Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 04:19:53
EUR 34.8306 04:19:53
USD 32.2891 04:19:53
ALTIN ONS $2354.5700 04:19:53

Grafiği gönderen: Varabey

siyah şamdan dikkatli seviye ytd

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Yok kardesim oyle degil. Yani yukari cikamazsa ve hep boyle kademeli duserse 18.7 ye kadar belki 1 ayda belki 3 ayda belki 6 ayda dusebilir. Yani asagi ihtimali kuvvetli anlaminda

Akın3535 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akın3535 ()

Usta 18.7 ney onsmu potada yazmişsın

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

26.22 uzerinde hafta kapanisi yapmadigi surece 18.7 ihtimali hep potada yani yukselisten cok dusus agirlikli gidebilir.

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

26.7'e kadar yükseldiğinde parite yapmadığıma çok pişman olmuştum ama 26,44 ve 26,03 e kadar çıktığında dolara parite yaparak az da olsa ortalama düşürmüştüm.

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Düşüşe geçtiğinde sırayla 26.7, 26,44, ve en son 26.03 düzeltmelerin yapıp düşüşe devam etti. Daha devam eder mi düşüş yoksa bundan sonra yükseliş kanalına girmesi gibi önümüzdeki hafta nasıl bir kapanış yapması gerekecek? YTD

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Yok kardesim orasi donus yeri olma olasiligi yuksek oluyor. Tabi tepkide kalabilir fakat 25 ustune cikacak tepki olusmasi yuzde 60 diyelim

deniz7171 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Tesekur ederim hocam takipte olacagim.

Bende 240 bar rsi ile 1 3 5 dk lik grafiklerde pozitif uyumsuzluk olusmasini ve 14 barlik saatlik grafikte rsi yukselisi destekliyor mu diye inceliyorum almak icin

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

32.1760 ye kadar geri çekilip ortalamyı orda tutarsa yönü kuzey olur 31.8011 e düşüp ortalama yaparsa güney yön verir sn losanarquesta ytd

0BeğenmedimŞikayet

deniz7171 ()

Ikili dip olursa düşüş mu oluyor

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

32.82 hocam gunluk de bu 2. Pu yapisi

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Anladım ustam teşekkür ederim bir miktar aldım bende

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Günlükte rsi ne şu anda

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn onur 74 tepki bekledigim için alım yaptım stoplu şekilde bunu anlattım artık hayırlısı ytd

Onur74 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Tesekur ederim bunyamin hocam. Rsi de uyumsuzluk var ikili dip icin geri cekilirse bende duruma bakip alim yapacagim

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Hocam öyle güzel yazmissiniz ki fakat tam anlayamadım tepki yukselişi yapabilirmi

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Hemen gelecegini düşünmüyorum sn losanarquesta iii nin ikinci dalga sayımında 25.09 dan tekrar konsolide olabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

24.8 uzerine cikmadan olumsuz diyebiliriz degil mi bunyamin hocam. Bende de kanal dibi 24.17 ve 23.97 idi 23.97 kirilirsa 23.2 bence kesin gibi ve asagisi da yuzde90 gelir gibi duruyor.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn losanarquesta mavi fiyat çubugu kırmızı minumum günlük yeşil penetrasyon başlangıcı şimdi dikkatli bir şekilde satın aldım beklentim günlük destege kadar tepki ölçülenilmiş minumum bu gün için 24.189 her bariyer kontur fiyatın bir alıcı ve satıcısı vardır eger fiyat kırmızıya ulaşırsaa maviyi bekler stop atarım şimdi aldıgım 23.70 stoplu ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bunyamin hocam aciklama yaparsaniz sevinirim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum