Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 09:49:12
EUR 34.8238 09:49:12
USD 32.3379 09:49:12
ALTIN ONS $2301.8900 09:49:12

Grafiği gönderen: CamelSoft1

O kadar sağlam denilen hisse bu mu kaç tane sağlam hisse de bu hareketleri görürsünüz yazık gerçekten yazık.

Kottan düşen hisseleri de inceyin aynı hareketler onlarda da var yazık...

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

Resmı degıstırecem sen bana morul dıyın

K_Ç_B için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

Rod bırazda enseks den patladı olur boyle abı stop konsaytı bır sey olmazdı

KARTAL1854 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KARTAL1854 ()

Ulasilmaz takintim falan yok kardesim ky kim kazandirdiysa allah razi olsun ben sadece dikkatli olunmasi gerektigini soyluyorum bu piyasada para kazanmak zor para kaybetmek cok kolaydir antin kuntin hisselere giripte para kaybetmeyin . Piyasa herzaman boga olmaz ayi piyasasina dikkat edin sanada hayirli kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

KARTAL1854 ()

Kardesim ben kotu sirketler demiyorum . Dikkatli olmak lazim diyorum . Mali mulkü satip alin demek yanlış . Benimde var aldiğım spek şirketler fakat once bakıyorum bu hissenin dibi neresi simdi nerede 1 tl lik şirketi 10 tl den almam tekrar 1 tl ye gelmisse alir atarim kenara beklerim boylece zararı minumuma indiririm . Ayrica ucuz olduğu için ortalama düsürmem daha kolay olur . Hatta bazi sirketlerde maliyetimi sifirlarim sonrasi nereye giderse gitsin

0BeğenmedimŞikayet

KARTAL1854 ()

Sor bakalim bu hisselri dipten alip buraya kadar tasiyan kac kisi var . Ky adam mal dağıtmaya başladıgi zaman bu hisselere atlıyor

1BeğenmedimŞikayet

KARTAL1854 ()

Sen bildigin gibi yap hissemde var % 80 nakitimde var cok şükür kendime gore iyide kazancim var senin gibi hergun ortalama düşürmeyede calışmıyorum bilmiyorsan öğren spek olmayan hiç bir hisse dikine gitmez bir ralliden sonra dinlenir . Bir sure formasyon cizer ve yoluna devam eder . Ileride Bendeki aselsanlari ben sana 40 50 tlden satar dinlenirim sen de ortalama düşüreceğim diye uğraşır durursun

1BeğenmedimŞikayet

KARTAL1854 ()

Haklısın kardesim ne diyelim . Biz uyarimizi yapalimda isteyen istedigi gibi islemini yapsin . Dedigin gibi inşallah fazla para kaybetmezler

CamelSoft1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

daha ne hisseler var hocam millet hala içinde bir umut bekliyor.

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Zamanla para kaybede kaybede öğrenecekler hocam umarım çok para kaybetmezler.

1BeğenmedimŞikayet

KARTAL1854 ()

Birde egeli- co lar var bir zamanlarin favori tahtaları basina ne gelmis araştırsinlar

2BeğenmedimŞikayet

KARTAL1854 ()

Aynen kardeşim tahta 2.5 tl den 33 tl gitmiş icinde kimse yok şimdi %50 düştu diye tahtaya atlıyorlar belki hisse ucar birşey diyemem ama 2.5 tl ye gelmeyeceğininde garantisi yok bu tür hisselere riske ata bileceğin kadar parayla girersin malı mülkü sat demek bence çok yanlış

1BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Hocam arkadaşlar 8-10 yıl terste beklememişler cemaş mağdurlarını bulsunlar sorsunlar onlarda yükselecek diye bekliyorlardı ama hala yükselmedi bir gün onu da öğrenirler sitemizde adeseden parasının 3/2 si kadarını zarar yazdırıp 3 yıldır bekleyen bir kişi var ama yaşamadan anlamayacaklar. Aselsan lokomotif bir hisse endeksi tek başına taşıyacak hisse sadece 1 yıllık kar kısmından bakıyorlar yatırımcı olun diyorum aselsan ile başka bir hisseyi 10 yıllık süreçte karşılaştırmıyorlar.

1BeğenmedimŞikayet

KARTAL1854 ()

Kardesim arkadaslarin anlamadığı su borsada önemli olan ana paranı korumaktır saglam şirketlere yatırim yaparsın beklersin mesela arkadas hep aselsan diyorya aselsanda paran batmaz belki uzun zaman beklersin fakat paran batmaz

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

ben sana aselsan al demiyorum kimseyle al demem de o benim yatırım tercihim ama laf da söyletmem temeli kadar tekniği de sağlam bir şirket karını sürekli katlayan dünya çapında bilinen tanınan bir firma, pazardan manavdan elma alırken dahi inceleyen çürük var mı diye bakan insanımız hisse alırken hiç tanımadığı bir insanın söylediği hisseyi alırken düşünmüyor bile ne olacağı neler olabileceği aklına bile gelmiyor yatırım yapmıyor kumar oynuyor insanımız hala %50 zararda olan insanlar var burada aselsanı sorgulayana kadar savunduğun reklamını yaptığın adamın yazdığı hisselerin fiyatlarına ve zararına bçr yorum yapsan :)))

1BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Bu kağıtlar terse gitmeye başladığında kağıdın içinde kalırsınız bir lot dahi sattırmazlar bu mecraya bilmeyen çok insan var ne çabuk unuttu bu insanlar %50 zarar yazdığı zamanları.

3BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Boşuna konuşuyoruz borsaya zengin olamaya geldiyseniz yanlış yerdesiniz yatırımcı olmayı öğrenmeniz gerekiyor. Herkesin her dediğini dinlemeyin büyük güzel şirketlere yatırım yapın.

1BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Aşağı veya yukarı gidebilir ama benim yukarıdaki grafikte gördüğüm şey tahta hiç temiz değil, borsayı bilmeyen birilerinin yorumunu okuyan küçük yatırımcı çok kötü terste kalabilir ben de dikkatli olunması konusunda uyarmak zorunda hissediyorum kendimi.

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

hissenin nereye gideceği önemli değil veya nereye düşeceği hisse güvenilir bir hisse değil bu kadar rahat açık bir şekilde tavsiye verilmemesi gerekir..

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Hissenin 1 ekim 2020 öncesi 1h grafiğine bakın sadece noktadan ibaret yazık gerçekten.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum