum

yldrm1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yldrm1 ()

Çizilen direnç destek noktaları işlevini iyi bir şekilde yerine getiriyor 6,46 ortalamalı 3 parçada sattığımı 6,37 maliyetli full aldım YTD Bir sonraki direnç denemesinde izlemek lazım 6,49 üstünde tutunup 6,56-60 bandına yerleşebilecek mi diye YTD

1BeğenmedimŞikayet

yldrm1 ()

Alt Yorum direnç (6,49) Destek (6,35) çalışmış arkadaşlar YTD
Kendi adıma güzel bir isabet sağlamış olduğumu görmek, kendi kararlarımla da işlem yapabilmem demek :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum