Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 13:09:57
EUR 34.7844 13:09:57
USD 32.3542 13:09:57
ALTIN ONS $2300.8950 13:09:57

Konu: 3 lü dip yapan onsun burdan dönmesi beklenir

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

Bence grafıklerı ıyı ıncelemeden fıkır yurutuyorsunuz. Benım grafıkte cok acık ve net toparlanma gozukuyor. neden 1759 a kadar taşıdıda 1751 altına taıyamadı. cunkı buralarda sarkmanın bıtmesı gerekıyordu.
onsun sarkmasının devamı ıcın 1750 nın altına taşıması gerekır.
p. tesı 1763 uzerıne atabılırse kalıcı oldugunda onu acılır.

1768.6 cıvarı yukselme noktası başlangıcı olur.
1782 ye tasıyabılırse onu acılır ve yukselmelerın devamını ılerkı gunlerde goruruz.

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

O tepki cikis icin son firsatmi olur anlamaliyiz.

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Yukselis egrisinin altina dusmus bir grafik paylasiyorsun ayrica Ema200 u ema5-9-21 asagi yonde kesmis sen yukselis bekliyorsun tebirk ederim.
Yatirim tavsiyesi degil.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Aşağıdan yukarı giden trend çizgisi ama yukarıdan aşağı inen çizgiyi anlamadım.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hocam burdan dönmesi lazım ama bir tık alt gösterebilirler eğer düşecekse bile gidip 1792 den onay almasi lazım 1881 e giden bir grafik atmıştım ben hala orayi göreceğini düşünüyorum giderken 1830 ve 1853 zorlayacak demiştim 1830 dan aşağı verdiler rsı bütün onslarda pozitif uyumsuz devam ediyor yarın daha detay bakıp haftalık grafikleri atmayı düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Grafik boyle; sen öyle sana inanalim grafiğe mi :))) 4h rsi dipteyiz sondayiz depresyondayiz diyor 1785 90 kadar bir hareket bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Muradim sen ne diyorsun bu könuda?

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Çok fazla yorum düşeceği yönünde:(

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eline sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Ay inşallah oradan çıkarım çok sinir bozdu

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Dur bakalım acele etme. bi tepki yükselişi gelebilir mi bekleyelim

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

P. tesi bakıp karar vermek lazım tabi. carsamba abd enflasyonu var galiba. en azından o güne kadar bekleyip görmek lazim

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Tepki yükselişi olursa 1805 yada 1791 beklerim.

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Keşke cuma çıksaydım geçen Agustos gibi olur diye düşünüyordum

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Birçok hoca aynı fikirde ptesi çıkmak lazım o zaman

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Tekrar yükseliş var mı buradan dönünce?

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Yok kardeşim. hic iyi haber yok. buradan dönerse döner, dönmezse işler daha kötüye gider maalesef

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Yani altın cephesinde iyi haber yok

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Dostum grafik böyle diyor ama, Aylık kapanışı 1770 altında yapmamalı. Haftalık da 1830 gecilemedigi için işi bitmiş ve düşüş onayı almıs gözüküyor. Günlük göstergeler olumsuz. 1720 ilk destek. Tutarsa.

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Eline saglik remzi ustam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum