Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 03:32:03
EUR 34.7748 03:32:03
USD 32.4684 03:32:03
ALTIN ONS $2337.9850 03:32:03

Konu: Gümüş ons ta direnç noktasi

Dostlar gümüş ons ta 25.57 çok önemli bir direnç bana gore grafikte görüldüğü üzere hem kanal üst direnci hemde 20 günlük hareketli ortalama.. bu direnç gecilebilirse yükseliş başlar diyorum dikkat.. ytd

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Evet buğün görüştüm
En iyi seviye bu dedi
Temsilcim
Yükseliş olmuş :(((

altinkayali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Kuveyt'te dostum
Ama buğün 3.02 ye yükseltmişler
Gün içinde piyasa koşullarına
Göre değişiklikler oluyor

Geçen ay 2.06 idi bu ay genel olarak
İyice açmışlar makası

Mhmthsbhl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Görüştüm banka ile
Farklı bir durum yok
Şu an anlık.
3.02. Krş a çıkmış makas.
Banka çalışanı bile aynı makas
Genel olarak yükseliş yapmışlar
Gümüş makası

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Banka ile görüştüm. Özel kurun değişmesi için mevcut kurun süresinin dolmasını bekleyeceksiniz diyorlar. Özel kur için bana söylediğin ( 3 fatura talimatı, kredi kartı ve 50000 üstü limit dışında) sana özel bankada başka bir durum var mı? Banka normal makası azaltıp özel kurları arttırmış. YTD

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Vakif mi sizin

0BeğenmedimŞikayet

altinkayali ()

Hacı abi bu aralar makas açılmış mı sende, bende 2 kuruş civarıydı 3-3,5 kuruş olmuş ne hikmetse.

1BeğenmedimŞikayet

AVND ()

Bende hem Tfx var hem trade plus var. Tfx makas 6, kuveyt 2 küsür.

BAFRALİ5516 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Angarali06_33 ()

Fibada şu an 1,50

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Aynen anlık 2.60 krş

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Aynen USTA ama şu anda en iyi FIBA FX 1.7 kuruş Kuveyt Türk 1.9-2 arası tfx 5.5 daha aşağıda olan duymadım siteye yazıyorum ama cvp yok henüz

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bu arada en iyi makas bizdeymiş çancı millete baksana tfx 5-6krş makas felan diyor :))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

dolar çıkarsa onada gerek kalmaz, ama önce onsler çıkarsa daha etkili bir çıkış olacaktır ytd

1BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Oda kimmiş :))

Yarın izleyelim bak nasıl 7 olacak :))

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Yapın biseyler artik bilemiyorum:(

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

onu anca biden amcanın üfürüğü çıkartır x)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Üfleyelim o zaman kırsın orayı ; ))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum