Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0706 21:40:36
EUR 34.7933 21:40:36
USD 32.4781 21:40:36
ALTIN ONS $2339.7500 21:40:36

Grafiği gönderen: REŞAT12

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Arkadaşlar sizin için fiyatların baskıladığı dönemlerde osilatöre göre fiyat nereden nereye gelmiş bir kaç nokta işaretledim.
17.3.2021 2.34 TL 7 Ağustos 2021 7.11 TL
23 Eylül 5.48 TL 9 Kasım 7.12 TL
21 Haziran 7.08 TL 6 Temmuz 7.48 TL
20 Temmuz 6.70 TL 30 Temmuz 7.07 TL
Benim çıkardığım ders daha da düşecek daha da düşecek diyerek Aralıklı Parçalı almayan Daha da çıkacak daha da çıkacak diyerek parçalı satmayan kısa vadede moralini ve sağlığını kaybediyor.
Uzun vade beklerim inip çıktığı beni ilgilendirmez diyense sonuç itibariyle katlamalı kar.
Sonuç duruma göre bir bölümünü sabit bırakıp bir kısmıyla da parçalı al sat en iyisi galiba.
Beklentim buralardan yükselmesi veya uç bir durum 8,32/31,1x23,6 = Gram TL 6,31 e gelirse çok sert bir şekilde dolar ında yukarı doğru dalgalanması durumunda Bir iki ay içerisinde
9.10/31.1x46 = (kısa bir süre de olsa) 13.46 TL ye kadar gitmesi ihtimal dahilinde.
Tabi kademeli düşüş yatay ser yükseliş her şey ihtimal dahilinde.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

okanair ()

Burda yazdım dayı birileri fena topluyor

okanair için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet böyle durumlarda oraya yazıyordum lakin o kısım bende düzenleme yapılamıyor malesef aylardır ya hata ya da blokaj var ayarlarda da çıkmıyor malesef. Lakin görüşlerine katılıyorum diyeyim kısaca. ytd

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benim zaten takip ettiklerim arasındasın. İmkanın varsa bir ara şahsi görüş bölümüne yazarsan oradan bakarım inşaallah.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yorum atıyorum ama düşmüyor sanırım @REŞAT12

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@BossVurguncu. Bence ihtimal şu anda tahminen % 25.
Bu gün gene denediler üçlü yüklenmeyi hem altın ons hem dolar hem de rasyo ile ama kısa sürdü, Şu anda ellerinde sadece dolar kaldı bakalım nereye kadar.
Aniden boğalar devreye girerse piyasanın rüzgarını da arkalarına alılar.
Bu gidişle kendi oyunlarına gelip zarara girecekler gibi.
Aşağı ne kadar baskılarlarsa ihtimal o kadar kuvvetleniyor

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Onursal5701 alt yorum, arkadaşın sorduğuna yakın bir rakam çıkartmıştım alt yorumdaki beklentim devam ediyor. Düşen dolar gümüş değil, altın onsta direniyor Rasyo gümüş lehine çoktandır ilerliyor.

1BeğenmedimŞikayet

okanair ()

gümüş ons fiyat- rsi arasında POZİTİF UYUMSUZLUK var aynı zamanda gümüş ons yükseliş o yüzden şart allahın izniyle

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Amenna. Altın ons biraz geri çekilmişti rasyo da 70703 ten yukarı tepki verdi ama tekrar geri geliyor gümüş onsta yukarı doğru zorlamaya başladı, genel itibarıyla gram TL deki düşüş dolar kaynaklı.

okanair için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

okanair ()

usta gümüş Ons da Yükseliş olnası lazım uyumsuzluk var tabi rabbim daha iyi bilir

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

REŞAT12 (1 dakika önce) Cevap yaz
Konu: #27605224 Grafik detay ve yorumları

Bence telaşe edilecek bir durum yok, düşen dolar, rasyo kademe kademe aşağı geliyor bu gün 70,703 lere kadar gerilemiş onslar direniyor ve her seferinde daha yukarı doğru zorluyor. Geçen sene 11 Ağustosta 5.77 ye kadar düşmüş sonrasında 1 Eylülde 6,67 olmuş yukarı sıçrama yapmasını kaçınılmaz görüyorum. Tabi doğrusunu Allah bilir, her şey mümkün.

https://yorum. altin.in/tum/gumus

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bence telaşe edilecek bir durum yok, düşen dolar, rasyo kademe kademe aşağı geliyor bu gün 70,703 lere kadar gerilemiş onslar direniyor ve her seferinde daha yukarı doğru zorluyor. Geçen sene 11 Ağustosta 5.77 ye kadar düşmüş sonrasında 1 Eylülde 6,67 olmuş yukarı sıçrama yapmasını kaçınılmaz görüyorum. Tabi doğrusunu Allah bilir, her şey mümkün.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben de büyük ölçüde gümüşteyim küçük bir bölümüyle al sat yapıyorum. Aslında asıl eylül ayında elime alım için imkan geçecek yükselmesi zararıma olacak ama olsun. İnsanlar tersten çıksın istiyorum.

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Fulll gümüşteyim gümüşte yükseliş devam eder

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Beklentim yükseliş yönünde, soru şu bu baskıyı daha ne kadar ve ne zamana kadar sürdürebilirler.
Eninde sonunda bir yerden patlayacak ve gerçek değerine inşaallah ulaşacak.
İlk hedef onsun 26.50 üzerinde kalıp destek haline getirmesi Eylül ikinci haftasına kadar 28.45 üzerine yükselip destek haline getirmesi ve sonrasın da 32 üzeri.
Aşağı doğru 23.60 lara doğru zorlanırsa da beklentim 46 dolara kadar sert yükseliş.
Tersi olabilir mi tabi ki imkansız değil ama bana çok çok zor görünüyor.

1BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

O trendi tutturamadık gaplı açılışta aldığımızı bu düşüşte geri verdik ama bekliyoruz ciğer abi önümüzdeki maçlara bakacağız ytd tabi daha dikkatli :))

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet katkınız için teşekkür ederim bende en iyisi dip beklemeden kademeli olarak almak tepe beklemeden de kademeli olarak satıp bir kısmıyla da al sat yapma taraftarıyım. Almayan ani bir çıkış durumun da yukarıda alıp bir kısmını da satmaz sa yukarılarda yakalanıp uzun süre terste bekliyor. Morali çöküyor, sağlığından oluyor.

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

19. mart 2021 cuma günü
Gümüş 6.08 buralar çok iyi alım seviyesi diye diye fuulledik
Ege Can ve birkaç arkadaş 4.80 5.30 diye diye altları bekleyenler
21. mart pazartesi gecesi gap lı açıldı
Dolar kaynaklı
6.80 gitti
40 günde zirve 7.85
Düşükten almayanlar malesef 7.50 7.60 aldılar yani gümüşte biraz sabır işi kazanan iyi kazanıyor ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum