Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 06:14:14
EUR 37.6173 06:14:14
USD 34.2604 06:14:14
ALTIN ONS $2653.7800 06:14:14

Grafiği gönderen: Hayalbaz35

Gümüş ons grafiği :

Altın ons grafiği :

Piyasa tersde olanlar için paylaşım yapıyorum .Gram/Gümüşe oranla daha çok değer kazanacağı gözüküyor sebebi Rasyodan dolayı.

(Rasyo grafiği)
Gram ons 1751 üstü tutunursa ilk hedef 1918 kadar yolu var.
Gümüş ons dip düşüş 22750 gözüküyor yükseliş için zaman ve bir haber beklemekte.
Gümüş son 9 ayın dip bölgesinde olmakla beraber dönüşü yakındır.
Yıl sonu gümüş beklentim 9 civarı Gram beklentim 600 civarında olup bir köşede kalsın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
Alım satım tavsiye etmem.Yatırım amaçlı değildir.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Rica ederim.

YESRİB için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adrénalin_ ()

AYnen sadece fikir amaçlı sordum yeni bir maceraya gerek yok,5K zaten gümüşteyim

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YESRİB ()

@Hayalbaz35 hocam paylaşım için teşekkürler yanlız dyx böyle giderse durdurulamaz gibi ilerliyor

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Gramı bozmayı ben düşünmüyorum sizin bileceğimiz bir durum mağlesef. Ydt değildir

Adrénalin_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Gram ons ABD verilerine göre hareket ediyor mağlesef ondan dolayı bizim MB faiz kararı etkilemez. Gram onsu etkileyen etkenler Abd tahvil ve faiz, işsizlik oranı, Dolar endeksi... gibi etkenler.

_börteçine_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adrénalin_ ()

%90 gram altındayım ,50 bin TL nakit var , birşeyi daha belirtmeyi unuttum,5K hali hazırda gümüşüm var ona dokunmadım, bir tek 50 bin TL nakit duruyor onu napsam sizce?

Davut_GS1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut_GS1905 ()

O zaman Aralık 2019 aldıklarınız baya bir düşük 200 lerden aldınız sanırım 2019 altın baya ucuzdu ortalamanız 350lerde bişeyse çok iyi gümüş alıcaksanız parçalı alın tüm paranızla değil çünkü ne olacağı belli değil ben olsam doları da düşünürdüm merkez kararından sonra düşerse eğer dolarda çok sağlam

0BeğenmedimŞikayet

Adrénalin_ ()

Aralık 2019 da ilk giriş yaptım bir dairem vardı sattım altına yatırdım, sonra bu sene haziranda bir evim daha vardı onu da 498 den aldım.. ortalamamı bilmiyorum malesef

Davut_GS1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_börteçine_ ()

Ekrandan uzak dur derim.
Bazı zamanlarda zararkes yaptım, tabi bunuda parçalı şekilde yaptım.
Ben 493 den sattım, 474 den aldım , her zaman parçalı alım ve satim candır. Destekten alım yapıp direnç noktasında satış zarar ettirmez. Kar ile zarar kardeştir. Bol kazançlar. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Adrénalin_ ()

Ons 165X lere gelirse psiklojimizz ne olacak peki bu konuda da bilgi verirseniz seviniriz?

_börteçine_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_börteçine_ ()

Pasgecerse dolarda pek bı değişiklik olmayacak diye düşünüyorum ytd,
dolar zaten 6.3x lerden geldi bu seviyeye, faiz indirimi söylentilerine karşı.
Suan icin ons çok düşük, ama dolarin çıkışı gramı buralarda tutuyor, onsun çıkışı ise güzel rakamlar getirir ytd.

Ons 165x lere değip yükselişini başlatır düşüncesindeyim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Gumusun akibeti belli mi yok? Zararla cikip baska birseye yatirim yapmak zarari artirir . Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Davut_GS1905 ()

Gram ortalamanız kaç

0BeğenmedimŞikayet

Adrénalin_ ()

ben %90 gramdayım, bozup gümüşe geçeyim mi ? ne dersiniz? Ya da gramın yarsını bozup gümüşe geçeyim sizce hangi yolu tercih etmeliyim yardımcı olabilir misiniz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum