Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 19:53:04
EUR 34.8549 19:53:04
USD 32.3513 19:53:04
ALTIN ONS $2300.0250 19:53:04

Konu: Gümüş TL de terste olanlara , yıllarca beklersin di

⭐⭐Onursal5701 ()
Gümüş

2020 Mart ayında elinde gümüş olanlara yazılan yorumlar, yıllarca beklersiniz artık, gümüşün tersi pistir denildiği zamanlar altta ki rakamlardır. Şu anda korkanlara, korkutulanlara, almak isteyip almasına engel olunanlara.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Hıcam ben sizin şahsi düşüncenizi merak ediyorum gidişat nasıl gümüşte hocam daha düşer mi

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Hele şu anda %50 hedef koyan için daha mantıklı fiyat olmuyor mu 1 yıl sonrasına. Sen ben o bu şu 1 yıl hedef koyarsın 1 ayda 2 ayda gelir ya da kıyısından döner düşer tekrar 6,7e sonra 7 ay sonra da çıkar 9 a 10 a.

Avnifatma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Sevgili arkadaşım ha şöyle ne güzel bizim hedefler, ne kadar iniş okadar zirveler ümidimiz ve güvenimiz tam dijital insin bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

mertali123 ()

İnslh hocam.

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

İşte mesele de bu. Ben 10 numara araba alacağım,10 plakalı diyorum. Yani 10 TL gümüş hedefim var. 7,80 den 6,7 e düşünce adam olduğunu yazmış birisi çıkıp diyor ki, onursal ustanız da 10 lira bekliyordu. Sanki ben bu ay 10 olacak demişim gibi lanse ediyor, sanki 7,70 de 10 lira olacak demişim ve alsırmışım gibi lanse ediyor. 2020 Haziran temmuz daiken hedef soranlara yazdığım hedeflerim şöyleydi, 7,15 ilk hedefim 7 65 ikinci hedefim. Vadesi bilmiyorum ama bekliyorum. 7,12 oldu satmadım , sonra MB başkanı görevden alındı ertesi gece de maliyebakanı istifa etti. Benim hedef yattı. Ama 7,88e çıktı sonra. Şimdi 7,8 de olan gümüşü yatırım yapmak için alan kişi en az 1 yıl vadede %50 kazanç elde edebilmek için almalı değil mi. 7 TL nin %50 si 3,5 TL yani 10,5 TL . Çok mu abes bir beklenti min. 1 yıl sonra.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Buradaki art niyetli saldırılar yüzünden biz de bilgili insanların analizlerinden mahrum kalıyoruz.
Kimse kimsenin açığını aramasa da iyi niyetle paylaşım yapanlar ne yönde düşünürlerse düşünsünler görüşlerini açıklamaya devam etse olmaz mı ?
Bazen şartlar değişebilir herkes yanılabilir. Önemli olan mevcut durumu değerlendirmek.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

@mertali123 bakınız bu alt grafikte yazdığım yorumları yorumlarsanız cevabı bulursunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Siz değilsiniz biliyorum. Birçok kişiyi de biliyorum. O kadar art niyetli ve iftiracılar ki , lafı istedikleri yerden kesipbiçiyorlar ve hiç demediğim bir şekilde lanse ediyorlar. Zaten sorunuza tarih vererek cevap veremem. Aslında sorduğunuz sorunun cevabını az önce defalarca yazdığım grafikte siz kendiniz bulursunuz.

mertali123 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Grafikte görmek istemezler diye belki, yazıya döktüm.

37depdep için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

37depdep ()

@Onursal5701 başkan ağzınıza emeğinize sağlık. Felâket tellalları İyi okusunlar bu yazınızı.

0BeğenmedimŞikayet

mertali123 ()

Hocam ben o kişilerden değilim eski yorumlarınıza açın bakın hiç bir zaman art niyetli bir yanlışım olmadı size karşı.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bu sorunuzun cevabı var ama burada yazmayacağım , üzgünüm. Burada birçok kişi art niyetli, kim gerçekten soruyor bilemiyorum.

mertali123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mertali123 ()

Yakın zamanda 7,67 leri görürmüyüz hocam sizce?

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Kabataslak ben yazayım.
Düşmüş 2,36ya ve o zaman felaket tellalları çıkmış ortaya. Sonra 7,07ye çıkmış sonra 5,37 ye düşmüş sonra 6,92ye çıkmış sonra 5,42ye düşmüş sonra 7,13e çıkmış sonra 5,46ya düşmüş sonra 6,71 e çıkmış sonra 7,88e çıkmış ve şimdi 6,73 e düşmüş ve ortaya kimler çıkmış? Terste kalanlar 2023e kadar maliyete gelmeyi beklerler artık diyen kişiler çıkmış. Peki bu çıkış inişler kaç yılda olmuş 2020 Mart ayından itibaren 16 ayda olmuş.

0BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

Teşekkür ederim onursall bey biraz olsun ümit verdiniz

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

En altta da 1,60 var ya onu da isteyen çıkarsa. O tarafa bakmayın arkadaşım :)

Mustafa89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

O grafikten hareket beklentisini nerden çıkardınız arkadaşım. O rajamların amacı ne anladın mı. Her düşüşte piyasaya çıkıp, gümüşün tersi pistir , yıllarca terse bekletir diyenler vardı o altta yazan rakamlarda. 2020 Mart ayından beri onu diyorlar , bende onların yalanlarını ortaya döktüm.

baloğlu2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bir de aralarda bir kısmını sabit bırakıp bir kısmıylada parçalı giriş çıkış yapan parasını 5 e mi yoksa 10 a mı katladı ona bakmak lazım. En kötü zamanda bile çok fazla fırsat veriyor.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

Böyle bir hareket beklentiniz mi var ve ne zaman

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Elin kolun dert görmesin. Devamını bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Onur abi diyorsa doğrudur (: tecrübesini konusturuyor yine.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Hocam orda en üstte 12 var keşke gelse bu sene hocam bütün borçlarımı öderim

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bu grafiği çok kişinin görmesi için hatırlatacağım hep. 1 sene beklersiniz diye yazanlara inanıp satanlar, almayanlar iyi incelesin. Zaten gerçekten bilen kişi biliyor ne olduğunu. Ama grafik bakamayan, eski hareketleri bilmeyen acemi arkadaşlar için yayınlayacağım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum