Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 02:18:18
EUR 34.7748 02:18:18
USD 32.4684 02:18:18
ALTIN ONS $2337.9850 02:18:18

Konu: Gördüğümüz dibin izdüşümleri...

⭐⭐ALTINCIDAYI_ ()
Gümüş

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sn. 6. Dayı hepimiz senin anlattığın o yollardan geçtik tabiki. Ama o kadar güzel yazmışsın ki güzel söz üzerine söz söylemek olmaz. Asla umutsuz olmayalım ne günler gördük ve evet ihtimalleri bilmek gerek ama sonuçta kesin şöyle böyle olur denemez denmemeli de asla hele ki yeni acemi yatırımcıya belirttiğin üzere. Her zaman bir farklı alternatif farklı bir yol bir umut vardır.

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyami ()

Abi çekmem alemde ama Altın Gümüş bir halta yaramıyor .. Vikipedia orda bakın.

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Baktım hiç bir işe yaramıyor topraga gömdüm ben onu bizden sonraki nesil bulursa maden buldum diye sevinsin:)

0BeğenmedimŞikayet

Siyami ()

Ustam.. avunan üstte yazdı Faizsiz .. Yenilenebilir enerji ilerlerse küre dedi

2BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Önceden sadece diş dolgusu yapiliyormuş şimdi yeni dolgu malzemesi cikinca bir ise yaramiyor artik, eski madenleride kapatmislar

Siyami için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Var öyle bi kaç tane kendini bilmez sabahtan akşama akşamdan sabaha 18 dolara kadar indi konuşmaları işi bilen tecrübeli olanlar etkilenmezde bi şekilde yeni alım yapmış terse kalmış veya da buralardan alıp kar etmek isteyen kardeşlerimiz olabilir bu kendini bilmezler yüzünden millet Ya işlem yapmıyor Ya da panik üstüne panik geçiriyor ! Bir fırıldaktır dönüyor altın ve gümüşte hurdanın kilosu 3.4 lira olmuş altın gümüş daha ne kadar düşer düşsse bile orda ne kadar kalır? Evet doğru söz sabırlı olan vade sorunu olmayan tersten çıkar inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Siyami ()

Hocam sorgula Google de .. Direniyorsun ama Gümüş ne işe yarıyor Artık.

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

İcmis kadar oldum ziyade olsun, kardesim

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bir kahve ikram edilir bu yoruma

12BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Hatirlamam mi, gerci pek etkilenecek kisi kalmadi sanirim cogunluk tersoyuz :) ister hayal ister beklenti ne dersen de hedefsiz islem yapilir mi, kimse terste kalma heveslisi degil, lakin yemin ederim bu ise yeni baslayipta terste kalan ve bu kadar olumsuz msji okuyup icine dusen, nereden bulastim bu ise sonsuza dek bu zarari cikaramayacagim diyen arkadaslari gorunce kahroluyorum, bu islere ilk baslayip terste kaldigim gunler aklima geliyor soru soruyorum tinlayan yok kahkaha atanlar mi dersin, bir daha zor cikarcilar mi dersin, yemek yiyemez olmustum. Bir Allah in kulu tersi pistir sabir et karla cikarsin dememisti. Ez cumle bizimki hayal degil beyin firtinasi illaki bir sekilde vade sorunu olmayanlar kar bile edecekler, bir sene gumus yukselmez tersosunuz, Altin 2070 dolari 5 sene daha gormez nasil bir laf ya bunu diyenler vallahide billahide salliyor amac baska ego tatmininden baska birsey degil

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah değerli dostlarım. Kalbimizi karartmayalım umut her zaman vardır para her zaman kazanılır canınız sağ olsun her zaman öncelikle sağlık sıhhat gerisi nasip.

Gokhanland için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gokhanland ()

Hadi işalla hayaller gerçek olur tersten kurtulur herkes

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bak bak en sondaki harekete bak nasıl da 2020 martta ki 11.6 lık dip gibi hızlı ve haşin bir ayı tuzağı gibi ihtimalen. Ya da 2008-2009 daki gibi. Sonrasında yüksek zirveler olmuş :) haydi hayırlısı bakalım ytd olmadan ama dünden beri bu durum bana bazı farklı fikirler veriyor. Hatta öncesinde de çok belirttim böyle hızlı olma durumu olursa olayın boyutu farklı yerlere gidebilir belki. En doğrusunu Allah bilir yine de kafamda beliren bazı şeyler var. Hatta selinle birkaç hafta önce büyük flama paylaşımında konuşurken ve üst rakamlar olması için böyle bir hareket gerekli olabilir demiştik. Bakalım inşallah büyük bir sıkıntı olmaz da tramblen etkisi olur kim bilir. Tabi bu düşünceler biraz hayali analiz kimse etkilensin istemiyorum bu sözlerimden her zaman temkinli olmak lazım gelir. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum