Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0770 21:21:58
EUR 34.7754 21:21:58
USD 32.2658 21:21:58
ALTIN ONS $2326.0550 21:21:58

Konu: Önemli biri

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

İns. yapar yoksa halimiz duman hcam. Biran önce zarardan ckariz ınş.

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Bitcoin 44600 üzerinde ne pahasına olursa olsun bir gün kapanışi yapmalı bu konu en elzem konu

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

İns. tekerrür etmez yoksa aylarca bekleriz. 50k getirecekler mi böyle birşey olursa orası da muamma sanki hcam. Bakalım neler olucak. Bu yazılan olursa yıl sonu yeni zirve diye birşey kalmaz.

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Evet hep böyle oldu bugüne kadar o yüzden 44600 üzerinde bir gün kapanışi olsun görmek istiyorum btc 30 Klara düşünce hani demiştim ya önce bir 50 k gelsin ayı mi değil mi ozaman bakarız işte oralardayiz ama ben tarih herzaman tekerrür etmeyebilir diyorum nedenlerin var dolar endeksi bana balon geliyor

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

BTC'nin market psikolojik do¨ngu¨su¨nde yer alan "Complacency" yani memnuniyet evresine geldigˆimizdir.
Bu evrede yatırımcılara du¨s¸u¨s¸u¨n bittigˆi ve yeni rallilerin bas¸layacagˆı hissi olus¸turulur. BTC'de tu¨m bogˆa sezonları bu s¸ekilde sonuc¸lanmıs¸. Bu kırılım tamamen bir ayı tuzagˆıdır ve c¸ok dikkatli olmalısınız. Bu do¨nem de balina dedigˆimiz arkadas¸lar cu¨zdanlarını, yeni ralli bekleyis¸i ic¸erisinde olan ku¨c¸u¨k yatırımcılara kilitleyeceklerdir!

Unutmayın, 2-3 aylık bir du¨s¸u¨s¸te uzun vadeli hic¸ bir yatırımcıyı yıldırıp, bıktırıp elinden u¨ru¨nu¨ ucuza alamazsınız.
Yatırımcıları o¨yle bir psikolojinin ic¸erisine sokmalılar ki ucuza alabilsinler!

Alintidir.

Ne düşünüyorsunuz bu yazı hakkında hcam böyle birşey olma ihtimali nedir? Bana mantıklı geldi okuyunca.

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Oylamaya henüz sunulmadi tarihi net belli değil takip ettigim kadarıyla

Ynsasln27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ynsasln27 ()

İyi günler hocam bu senato kararı nezman açıklanacak merak ediyorum saygılar

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Olumsuz bir duruma etkisi olmaz demek istemiş orta vade de

Dsiyakup için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dsiyakup ()

Kripto piyasa si için olumlumu

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Burada senotadan çıkacak karar ne olursa olsun 2023 te yürürlüğe gireceğine ve bu zamana kadar çok şeyin kripto dünyasında degisecebileceginden bahsetmiş özetle

0BeğenmedimŞikayet

Dsiyakup ()

Ne diyor kardesim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum