Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0775 15:14:08
EUR 34.7953 15:14:08
USD 32.2700 15:14:08
ALTIN ONS $2315.4000 15:14:08

Konu: Buraya gidiyoruz, kemerleri bağlayın!

Aziz7117 ()
Ons

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Ben bazıları gibi nere gelirse diye hem aşağıdan hem yukarıdan rakam yazmam... git onlarla takıl sen! Ben gördüğünü bilineni, ve tabiki beklentimi yazarimm.. beni bağlar, eleştiri yapacağına katkıda bulun, bildiğin bir şey varsa paylaş, yorum yapanları tü kakalamak kolay!

Hadiordan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Rakamlar derken sen yanlış anlamışsın, eskinin 1787 si yeninin 1916 si ve sonrasında düşüşler, tepkiler çok ama çok benzer

ByBalcı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ByBalcı_ ()

Aziz bey uzun süredir sizi takip ediyorum. ilk defa bir yorum yazıyorum. Affiniza sığınarak soruyorum tamamen bilgisizlikten.2012 yılına dair bir grafik yapmışsınız rakamlar birbirine yakın demişsiniz. Yalniz benim gördüğüm aralarında bayağı bir fark var. rakamlar arasi birde sormak istediğim 1270 li rakamları ne kadar süre içerisinde bekliyorsunuz. Hayirli akşamlar... saygılar

Aziz7117 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

peki şuan nereye gidiyoruz buraları görmesi bile mucizeydi bence buraları görmesi mümkün deildi tarım dışı çöpe giti

0BeğenmedimŞikayet

Güven_gitti ()

İncelerim abim

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Ohooo 1916 dan döndük diyorum... grafik işliyor diyorum

Enver34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

şimdi sen ne diyorsun 1921 gidecek diyorsun yoksa burdanmı dönecek diyorsun:)))

0BeğenmedimŞikayet

engineer_derin ()

simdi yükselcek mi düşcek mi yani ons ? derin çöküş mü yasancak

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

bu grafik kaç ay önceki biraz takip lütfen 1916 gördü,5 dolar aşağısından döndük... şimdi yolumuz açık ilerliyoruz

engineer_derin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUQTI7 ()

Selamlar vallahi aziz abi 1275 lerden terstede olabilir ::)

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUQTI7 ()

1500 diyenlerde çok idda ettiler tesphimi almak için ama başaramadılar o rakjamlar yok hayırlı geceler sanada

Alpaslanoffical06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

engineer_derin ()

nereye gidiyoruz 1921mi ? peki 5,6eşit değil gibi 6daha çok gibi geldi gözüme:)

0BeğenmedimŞikayet

TUQTI7 ()

Vallahi aziz abiyi 1300 bile kesmiyor bsksana 1275 var onda:)

Alpaslanoffical06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Kulp olacaksa bile 1275 görmeden başlamaz...

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Bu çanağa kulp lazim değil mi? Neden kulpu küçük olcak gibi resimde? Ressamin nh resmi hiç olmamış beğenmedim.

0BeğenmedimŞikayet

TUQTI7 ()

Biraz yükseltelim onsu gelirler inş:))

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Tarih tekerrür den ibarettir gerekli açıklamalar ve nedenler sayfamda çok yazdım ..

Güven_gitti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Herkes kaçtı ... )))

TUQTI7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Güven_gitti ()

Aziz abi eski zaman la şimdiki arasında fark yokmu ki bu kadar düşsün

-1BeğenmedimŞikayet

TUQTI7 ()

İyi abi sağolasın bizimkiler yok nerdeler

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Eyw. tsk ederim sen nasılsın?

TUQTI7 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

TUQTI7 ()

Aziz abi nasılsın görüşmeyeli

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum